Prvých 100 - Série 7

(séria)
USA, 2020, 11 h 5 min (Minutáž: 41–42 min)

Tvorcovia:

Jason Rothenberg

Predloha:

Kass Morgan (kniha)

Kamera:

Gerald Packer

Hudba:

Tree Adams

Eliza Taylor, Bob Morley, Marie Avgeropoulos, Lindsey Morgan, Richard Harmon, Tasya Teles, Shannon Kook, JR Bourne, Chuku Modu, Adina Porter, Jarod Joseph (viac)

MisterSister

TOTÁLNĚ NABOMBENÁ PARÁDA!!! Něco mezi Avatarem, Titanicem, Terminatorem a Hunger Games, ale mnohem lepší, než tyhle 4 bagatelizované braky. Neskutečně nášlapaný konec protkaný zlatavou nitkou nostalgie, lidské hrdosti a režisérského umu staví tento seriál na piedestal. Král je mrtvý, ať žije král!! All heil Clarke! ()

HonzysKISS

Mnohem lepší série než ta předchozí. Konečně to začalo být pořádně sci-fi. Přišlo mi to zajímavější. Až na to nesmyslný chování postav je to super. Ještě teda úplný závěr bych o celých čtrnáct minut usekl dřív. Jo a Octavie nám maličko ztloustla, už to není ta divoká kočka jako předtím. 75/100 ()

Likan7

Ono bude asi lepší předstírat, že poslední 2 série vůbec nevznikly. Finále celého seriálu je pak jeden velký fail, který střádá nesmysly na nesmysly. Scénáristé jsou v tom sice trochu nevině, protože kdejaký seriál by zabilo, kdyby se 2 hlavní postavy rozhodly téměř odejít před koncem. Je tedy trochu nefér na sedmičku nadávat, ale fakt je, že mě celý ten příběh kolem 2 planet šíleně nebavil a přemlouval jsem se ke každému dílu. A závěr mi tedy jako happy end nepřijde, protože za pár desítek let je finito :) A že to nedává sebemenší smysl, o tom už ani nemluvím, to 100 nedává už minimálně 2 řady. ()

• Na začátku epizody hraje „Evil“ od Interpolu. (Duoscop)
  • Během pikniku hraje „Darkness“ od Pinegrove. (Duoscop)
  • Když obědvá Gabriel (Chuku Modu) s Pastýřem, tak věci na stole mění svou polohu. (Duoscop)