Taxikár Daniel (Samy Naceri) so svojím špeciálnym taxíkom, ktorý by mu mohpl závidieť aj James Bond, sa preháňa po uliciach Marseille a pomáha svojmu kamarátovi, policajtovi Émilienovi (Fréderic Diefenthal) s naháňaním kopy rafinovaných zločincov. V uliciach mesta totiž operuje nový gang – zlodeji prezlečení do kostýmov Santa Clausa a vylupujú jednu banku za druhou. Nebezpečný gang vedie zmyselná Aziatka Ťiu (Bai Lingová) a zdá sa, že každý je na ňu krátky. Daniel a Émilien musia podať pomocnú ruku nešťastnému komisárovi Gibertovi (Bernard Farcy). Zároveň sa od svojich nežných polovičiek – Lily (Marion Cotillardová) a Petry (Emma Sjöbergová) – dozvedia, že budú otcami... (TV JOJ)

chrustie

Tak tohle je pro mě osobně v celé sérii velké zklamání. Danielova kára už je na mě moc. V 10letech bych z toho asi sedl na zadek, bohužel teď už ne :-P ()

chemikals

* za obsazení Sylvestra Stalloneho do vedlejší role a jeho výkon * za hlášky a scény (TGV, Černej polda v Marsielle, speciální pohoná směs - Patis) ()

Toumyk

Jóó čeho je moc....potěší Sly na začátku...ale zbytek? Navíc tak číňanka Ling Bai je mega hnusná a nejvíc odpudivá...hrůza... ()

Pinkman

Chyby ve filmu: Když poldové sledují Santa clausovský gang, v policejním autě sedí 5 lidí. Jakmile auto padá do bazénu, sedí v něm jen dvě osoby, navíc figuríny. \\ Dříve než auto spadne do bazénu je vidět mikrofon. \\ Ve scéně, kdy Emillien otevře dveře taxíku a zapadne do sněhu jde vidět, že taxík má obyčejná kola, i když v předcházející scéně měl pásová kola. \\ V domě, kterým projíždí policejní auta není žádná podlaha, ale jen štěrk. ()

Matamoroz

I když nejsem příznivcem francouzských aut, Taxi ve mě aspoň na chvíli vyvolalo jisté podezření, jestli se nemýlím. Oddechová komedie s bravurním začátkem a průměrným zbytkem. Chtělo by to sestříhat na patnácti minutový trailer, pak by to nemělo chybu. ()

kubilov

Na chlup stejná skvělá zábava jako ve dvojce, jednoduše svižná a vtipné scénky chrlící komedie. Ke konci už je to spíše nadsázka podobná některým bondovkám, protože z ulic Marseille se nám taxík přesune až na sjezdovku, ale tak proč ne. Ze začátku potěší cameo Slye, v průběhu pak jako vždy střeštěný Gilbert a záhadná číňanka a její "mučení". Upřímně příliš nechápu zdejší nepříliš kladné hodnocení, já se skvěle bavil. ()

Marty_cz

Další pokračování téhle komedie přináší ještě více zábavy. Ano smál jsem se znovu a znovu. Už jenom chybí, aby to auto začalo mluvit a bude z toho celovečerní film Knight Ride se vrací aneb když jsem byl Peugeot. Nic méně malinké překvapení na začátku filmu bylo určitě svěží a dodalo filmu jistou jiskru a hezky to rozjelo tenhle díl. Pokračovalo to hezkým směrem a jen doufám, že jestli budou i další a další díly, tak to bude pokračovat minimálně v tomhle duchu. Co se týče krimikomedií, tak si myslím, že je jedno kolik má pokračování hlavně, aby se to nedostalo do trapné sféry a nezačalo používat ohrané vtipy atd. Povedlo se jen tak dál. ()

K1NGSLAYER

Lepší než druhý díl, ale rozhodně to nemá na ten první. Bylo tu docela dost dobrých scén na zasmání a scénář byl taky lepší než druhý díl, ale i tak tomu chybí ten šmrnc co v jedničce. ()

blondboss

Po prvých dvoch guilty pleasure dieloch prichádza tretí, ktorý už síce trošku skĺza do šedého priemeru, ale stále sú tu nejaké tie scény, pri ktorých človek pookreje a z chuti sa zasmeje. Marion stále potešuje vizuálne aj herecky a Samy je jednoducho sympaťák na pohľadanie. Stallone cameo nemalo chybu a bolo malým bezvýznamným plusom. 60 % ()

chucky

Podle očekávání hodně slabý. Neskutečně naivní scény při kterých jsem se děsně nudil. I s naším taxikářem bych si užil více srandy..... ()

Skeevee

Taxiky mam rada, tohle uz neni to pravy, i dyz pravda, ze vtipky to ma bezvadny (uz na zacatku spatny dvere, tehotna 8 mesicu apod ;) ) BTW vysvetli mi to nekdo s tema kvetakama? =) ()

AleXtreme

Asi polovina vtipů jsou fakt husté a zbytek ubohé až trapné. Nelíbí se mi že skoro úplně vynechali záběry na jízdu s "Taxíkem" a pokud jsou tak jenom uměle zrychlené. Dávám 2 1/5 ()