Flopik odpad!

K celkovej hroznej 7 sérii sa vyjadrím na konci ale tuto musím napísať niečo. SPOILER: Dve veci. 1. 7 rokov hlavná postava, medzi ľudmi obľúbená a tvorca sa ju rozhodne zabiť v poslednej minúte len tak ako keby nič. 2. Celý seriál sa navzájom držíte, ste najlepší kamaráti, spravili ste omnoho horšie veci a aj tak ste si odpustili. Teraz ide o jednu knižku , ktorú na konci Clarke aj tak nechá na zemi takže vlastne zbytočná smrť... Absolutne nelogické , neschopné uzavretie linky. To že ho mohla streliť do nohy je ďalšia vec. Viem prečo Bob nehral v toľkých častiach, viem tie osobné dôvody ale prečo sa rozhodli uzavrieť túto postavu zrovna takto, za celý ten čas si najlepšia postava seriálu zaslúžila omnoho lepšie uzavretie. Nemám chuť sa pozerať ani ďalej... seriál skončil 5 sériou bohužiaĺ. ()

wesi96

3/10. (Spoilery) Ahooj, jsme nejlepší kámoši 7 sérii, milionkrát ti hráblo, ale teď kvůli knížce tě zabiju, páč proč? Páč to je poslední série a my nevíme co dělat, tak děláme wtf momenty. Tolik k tomuhle dílu. ()