Všetky cesty vedú do hrobu

• Česko Všechny cesty vedou do hrobu (viac)

Albert (Seth MacFarlane) sa pretĺka ako nie príliš úspešný pastier oviec, býva u rodičov a práve dostal kopačky od okatej Louise (Amanda Seyfried), ktorej vadí jeho celoživotná zbabelosť. K svojej smole totiž žije v dobe, v ktorej sa každý druhý konflikt rieši súbojom a on pritom vôbec nevie strieľať. Aj na notorického outsidera sa ale niekedy môže usmiať šťastie. To Albertovo sa práve prisťahovalo do jeho mesta a volá sa Anna (Charlize Theron). Nielen že trafí desať terčov z desiatich, ale naviac má s Albertom svätú trpezlivosť a neoblomné odhodlanie naučiť ho strieľať. Pre Alberta je „výučba streľby“ životne dôležitá pretože sa pohádal s fúzatým objavom jeho bývalej Foyom (Neil Patrick Harris) a veľmi neuvážene ho vyzval na súboj. Vyhraté ale nemá ani keď vyhrá. Anna, ktorá má pre neho čím ďalej väčšiu slabosť je totiž stále ešte vydatá za najznámejšieho pištoľníka široko-ďaleko Clincha (Liam Neeson). A tomu sa rodiaci sa vzťah medzi vlastnou ženou a pastierom pochopiteľne nepáči. (TV Markíza)

kenkaku

No tedy hovadina kardinální - nic jiného se říct nedá. Základem tedy je být dobře naladěn a pochopit, že seriozní podívaná se dnes nekoná. Vše se tam bere s nadsázkou a neexistuje nic, z čeho by se nedalo utahovat (jakkoliv nechutným a primitivním způsobem). To ale neznamená že se budete zalamovat celých 116 minut. No ono to není ani polovina, ale co drtí nejvíc je ta neustálá "houpačka" od inteligentních vtipů a narážek (viz "U všech Skotů!") až po totální groteskní latrínu (močící ovce na obličej - i vlastně několikrát). Asi aby se pobavil každý... ()

coscarelli

Seth podla mojho AUgusta. Prehrabem sa mu vo vlasoch poriadne, snad natrafim na nieco podobne, kedze v minulosti som nasiel TEDa, a lapil som dych druhy. V tomto pripade mi rozsteklil zaludky, a spravil mi den krajsim. Budem pisat v superlativoch, kedze ma udrzal na uzde do posledneho titulku. S Botou neporovnavam, Seth kraca svojskym krokom a nahladom. Kameramanisticky, hudobne, vytvarne na dve jednicky. // Ribisi+ Silverman-- uzasny par, Seth je sympatak, Theron nadherna a Liam skvostny ) Po tom vsetkom si idem usporiadat organy a trocha ho (Setha) este precesat. ()

Circumscriptor

Celkom príjemná komédia s veľmi husto zastúpenou a drsnou porciou MacFarlaneovského humoru, ktorý však diváka nenudí a ani neunavuje. Vedel by som si to predstaviť aj ako celkom obstojný komediálny seriál a nikdy nepochopím, ako môže niekto ako Liam Neeson prijať rolu vo filme ako je tento a nominácie na Zlaté maliny sa mi zdajú úplne neopodstatnené. ()

Lukoboss

Je to šílená ptákovina nacpaná známýma jménama, ale když si pak uvědomíte, že za tím vším stojí tvůrce Médi, hned je všechno jasný. Sprosťárny, nechutnosti, dokonce se nebojí slušné nálože krve (rating jde stranou) a i vtípky, kterým se divák zasměje. Asi ne vždycky, ale obecně je to dobrá oddechovka, u které není potřeba moc zapojovat mozek. Pravdou je, že v druhé půlce už filmu trochu dochází dech, ale jinak jsem se bavil. ()

DavidS.

Tam, kde selhává humor, zachraňuje situaci romantická country girl Charlize...Trailery odprezentovaly bohužel všechny skvělé gagy a s mnohem lepším timingem... ()

korndaddy

Sethova touha, překonat Méďu se nekoná. Až na pár (dva) vtípků, nenajdete ve snímku nic, co by stálo za to, pustit si znovu. Seth nemastnej, neslanej a celkově k ničemu. Diky bohu za to že méďa nestál tak moc za hovno... ()

joora1

Hodně rozporuplná komedie s nevýrazným hrdinou v hlavní roli. Většinou bývá tradicí, že nemehla se vyklube hrdina, ale zde to bylo tak napůl. Některé vtipy byly nechutné, jiné méně a sem tam něco opravdu vtipného. Takto namíchaný koktejl bych řadil spíš k šedému průměru a opravdu nečekejte zázraky. Příběh byl hodně dáván do pozadí a v podstatě se jednalo o romantickou komedii z prostředí divokého západu. ()

adam9

Ale kdepak. Ne že ne. Moje očekávání to splnilo. Humor Setha McFarlana mi očividně z nějakých 90 % sedí, a to místy velice hodně. Nejvíce filmu uškodil nabouchaný trailer, který hodně perliček už odkryl. I tak jsem se bavil víc než jen u průměrné komedie a za to palec nahoru. A samozřejmě ještě za Charlize Theron :P ()

KoRner

Rozmýšľal som aj nad tretiou *, najmä kvoli Charlize, ale nakoniec aj napriek pre mňa obľúbenému prostrediu som sa nudil. Podarených vtipov tu zas toľko nie je, až na tie všade spomínané cameá, ktorým vedie suverénne Christopher Lloyd. ()

honzii

Ultra kravina balancující mezi crazy a fekal komedií, která ale ví, co chce. Hraje si s pravidly westernu, trousí u toho fóry, baví se sama sebou a zároveň obsahuje to, co každý westernový příběh má mít. Hrdinu, záporáka a krásnou ženu. Fóry jsou v naprosté většině trapné, ale neznamená to, že vás nakonec nerozesmějí. Vše nízké pak krásně vyvažuje nádherná Charlize Theron, která prokáže i komediální talent. Pokud vám sedí humor Setha MacFarlaneho (a i on sám), za pokus to stojí. Je to jeho osobní přestřelená exhibice, blbá až na východ, ale místy zábavná a s dobrou atmosférou. ()

radecacek

V jednu chvíli přijde na řadu geniální vtip, o pár minut později dvacetiminutová nudná scéna o ničem. Několik štěků je opravdu originálních a kulervoucích, ale Sethovi se nakonec nepodařilo ukočírovat film dohromady. Doporučuju si před puštěním filmu přečíst recenzi Franty Fuky, s kterým ve všem naprosto souhlasím. ()

DonQ

Bohužel, jen další trapný americký humor, který mi nesedl. Kadence jednoho povedeneho vtipu na hodinu stopáže je tristní a pěkné barvičky a Charlize to už nemůžou vytrhnout . ()

bruceman7 odpad!

Pustil jsem si to takříkajíc na blind v domnění, že bude jednat o western na úrovni, no Liam pro mě byl zárukou. Šeredně jsem se mejlil. Dvě hodiny vyhozenýho času. Však jsem se taky potrestal, že jsem to dodíval až do konce. Jak na tuhle trapárnu mohli utáhnout těch pár známejch jmen? Nechápu. A zdejší hodnocení jakbysmet. ()

MareT.

Moje hodnoceni nic nemeni na tom, ze Seth je jeden z nejvtipnejsich lidi v showbyznysu. Jeho vylet do westernu je nesourody a jelikoz jsem ssznameny s jeho tvorbou, tak vim ze by se dalo vytriskat vice humoru snad z kazde druhe sceny. Nevadi,my si pockame na Teda 2. Jinak herecky je to zvladnute na jednicku, humor a vystoupeni Neila je opet na spickove urovni (zacinam mit toho chlapa rad). Jestli bude dal Seth prinaset do sveho sveta humoru lidi jako je Theron, tak se mame na co tesit-Theron je nejen pastva pro oci ale i prokazala obrovskou davku humoru. ()

rtio

Lehce nadprůměrná westernová komedie s několika dobrými vtipy. Hodně hlukých míst, ale vcelku koukatelné dílo. Avšak dost pozadu za Méďou. Potěšili malé připomínky starších filmů :) Cin. Ost. 2D TT /60 %/ ()

Roman.Caesar

Na tenhle film jsem se těšil, což se mi u mnoha nestává. Bohužel navzdory tomu, že jsem moc neočekával, musím dát slabých 50 %. V traileru vyčerpali ty nejvtipnější okamžiky, zbytek je celkem nuda. Táhne to jen Charlize Theron, která je pořád kočka k nakousnutí, dokonce i bavič jako Neil Patrick Harris hodně zklamal. ()

Hvězdy ve dvojce Médi

Hvězdy ve dvojce Médi

25.09.2014

Když Seth MacFarlane (Griffinovi) chystal svůj celovečerní debut s názvem Méďa, těžko mohl tušit, že se z komedie za 50 milionů dolarů vyklube půlmiliardový hit. Oživlý plyšový medvídek Marka… (viac)

Divoký západ bez Fassbendera, ale s Neesonem

Divoký západ bez Fassbendera, ale s Neesonem

15.03.2013

Komerční úspěch Opravdové kuráže nebo Nespoutaného Djanga (ten už má na kontě 400 milionů dolarů a jako první Quentinův film v dubnu zamíří do čínských kin) naznačuje, že western není tak mrtvý žánr,… (viac)