Máme rádi Česko

Michael Čech

Scenár:

Libor Bouček

Účinkujú:

Libor Bouček (moderátor), Jakub Prachař, Lou Fanánek Hagen, Martin Dejdar, Jan Dolanský, Vojtěch Kotek, Gabriela Partyšová, Jitka Čvančarová, Leoš Mareš (viac)

Prima family přichystala velkolepou zábavnou show Máme rádi Česko, která prověří nejen znalosti diváků, ale především vědomosti hvězdných soutěžících z řad celebrit. Večerem bude provázet populární a ostřílený moderátor Libor Bouček. Sekundovat mu budou dva „kapitáni" v čele svých družstev složených vždy ze tří známých hvězdných osobností. Členové týmů se budou střídat, ale kapitáni zůstanou ve všech dílech stejní. Prvním bude oblíbený herec, moderátor a multiinstrumentalista Jakub Prachař. Druhého kapitánského postu se ujme muž s nevídaným přehledem, úspěšný skladatel a textař, frontman kapely Tři sestry, zkrátka muž mnoha tváří – Lou Fanánek Hagen! Hvězdní soutěžící z řad našich oblíbených celebrit budou prověřeni ze znalostí týkajících se všeho, co je české, od notoricky známých věcí až po ty záludnější, ovšem neméně zajímavé! Jak moc jsou osobnosti z herecké branže, baviči, moderátoři, sportovci, adeptky soutěže krásy, hudebníci, tedy populární tváře českého showbusinessu Česka znalí? To uvidíme v show Máme rádi Česko! (oficiálny text distribútora)

soarka

I když jen kousky, zpívat by nemuseli. Ale rozhodně hodně zajímavá soutěž. Skvělý moderátor a celé zpracování soutěže je zábavné. ()

Loganberry

Desková hra Máme rádi Česko je v poho. Ne tak tenhle pořad. (Pochopitelně příznivci Prostřitěna a Cest do prdele nechť mě okamžitě majznou po hlavě pečenou kachnou od Polrajcha.) Známé mediální ksichty celému Česku ukazují, jak jsou omezené, hloupé a jak moc rádi Česko nemají, protože hovno o něm vědí. (Ovšem, výjimka se tu a tam najde a to víc je kontrast do všech tělesných otvorů ryjící.) Kupodivu mile překvapuje desetkrát rozvedený Bouček, který celý pořad svými glosami a rychlými reakcemi jakžtakž zachraňuje. Liborku, tu jednu hvězdu si užij. ()

Eisenmann

Nápad sice nebyl tak docela špatný, ale proč se mají lidé věčně dívat na to, jak soutěží nějaké celebrity? V českých televizích dochází k nesmyslné demonstraci neukojené chuti některých pseudoslavných osobností se neustále zviditelňovat, v čemž jsou těmtito televizemi značnou mírou podporováni i tací, kteří by se naši pozornost vůbec nezasloužili a ano, tento pořad je typickou ukázkou něčeho takového. ()

Kinderr

Není to ani tak o soutěži jako o show, kde je skoro celý díl jen o tom jak se týmy známých herců a osobností mezi sebou popichují a dělají si srandu. Pravidla se za chodu mění a je jasně vidět, že to neni objektivně hodnoceno. Prostě nic moc, měli tam dát výber z lidu a ne slavné lidi, kteří se musí neustále předvádět...... ()

iveta234

Moc hezky vytvořený pořad. Rozhodně je naučný, i když si myslíte, že už vás nic nepřekvapí, ono se zase najde něco nového, co jste nevěděli!:-) ()

Chlo0opek

Ta 1* jen za ty otázky - sem tam se člověk aspoň něco doví.. Největší slabina je asi přímo moderátor Bouček, který naprosto nezvládá ukočírovat soutěžící. Další věc, ze které člověku musí stávat vlasy na hlavě, je ta nucená zábava a zpěv všech zúčastněných. Kde to, proboha, sme?! O přirozenosti tohoto nemůže být samozřejmě ani řeč.. Díky, ale takhle teda ne:( ()

kamislava

Uznávám, že jsem mnoho dílů neviděla. Ono to není úplně špatné, ale většina soutěžících se chová jako pitomci. Dejdar tam řve jak šílený kvůli každýmu bodu, všichni jsou na sebe hnusní... To oceňuji na slovenské verzi, je o dost klidnější. A to říkám jako neskutečně soutěžící člověk. Boučka taky nějak nevyhledávám. Musím ale říct, že začínám mít ráda Prachaře. Sice tam taky občas ječí, ale už je mi o dost sympatičtější a během tiché pošty je super. Plus se vzdělávám o ČR, to je taky dobrý. ()

Peabody

kousek jednoho dílu a přišlo mi to vtipné asi jako Oldo Hlaváček když hodnotil anekdoty měřičem potlesku publika. Proboha to byla hrůza, měl jsem pocit, že jsem se vrátil do debilních estrád svého dětství. Never more. Ostatně když vidím tady nahoře seznam hostí, je mi to jasnější, pseudoherci a rádobycelebritky a pár těch, do by i uměli, ale potřebujou asi prachy a zviditelnit se. ()

anelanela

Se slovenskou verzi se vubec nemuze srovnavat... Jakub Prachar dobry, Libor Boucek jalovy a bohuzel Dejdar, ktery se snazi za kazdou cenu na sebe strhnout pozornost, mi celou podivanou pokazil... Chce to tam lidi nevtirave, vtipne, inteligentni. Pokud toto neni dodrzeno, pak je vse ostatni, i kdyby sebelepsi, nekoukatelne. ()

Boddicker

Asi jsem tupej konzument televizní zábavy, ale k válení na gauči a pojídání pudinku je to průměrná televizní vymývárnička. Raději tohle, než šišlajícího Matonohu v "Co na to Češi?". ()

oskiii

Dobrá oddychovka...až na infantilního blba Prachaře. V tom pořadu svou debilitu pouze potvrzuje. Nebýt vnukem slavného Ilji, tak si škrtne maximálně jako ochotník někde na vesnici. A k tomu legendární  nízká zubní fronta Líby Boučka. ()

Sa.sa

40% a odpady.. proč?! Nechápu to... Za mě 5 hvězd a 100% super pořad, docela dobré "osobnosti". Alespoň se člověk něco dozví o té naší krasné zemičce :P ()

Wouter

Příjemná show, hlavně díky trojici Bouček, Prachař a Kotek. Trochu vadí některý soutěžní prvky (Mongol, příběh,..). I tak koukatelný a překvapivě i docela zábavný. ()

njuska

Poslední díly jsou protkány v českých televizních naprosto nevídanou politickou nekorektnostní a i slabounkým závanem svobodného humoru alá 90. léta. Zaplaťpánbůh za to! Dávám (byť trošku přemrštěných a euforických) 5 hvězd! Snad to pokrokoví, uvědomělí, liberálně-demokratičtí soudruzi nezakážou (viz ty jejich bolševický zvratky v komentářích podemnou)... ()