Detektív z Hongkongu

• Česko Detektiv z Hongkongu (viac)

Detektív Bennie Chan (Jackie Chan) z Hongkongu sa už vyše desať rokov snaží dolapiť neslávne známeho zločineckého bossa Victora Wonga (Winston Chao). Keď sa Bennieho mladá neter Samantha (Fan Bingbingová) zapletie s Wongovým zločineckým syndikátom, Bennie musí vypátrať jediného muža, ktorý mu môže pomôcť, uvraveného Američna a hazardného hráča Connora Wattsa (Johnny Knoxville). Bennie preteká s časom, aby priviedol Connora späť do Hongkongu. Z nesúrodej dvojice sa nakoniec stanú spojenci, ktorí prežívajú šialené a nebezpečné dobrodružstvá od zasnežených mongolských hôr až po vetrom ošľahané duny púšte Gobi. (TV JOJ)

Grimaldi

Každý jednou zestárne,je to nevyhnutelné,takže to platí bohužel i u Jackieho.Ale on se k tomu navíc stále více přibližuje pevninské Číně.Je to vidět na kulisách,efektech a scénáři.Navíc obsazená Jackass hvězda tu je jenom kvůli možnosti lepší expanze na Americký trh.Chápu že peníze jsou důležité,ale na počátku století dokázal Chan vydělávat a režim,ale hlavně divák zůstal spokojen,ta doba mi chybí. ()

brasek

Veľmi nevkusne a naivne podaný príbeh, v ktorom Jackie Chan chce zabudnúť na dôchodkový vek. Dobré by to bolo pred dvadsiatymi rokmi keď bolo v móde hltať takéto akčné snímky. Samotný príbeh, zápletka a tak všetko okolo nie veľmi presvedčivé, v podstate Johnny Knoxville je taký tŕň v oku, nesympatická postava v role kladného hrdinu. ()

Raziel811

Kdyby to nebyla koprodukce, ale vyloženě only Honk Kong, tak možná bude výsledek o chlup lepší. Takto je to jeden z nejhorších Chanových filmů poslední dekády. A co se týče Harlina, ten už by se na to také měl vy***** ()

chosan

Poslední dobou točí Jackie samé kraviny tento film jde v tomto duchu. Nevím, ale na komedii je to špatné a na akční film ještě horší dávám 40%. ()

JendaBenda

Super! Akce přiměřená, zábava dobrá, bojové scény fajn. Scény jako tuktuk, mongolský tábor a zpívání Adel ;-) Finální bitka taky dobrý, porodnice pobaví. Hlavně to nesrovnavejte s novou tvrdou školou bojových filmů. Tohle není Jet-Li, nekoukáte na RAID (Zátah). Tohle je Jackie Chan a pořád mu to jde! Za mě už kvůli těm komentářům tady 100% :-) ()

pichta

Dobrá, priemerná slušná akčná komédia. Zabavil som sa dobre, typický Jackie Chan sa nezaprie. Oddychový film, ale nenadchne. Občas prestrih bez vysvetlenia - ako to, že sa dostal z vezenia len tak...ale kto to bude riešit... Mega Chanovská akcia so situačným humorom v spolupráci s Knoxvillom. Občas dobré vtipné hlášky. Za mňa 50% ()

as-minor

Áno priznávam, že scenár je zahltený „klišoidnými” formuláciami. Avšak v tomto prípade mi to nevadí. Nečakal som nijakú originalitu v rámci koncepcie filmu a pred premietaním som sa ani žiadnej nedožadoval. Toto je presne ten typ snímku, ktorý si pustíte po dlhom dni, aby ste sa odreagovali. Nemusíte moc premýšľať, nečakáte žiadnu prevratnú jazdu, no i tak sa nájdu momenty, ktoré vás milo prekvapia, respektíve pobavia. Summa summarum, ja som bol s výsledkom spokojný. ()

Sa.sa

Jackie Chan sice zestárnul, ale pořád mu to ještě jde... Hodně dobrá komedie plná hlášek i vtipných situací a krásného prostředí ()

Sofius

Pro mne osobně asi nejlepší Jackieho "americký" film a skvělé až nečekané překvapení na sklonku kariéry. Obecně se mi velmi líbí Jackieho asijská produkce, zatímco na jeho hollywoodské tvorbě mi vždy kazil požitek nějaký rušivý element a výsledný film zůstal tak nějak na půli cesty. Zde mi jeho parťák, Johnny Knoxville, pasoval do dua mnohem více než Chris Tucker či Owen Wilson a oba na mě působili sehraně, výborně se doplňovali. Při sledování filmu jsem se ani na chvíli nenudil, pořád se něco dělo a když to vezmu jako oddechovou komedii, kde se nějaká ta scénaristická drobnost promine, film je velmi pestrý a přitom kompaktní. Když ke skvělému spádu děje připočtu ješte jeden z vrcholů filmu, Jackieho nonšalantní pěvecký výkon, nemůžu jinak než plných 5 hvězd. Tohle se prostě musí vidět a ani trošku podivný závěr není dost špatný na to, aby moje hodnocení srazil na 4. Film oceňuji především jako komedii, co se týče choreografie soubojů, Jackie už má viditelně nejlepší léta dávno za sebou, ale upřímně, až mi bude 62, chtěl bych být tak fit jako on. PS: Potěšilo mě i malé cameo Richarda Nga. (Uff, odvážil jsem se to jméno skloňovat, i když nevím, nevím...) A nejsem si jistý, jestli ta cameo scéna s urnou neměla nějaký skrytý význam, jelikož to celé působilo trochu jinak, než zbytek filmu. PS2: Tak jsem ten skrytý význam asi odhalil. Musím se pochválit, že mám dobrý "čuch". :-) Po druhém shlédnutí jsem si všiml, že celý film je věnován Kwok Hung Chanovi, kameramanovi, který se při natáčení filmu utopil. ()

Major776

Proč ne!? Jackie stále umí a nepotřebuje k tomu hromadu triků. Jen jsem udělal velkou chybu, že jsem film shlédl v CZ dabingu a nikdy nepochopím, proč Johnnyho Knoxvilla dabuje Zdeněk Mahdal - BOŽE !! Fakt prasárna. Radši zvolte originál s titulkama!! ()

Speedy115

Ty bláho to je Jackie Chan! Už jen za to jsou dvě hvězdičky, další dvě za neskutečně povedený film, u kterého se zasmějete a pokocháte se všemi akčními scénami. A ta poslední za Jackieho jedinečný Rolling in the deep. :) ()

sb0

Po dlhej dobe Jackie vo filme s druhým sympatickým hercom. Zapadli tam dokonale. Režisér sa snažil vrátiť k Jackieho starým dobrým akčným komédiam a aj sa mu to podarilo. U mňa na 75%. ()

bjindy

A ja sa tohto filmu musím zastať. Ukazuje sa, že nad Jackiem ešte nehodno lámať palicu a aj keď jeho kúsky už nemajú taký švih, ako zamlada, nedá sa im uprieť výborná nápaditosť. Film má tiež takú fajnovú pohodovú atmosféru, hlavne tie cestovateľské pasáže. Pravda, film vykráda viaceré Jackieho kúsky, ale nejak mi to nevadilo. Jeho parťák bol čosi medzi Owenom Wilsonom a Chrisom Tuckerom... akurát o niečo horší, ale zas výrazne mi tam nevadil. Každopádne lepšie ako jeho Relikvia 3. ()

Filmao

Horší průměr. Jsou i lepší filmy s Jackie Chanem. Johnny Knoxville je už celkem starý na to aby točil tyhlety akční filmy. Jinak nemám problém s hlavní dvojicí. Dalo by se to nazýváti akčním filmem? Není to dobrý. Nefunguje je to ani jako buddy akční komedie. Takové horší pokračování Křižovatky smrti. Hodně klišé, až mě celkem sralo, že ho Connor často zrazoval, jednou kámoš podruhý zrádce. Nezajimavý padouši. Asi mě potěšila ta část s mongolskými vesničany (nebo jak se nazývají). Na jedno zhlédnutí asi stačí. Průměr. Jednu hvězdičku dám za Adele. 50% ()

Stifler jako další ukecaný kámoš Jackieho Chana

Stifler jako další ukecaný kámoš Jackieho Chana

24.10.2013

Neříkal Jackie Chan něco o tom, že končí s akčními filmy? Každopádně to dlouho neplatilo. Už v lednu začne natáčet akční dobrodružnou komedii Skiptrace, ve které se určitě nevyhne pokusům o… (viac)