Keď sa Jay (Jason Segel) a Annie (Cameron Diaz) spoznali, boli ich vzájomné city naozaj veľmi silné. Ale o desať rokov neskôr a s dvoma deťmi na krku by ich láska potrebovala trochu nakopnúť. Aby obnovili vášeň v ich vzťahu, rozhodnú sa nakrútiť video, v ktorom počas neprerušovaného trojhodinového nakrúcania vyskúšajú všetky polohy z knihy o sexe. Prečo nie, zdá sa to byť skvelý nápad. Až do momentu, keď zistia, že ich najsúkromnejšia nahrávka už akosi nie je súkromná. V stávke je ich povesť a veľmi dobre si uvedomujú, že stačí jedno kliknutie a budú obnažení pred celým svetom- a to doslova! (TV Markíza)

klukluka

Věděl jsem, do čeho jdu - nečekal jsem kdovíjak oduševnělou zábavu. Zábavný to ale bylo, na pondělní dopoledne dávno dobrý. ()

farfalla

Chabý děj, hodně máchání rukama, Cameron Diaz hraje hlavně vypoulenýma očima a otevřenou pusou, product placement natvrdo, exotický Rob Lowe, spousta trapných situací, přes které se tito úžasní lidé snadno přenesou. Atmosféra je skoro jako jako v lechtivém předvánočním filmu. ()

Ledkodlaq

Poněkud trapné, infantilní, přehnané a hlavně o ničem. Že Diazka je jako herečka celkem neschopná a do holywoodu ji dostala jen ta její široká huba je všeobecně známo, ale že Segel má v repertoáru i být takhle neschopným mě upřímně překvapilo. ()

tom.nosek

Není to vyloženě zlá komedie, ale vtípky, které jsme viděli už stokrát, prostě nezaujmou. Navíc ač proti Applu jako takovému nic nemám, té reklamy ve stylu "je úplně normální, že lidi mají všechny Apple produkty aspoň 2x" a "dárek není ten iPad, náš pošťák určitě víc ocení playlist, co na něm je" tu je až trochu moc... Jinak fajnové obsazení a sem tam jsem se i zasmál. ()

dopita

Zoufale nevtipná komedie. Pravda, očekával jsem, že film bude ještě větší trapas, ale to se za klad považovat nedá. Druhá hvězdička za titulní hereckou dvojici, kterou mám docela rád. ()

HArna

Škoda, film mě asi tak do poloviny docela bavil, Jason Segel je skvělěj. Moc nechápu casting Cameron Diaz (je vážně sexy -), která vypadá podstatně starší oproti Segelovi. a ve filmu s názvem Sex Tape neukáže nic, ani bradavku...... Druhá polovina jde totálně do kelu a to sráží moje hodnocení. ()

kery- odpad!

No, být to o pár let dřív - v dobách, kdy Diaz nevypadala jako Joker, možná bych tomu dal tu jednu hvězdu..No i když..asi ani ne. Shit ()

AdamesWWE

[6/10] Další klasický počin medzi romanticko-erotickými komédiami. Ale tuto sú celkom sympatickí herci, trocha lepší príbeh a niektoré dobré, vydarené scény. Nič viac a nič menej - to je Sex Tape. ()

F.W.Colqhoun

Že nevíte, co google najde na cameron diaz sex tape? Při natáčení se sešlo pár lidí, kteří mají určité zkušenosti. Zeptejte se Roba Lowea. Ani jeden z raných produkcí jsem neviděl, i když jsem se pídil, ale o moc explicitnější než tento zjevný pokus popustit páru, zmást vyhledávače a propagovat rodinné hodnoty prostřednictvím potutelné oslavy pornografie asi nebudou. Zejména Diaz překvapí tím, že její nahoty není ve filmu o mnoho méně než v produkcích zaměřených na dospělé publikum. Segelův scénář ale naneštěstí též upomíná na skeče psané na nahém koleně dělníků pornoprůmyslu, což se projevuje především nevalným počtem podařených vtipů, jichž je jako ejakulací v patnáctiminutovém POVu. Jestli se chcete pobavit na účet pornoprůmyslu, pusťte si Star Whores. ()

eratni

Jediná část filmu, kdy sem se fakt smál byla, když byli u šéfa doma, slayer, obrazy, tetování.. Jinak docela nuda přitažená za vlasy, prorostlá reklamou na apple, nic co by člověk musel vidět. ()

Lefty86

Film o ničem. Přišel jsem na něj kvůli Marshallovi :-) Nejlepší scény jsou když Segela honí pes tam jsem se i zasmál. jinak ptákovina na jedno shlédnutí až až. ()

iampatrik

30% Sex Tape si zaslouží pouze stejně kvalitní komentář, který je přímo úměrný filmu, takže - nudná hovno "komedie". Ke všemu nesoucí špatný název (rozuměj tak, že film by se mohl jmenovat - ubohá reklama na Apple). Sám se divím, že jsem to zvládl do závěrečných titulků. ()

peetriss

Pár řeší svízel intimního života způsobem, který je dostane do ještě svízelnější situace. Nejsvízelněji jsem se však cítil já, jako divák ostřelován opravdu hloupými dialogy, slabým scénářem a jakýmsi trapným "iProduct placementem". Humor, aby člověk pohledal, což je pro komedii smrtící potíž, kterou se tvůrci snaží neumětelsky kompenzovat tlačením na pilu nevkusu, jejímž vrcholem bylo otravně prodlužované vyjmenovávání vulgárních názvů pornoserverů Jackem Blackem a spol. Obsazení značně vyčpělé Cameron Diaz je definitivně zárukou nepovedeného filmu, navíc mě její údajný sexappeal nechává odjakživa chladným. ()