Partička ťažkých amatérov organizuje jednu z najkolosálnejších bankových lúpeží v americkej histórii. (Forum Film SK)

Likan7

Režisér Jared Hess měl velký štěstí, když sehnal do hlavní role Zacha Galifianakise. On toho zamilovanýho troubu hraje tak sympaticky, že mu přejete, aniž byste chtěli. On vůbec celý ten casting to drží solidně nad vodou, ať už Zach, nebo vedlejší Wiig nebo Wilson si to užívají. Jenže vlastně stále nevím jestli to byla komedie, nebo krimi, nebo krimikomedie. Spousta věcí je takových zvláštních, nedotažených, což je škoda, protože s lepším scénářem by to byla komediální klasa. Takhle tu sice jsou fajn momenty, ale velmi snadno na to zapomenete. ()

DaveSmith

Kdyby se mě někdo zeptal, jestli si má za 30 Kč koupit DvD týhle krávoviny jako přílohu Blesku, poradil bych mu, aby si svý těžce vydělaný peníze ušetřil na něco pořádnýho. Celkem lituju tý hodiny a půl, kterou jsem tímhle filmem zabil. Zoufale nevtipný a hodně často až nudný. Dlouhou dobu jsem za nejlepší moment považoval lupiče hned z kraje filmu, co vykrádal sámošku s krabicí na hlavě. Jenže pak začal film samotnej a já to málem ani nedokoukal. Nakonec se přece jen vyplatilo počkat, protože poslední dvacetiminutovka to celkem zachránila. Mě prostě tenhle infantilní humor, kde se všichni před kamerou pořád jen pitvoří, nesedí. ()

Shitonit

Je to píčovina. Strašná. Ale řehtal jsem se u toho jak zhulená klisna ! Jako David Totální přiblblo, je dokonalej. Ta figura se jen šmrncne kolem kamery, a seru smíchy kulatý trojůhelníky. Nevím co je na tom tak dobrýho, a taky je mi to úplně u prdele !!! ()

ANTYCHRYST

To je taková chujovina :) že to je dobrý a vtipný. :) Jsou tam samé špeky..Zach je lubovej křovák a Úchyl :) .. Owen. Prej koupim si jen něco na sebe... a pak ten hrad, solarko :) :) 80% na odreogaveni idealni :) přesně takové kimedie mám rád ()

neo250

Šialený skutočný príbeh. Celý film je dosť ujetý ale 3* len za to, že ak to bolo podľa skutočnej udalosti tak klobúk dolu. ()

elimS

70% - komentář 20ti slovy: Debilovina na entou, ale Zach mě při každém pohledu na něj rozesmíval od začátku do konce :D + doplněný sexy "tupým" výrazem Kristen <3 ()

Mahowny

Férovka. Dostanete, co můžete od průměrné americké komedie očekávat. Není to geniální, ale podle mě to ani není úplně blbý. Zach Galifianakis je dobrej komediant a já se místama i bavil. Znovu to už vidět nemusím, ale rozhodně mě to neurazilo. Má to pár hlášek, které nezlidový a pár vtipnejch momentů, které brzo zapomenete. Pokud si chcete odpočnout u nějaký kraviny, tohle bude fungovat. Na druhou stranu to zase nedá tolik práce najít lepší komedii, protože tohle je tuctovka jak vyšitá. Pobavilo předsvatební focení a nájemnej vrah. ()

Bezda22

Trefit v dnešní době nějakou takovou komedii, kde se smějete od začátku do konce, to je fakt umění. A taky je umění nějakou takovou lidem dát. Dneska jsou komedie rádoby vtipný. Ale tohle je přímočarej a jednoduchej humor, kterej funguje perfektně. 70% ()

Hedy

Očekával jsem neinteligentní komedii kde budu pořád hýkat protože každé druhé slovo které zakřičí bude sprosté. Jenže ne. Tvůrce se snažil vynaložit veškeré úsilí a vytvořit komedii bez sprostých slov která vás měla rozesmát. Jeden by se pozastavil nad tím že přinese zapeklitou a absurdní děj který vás překvapí a pobaví ale ne. Místo toho jsme dostali nudnou "komedii". Nebýt Zacha který se celý film choval jako prostoduchý blbeček bych se uchýlil k nižšímu hodnocení. Sečteno podtrženo. Film nenabízí nic nového a místo toho aby šel vpřed tak nás vrací do komediální doby kamenné kde vás měla rozesmát debilita postav. Tak se stalo jen třikrát. Pouze ubohé 2 hvězdičky. ()

knihovna

Vidlácké, přesto vůbec ne špatné. Škoda, že u těchto filmů, o kterých se píše že byly natočeny podle skutečné události, člověk neví, co je reálný základ a co je invence filmařů. jinak za mě silné 3*. ()

XXXXXXXX

Necháte-li troubu myslet zástrčkou do elektriky, může být výsledný zkrat pro troubu (tentokráte však mikrovlnnou) docela intenzivní. To pak milý trouba, docela klidně zapomene, kam mu vede zástrčka, pověsí pečící proces na hřebík a než bys řekl nekomediální peachovina, začne jednomu docela rapidně vzrůstat spotřeba elektrické energie. Naštěstí, je pro tyto případy, do tohoto spotřebičového láfstóry, vetknut i patřičně antagonický digestorní prvek, který výslednou výměnu elektriky, poměrně neúspěšně sabotuje. V tomto novátorském dílku, z prostředí vaší kuchyně, se tak rázem objeví i metrosexuální kuchyňská linka z 90. let, a chybět nesmí ani značně otylý mrazák. Elektřina se ale nakonec přece jen zdárně spotřebuje, mikrovlnná a také pečící trouba, provede vzájemnou fůzi, a nebohý digestor spolu s neméně ynteligentním mrazákem, společně poputují vstříc mechanickému peklu bez elektřiny. Nebýt pečící trouby, která se sem tam i zabliká za doprovodného puchu spálené pochutiny, šel bych s touto gastro-kritikou ještě níže. Takhle vám jen doporučím: Nežerte to!!! ()

subic

Jsou filmy, které mi opravdu stačí vidět jen jednou v té televízi, z kina bych asi odešel. Ale chápu, že někomu by se to líbit mohlo. ()

Rytíři ze Šanghaje dostanou pokračování

Rytíři ze Šanghaje dostanou pokračování

10.09.2016

Jackie Chan a Owen Wilson se konečně chystají na třetí díl "šanghajské" série. Chon Wang a Roy O'Bannon se poprvé objevili v roce 2000 ve westernu Tenkrát na východě, jen aby se o tři roky později… (viac)

Jack Black ministrem obrany

Jack Black ministrem obrany

18.05.2015

Režisér Jared Hess se proslavil komedií Napoleon Dynamit, svůj debut nicméně dodnes nezastínil. Boží zápasník ani Divnej týpek příliš kladných ohlasů neposbírali, Hessovu reputaci ale možná napraví… (viac)