Hlavný hrdina Milo (Kit Harington), otrok, ktorý sa stal gladiátorom, čaká na svoj posledný boj, aby zničil svojich súperov a dostal sa na slobodu. S výhľadom na slobodný život sa zamiluje do dcéry bohatého obchodníka, ktorá však má byť proti svojej vôli vydatá za skorumpovaného a zhýralého senátora (Kiefer Sutherland). Ich skutočný problém sa ale pripravuje v hlbinách Zeme. V osudových hodinách po erupcii Vezuvu, vo chvíľach totálneho chaosu a desivej skazy sa musí Milo prebojovať von z gladiátorskej arény, a podstúpiť boj s časom, aby svoju Cassii z rozpáleného pekla zachránil. (TV Markíza)

3KnockPenny

Jon Sníh v roli gladiátora? S počítačově přidělanými svaly, příšernými až trapnými dialogy, podpořenými ještě příšernějším dabingem a lacinými výrazy ála "já jsem drsňák" v kombinaci s těma jeho psíma očima, sem tam hraničícími s mentální zaostalostí asi těžko. Škoda. I když jsem věděla, že film sám o sobě stojí za houby (o čemž žádná), těšila jsem se, že mi aspoň pohled na polonahého klučíka Sněha zpříjemní osamocený večer :) Jenže to bych si nejdříve musela vypnout zvuk a snížit si IQ... 102 minut strašného zklamání by to pro mě bylo v případě, kdybych dopředu nevěděla, jaký hrůzy a hňupoviny mě čekají (díky Lottr ;). Teď to pro mě bylo pouze 102 minut nucených útrap, při nichž jsem si aspoň zvládla udělat manikůru a pedikůru :) ()

HiroM

Postavy v pořádku, dobře vybraná sestava. Každého hlavního hrdinu jsem znal z jiných filmů. Děj a myšlenka nijak složité, prostě v jednoduchosti je síla. Efekty solidní, neohromí, ale ani nepobouří. Což mě však zklamalo, je OST. Když jsem jej slyšel prvně říkám si: To je pecka, super hudba. Než mi došlo že mnoho tónů a částí skladeb jsou velmi podobné, již z jiných OST od jisté společnosti. Takže proto o hvězdu méně. Jinak co jsem od filmu +- čekal, to jsem dostal. ()

fafejt001

Pro milovníky gladiátorů a scén s tím spojených určitě terno . Efekty nejdříve solidní a pak děj , kdy stíhá svou milou , jenž mu ukořistil zloduch , tak nějak scifi . Ne špatný film , ale trochu jsem čekal , asi , něco jiného . Tak slabé tři . Možná časem více . Počin , ale dobrý . ()

erpe

Jediné slovo, které se mi už od poloviny filmu neustále vnucovalo bylo "Pomeje"...a to není dobré. Bezduchá slátanina, která pořádně neví, do kterého žánru zapadnout. Skoro jsem to nedokoukal. Carrie-Ann jen tak propluje a Kiefer je odpornej, ale nějak ne z důvodu odpornosti jeho role... Dialogy šustí papírem a jsou místy nechtěně směšný. Co teda musím uznat, je, že tenhle kousek se bude nádherně parodovat. Jinak nic. Lituju, že jsem to viděl a už vůbec bych to nechtěl vidět znovu. Odpad nedám jen proto, že to jistou práci dalo (hlavně na počítačích) a úplný Asylum to není ;-) ()

RyxiraAmy

Záhada, proč jsem si to vlastně pouštěla. Kitt "Štěnátko" Harrington nepatří mezi mé oblíbence (jako skalní fanoušek Hry o trůny nechápu, co na něm sakra všichni (nebo spíš všechny? že by jádro problému? vidí), katastrofické filmy nejsou můj oblíbený žánr a vůbec. No ale stalo se. Přežila jsem ve zdraví, což budiž přičteno tomuto výtvoru k dobru. Nicméně mé počáteční skepsi se dostalo zadostiučinění - pitomoučké dialogy, klišé míchané s klišé a solené s... klišé, ukazatel věrohodnosti se zastavil asi tak na 15%. Do roztomiloučkého Kitta se pouštět nebudu, bo vím, že jsem proti němu zaujatá a ostatní herecké výkony byly takové neslané nemastné, že pořádně nevím, co k tomu říct..... Svůj účel film nicméně splnil (pokud tedy - jak doufám - byl účel pobavit a umožnit vypnout a ne natočit seriózní drama o (ne)hynoucí lásce dvou mladých nešťastných - a samozřejmě pohledných - lidí). ()

hony23

Gladiátoři, aréna, pomsta za vyvraždění rodiny a samozřejmě nutná love story. Příběh je to celkem banální, ovšem dobře natočený a navíc okořeněný výbuchem sopky a efektní zkázou Pompejí, při které se výrobci filmových triků opravdu vyřádili. ()

cobislav

Asi tak polovina lidí v kině se stejně přišla jen podívat na Jona Snowa a tak se od předvídatelného děje asi moc neočekávalo. Závěr ala Titanic mě teda neuchvátil, ale nakonec jsem asi rád, že to neskončilo vyjížďkou milenců vstříc lásce a novým dobrodružstvím do západu slunce. 60% ()

paradoxman

Bitky v aréně byly mnohem lepší v Gladiátorovi. Herecké výkony taky. Hlavní představitel uvěřitelnější. Hudba nepřipomínala vyzvánění mobilního telefonu. Scénář jsem neměl na 90% odhadnutý po prvních 10ti minutách. Děs běs! Jdu si najít něco, z čeho mě na konci nebude bolet hlava. ()

MiniRecenze

Když jsem v úvodu viděl na obrazovce jméno Paul W.S. Anderson ,tak jsem byl trochu nadšen,ale i trochu zděšen.Ale nakonec přislo potěšení,jo,jasně,celkový děj je předvídatelný a funguje spíše jako doplněk.Hlavním tahounem filmu je choreografie,triková sekvence a soundtrack.Tam kde režii docházely nápady,tak v tom ostatním se překonali.Kdo zná Andersonovi filmy,tak ví o čem mluvím.Zde se zkrátka nebudete kochat příběhem,ale zpracováním a vším okolo. EFEKTY!!! ()

Atten

Zoufalá a ubohá, i když chvílema poměrně napínavá napodobenina Gladiátora, připomínající nízkorozpočtový dokument o tom, jak se zaříkávač koní s nejblbějším účesem v nepříliš pompézních Pompejích, rozdávající na všechny strany pohledy alá Patizónova cuchtle, snaží ojet ušatou krysí hlavu. Jo a občas se tam mihne komicky nesmrtelnej agent Jack Bauer a jeden diskriminovanej bubák, kterej se ne a ne dostat z lochu. Jak jinak. Mimochodem verbale, začínám mít o tebe vážně strach... ()

esmoke

Natočil to Paul W.S. Anderson! Tak kdo čeká něco jiného nežli ten film je, by se měl nad sebou zamyslet a případně se dát vyšetřit proč se na to díval, pokud chtěl vidět něco jiného. (2D dabing) Rozpočet: $100 miliónů, Tržby: $117,83 miliónů ()

halberdier

Stravitelná digitální pitomost od packala P.W.S. Andersona s absolutně nevýrazným Kitem Harington, sexy Emily Browning a pár slušnými bojovými scénami. Samotný výbuch sopky pak průměrný. (5/10) ()

Neymar11

Nejhorší zpracování Pompejí, jaké jsem viděl. Celý film nudí. Hlavní hrdina Milan je neuvěřitelně nesympatická osoba, která nemá čím si získat diváka. Celý příběh působí jako vyprávění přeživšího koně (Podle skokanských dovedností tipuji, že se jedná o prapraprapradědu Šemíka). Myslím, že takový film by si měl vzít na starost trochu jiný režisér. 35%. ()

Fuksinka

Zářný příklad toho, proč nedat na hodnocení na CSFD. 54% vážně? Katastrofický filmy nemusím, většinou to je nuda. Na začátku se ukáže pár postav, vy si vytipujete, který to přežijou. Pak se přimíchá katastrofa, pár povinných ječících matek a ušlapaných dětiček a je konec. Pompeje jsem si pustila, abych si zaslintala nad Kitem Haringtonem a neočekávaně dostala prémii v podobě velice slušné, zábavné a vizuálně nádherné oddechovky. Pompeje jsou totiž okořeněné výbornýma bojovýma scénama a solidní love storry. Efekty se povedly moc. Samozřejmě, že film je plný klišé, to se dalo čekat a bez nich by to asi ani nešlo. Na můj vkus jich tam bylo ale fakt moc. Kvůli tomu snižuju hodnocení. Ale svrbí mě ruce a nejraději bych napálila pátou hvězdu. Právě kvůli intelektuálům tady. Co jste čekali? Antickou tragédii s filozofickým podtextem? Tak to si asi musíte pustit něco od Trošky. ()

PatrikP4

Když to porovnám s Zombeavers na které jsem koukal nedávno a má to 45% a tohle má 54% tak je to přesně o 4 hvězdy lepší než Zombíbobři... ()

Sutherland a noví Hráči se smrtí

Sutherland a noví Hráči se smrtí

09.07.2016

24ka se na podzim vrátí na obrazovky bez Jacka Bauera. Kiefer Sutherland seriál předal novému hrdinovi, který bude mít tvář Coreyho Hawkinse (Straight Outta Compton), a hodlá se věnovat filmové… (viac)

Lara a Alice ještě ustřelí pár hlav

Lara a Alice ještě ustřelí pár hlav

06.03.2013

Akční kočky z videoher neřekly své poslední slovo. V souvislosti s právě vycházející hrou Tomb Raider se opět mluví o novém filmu. A stejně jako předloha, i film bude „reboot“, takže nám vylíčí… (viac)