S láskou, Rosie

• Česko S láskou, Rosie (viac)

Vedecké výskumy tvrdia, že ak sa ľudia poznajú už ako malé deti, niečo im bráni, aby sa do seba v dospelosti zamilovali. Rosie (Lily Collins) a Alex (Sam Claflin), hrdinovia romantickej komédie S láskou, Rosie, sa poznajú už od škôlky. V čase prvých lások a sexu spolu svoje zážitky patrične preberajú. Tomu druhému to ale nie je vždy úplne po chuti. Prečo? Nech je to ako chce, Rosie zostáva v Dubline, zatiaľ čo Alex ide na Univerzitu do Bostonu. Medzi nimi stojí oceán a v priebehu života aj iné vzťahy, aféry, dokonca iné manželstvá, záväzky a deti. Na oboch čakajú bláznivé a zábavné momenty, občas sa stretnú a spadnú spolu do bazéna a potom zase vplávajú späť do svojich životov. Rosie dokonca nechtiac dohodí Alexovi ich bývalú spolužiačku za ženu... vtedy by sa asi najradšej prefackala. Jednoducho, život nie je vždy taký, aký očakávame a niekedy sa pravá láska nenaplní v správnom čase... (TV Markíza)

vlKousek

Opravdu milý film! Takový u kterého si odpočinete a prostě si ho užijete. Jsou tam celkem i uvěřitelný věci, tak nějak ze života, no prostě dobrý a ještě k tomu je Rosie fakt kočka. No co dodat. Doporučuju :-) ()

boombang

Někteří chlapi jsou vážně pitomci, když nepoznají poklad, ani když ho vidí dlouhá léta... Za čtyři jen díky úžasné a roztomilé Lily. ()

MillaJ

Jdi za svými sny..... až neuvěřitelně rvoucí se za srdce jak dlouho to může trvat. Jak dlouho trvá než se láska vysloví. Moc krásný film. ()

dzberry

Chlapsky zatínám pěst, bouchám do stolu a přiznávám – ANO, znehodnotil jsem jeden papírový kapesníček!!! Někdo nějaký posměšek? Bitka??? Cha!!! Každej z nás ví, že perníkové srdce z poutě je debilně debilní debilita za zbytečně velkej peníz v poměru cena/kvalita... Ale stejně se tu a tam necháme nachytat, to tvrďoučké srdce balené v upoceném celofánu koupíme a s přitroublým úsměvem to někomu nám milému darujeme! No a tady je to s tím mým jedním bezvýznamným smrkancem úplně stejně! Nechal jsem se nachytat! Cha!! Protože to je natočeno fakt dojímavě, fakt vtipně, fakt pěkně, no fakt...so cute...uf, uf, uf!!! Love, dzberry. ()

lusa

Neeee, happyend neee.. Hodnotí sa ťažko, lebo na jednej strane cielená brnkačka na city, no na druhej strane, je to také nenásilne milé.. Veľmi sympatickí herci, nielen tí hlavní, ale všetci naokolo, dobrá hudba, ale ten koniec - dokonca som váhala nad 3.. Ale romantická duša zavelila a sú z toho 4* ()

teba

Ještě že se na oba protagonisty tak pěkně kouká, jinak bych to možná někde uprostřed vzdala :o) Když si to zpětně sumarizuju, tak to byla fakt docela trapárna, nepravděpodobná až běda, s koncem jak z telenovely... Ale znovu smekám před Lily se Samem - dokázali mě celej film udržet v tranzu, že jsem si toho všeho ani nevšimla! ()

Guran

Už začátek je hodně špatný. Čekal jsem, že nás režisér zavede do období dětství našich hlavních dvou hrdinů a seznámí nás s nimi tak, abychom si na ně utvořili větší vztah. Na místo toho se děj odehrává v jedné časové linie a hlavní hrdinové jsou hozeni do ohně. Jednou větou je zde řečeno, že se Rosie a Alex znají už odmala. Scénář není dobře zpracovaný. Collinsová - představitelka Rosie vám přiroste k srdci, ale k pobavení u tohoto filmu to nestačí. Její kolega Claffin na tom už není tak dobře. Ani vedlejší herci zde neexcelují. Film je naprosto nezajímavý a zpackaný. Scény, které měly vyvolat záchvaty smíchu spíše vyvolaly nutkavost snímek vypnout. Velká zhovadělost. ()

Lucifer92

Jedním slovem PERFEKTNÍ. Přesně co jsem očekávala, jsem dostala a možná i více. Ve filmu se samozřejmě najdou předvídatelné chvíle, ale i tak film neztrácí na kvalitě. Dojemný příběh dvou lidí, kteří si k sobě hledají cestu. Nevím, jestli to bylo herci nebo příběhem, ale dostalo mě to! Pět hvězd je málo! ()

Ivuska91

Zo začiatku sa mi to páčilo, ale potom mi to prišlo nereálne, a hlavne výzor hlavnej postavy, ukazovali tam zakaždým ako plynú roky a hlavné postavy vyzerali stále ako deti. Preto si myslím, že ako násťročnú by ma to možno aj zaujalo. ()

Welulu

Sympatický a milý film, s upřímnými momenty, znázorňující život - jeho všednost, překážky, pády a v neposlední řadě vztah Rosie/Alex, který je hnacím motorem celého dílka... A bylo příjemné sledovat jejich vývoj. Ano, veze se to místy na přeslazené vlně, ale nevnímám to tu jako mínus :). ()

Luciee113

Opravdu hezký. Není to přímo román pro puberťáky, spíš příběh o dvou kamarádech, jak se jejich životy ubírají každý jiným směrem a přitom je to k sobě táhne jako magnet. Konečně jsem se dočkala fakt hezkého filmu, který není hovadina a zaslouží si krásné hodnocení od lidí i když tam nikdo z hlavních hrdinů na konci neumře! Konečně! Páč se mi zdá, že poslední dobou jsou dobře ohodnocené romantické filmy jen ty, kde hlavní milovník či milovnice natáhne bačkory. ()

Matte27

Němec natočil britský film po americku. A mnohdy to vypadá i pěkně, chvílemi originálně, ale bohužel film svůj potenciál zabíjí všemi neduhy překombinovaných, romantických komedií. Stokrát omýlané rozchody, návraty a skoro-návraty působí spíš trapně než srdceryvně. Skoro jakoby se autor nadprůměrného romanťáku snažil zapadnout mezi ty (pod)průměrné. Škoda. ()

Micoldee

Romantický film plný emocí. Každopádně ale ne ten typický naivní holčičí doják. Dá se na to koukat. Některé situace si i spojíte s vlastním životem a jste rádi, že tohle Vás nepotkalo. Na mě to ale mělo trochu moc rychlý dějový spád. ()

george82

Musím uznat, že jsem jim tu situaci nezáviděl. Furt se takhle míjet. To je peklo. Ale konec dobrý, všechno dobrý. I slza ukápla. :D ()

Ukrizku

Jenomže kdyby spolu Alex a Rosie byli ve vztahu třeba od těch patnácti nebo i od osmnácti, dvaceti, už spolu dávno nejsou. Museli si zkusit zažít něco jiného, aby se ujistili, že bez sebe nemohou být. Kdyby to bylo naopak, pořád by si říkali, že něco zásadního jim uniká, zatímco se "pohodlně dali dohromady s kamarádem". Tu pravou hodnotu přeci nejlépe oceníme, až když ji ztratíme, neboli přestane být samozřejmá. Love, Rosie ukazuje hned několik zajímavých pravd o lásce: skvělí kamarádi z dětství ti zvednou laťku při požadavcích na partnery. Do kamaráda se za střízliva nezamiluješ, říkáš mu věci, který jiným klukům neříkáš a ty ti pak brání v nastolení jiné vztahové dimenze. Časem ale zjistíš, že je příjemné, když o tobě všechno ví, a přesto tě má rád, protože už tě nebaví se pořád s někým seznamovat. No, a nakonec kamarádství je v manželství top priorita. Ani nevím, která je výš. ()

Petule3

Míjeli se, míjeli...čtyřikrát, pětkrát a až na pošesté to vyšlo. Tak hlavně, že to vyšlo. Příjemná romantická klasika na líné odpoledne, nic víc, nic míň. ()

unrocker

Celou dobu je jasné jak to dopadne, ale v tomto filmu jde právě o tom jak to má dopadnout a jak by to bylo jednoduché kdyby to nebyla Rosie a Alex ()

boltCZ

Pestré, romantické drama s pěkným příběhem. Překvapilo mě, že i přes velké časové skoky příběh neztrácí na zajímavosti a drží pohromadě. Hezky vymyšlené detaily, sledování postav ve velkém časovém rozmezí jejich života a celková propracovanost příběhu se mi líbili. Knižní předloha je znát. 80% ()

mirkath1

Mne to jejich idiotské chování nijak nedojalo. Spíš docela nakrklo. A taky netuším, který blb zvolil dabing Bettany, zněla příšerně, no zřejmě proto aby jsme ji nesnášeli. Jsou mnohem lepší filmy s touto tématikou. ()