Nevinné lži

• angličtina Innocent Lies
Česko, (2013–2014), 16 h 21 min (Minutáž: 70–82 min)

Aňa Geislerová, Tomáš Pavelka, Roman Luknár, Daniela Kolářová, Vojtěch Dyk, Tatiana Dyková, Jitka Čvančarová, Matěj Ruppert, Boris Hybner, Jiří Langmajer (viac)

„Každý má někdy důvod neříct pravdu"

Recenzie používateľa bubun k tomuto seriálu (4)

Pod hladinou (2013) (S01E01)

Jeden z těch lepších dílů Nevinných lží, asi kvůli nosnému námětu. Taky Remundová byla dobrá. Nejsilnější bezpochyby dvě scény; první ta hádka s matkou při oslavě jejích narozenin, druhá ta společná večeře obou párů ke konci. První docela dramatická, druhá měla být asi taky hlavně drama, ale za mě byla spíš komediální, protože ten provar se "stilnoxem", který byl vlastně antikoncepce, a celá ta hysterie kolem - u takových taškařic se prostě člověk má tendenci smát. Velkou slabinou je konec, když Boudová zcela podcení situaci (logicky to musela být ona), a pak Geislerový oznámí drsnou informaci o jejím - nezměnitelném - stavu, a ta ji ani nežaluje, ba ani si na ni nestěžuje, přičemž to celé zakončí naprosto debilním monologem, kde si totálně protiřečí. Takže slovy školáků:"WTF?!" ()

Hvězdička (2013) (S01E04) odpad!

Neuvěřitelně chabé.. A rozvleklé. Kdyby to zkrátili na polovinu, měli by aspoń průměrnou bakalářskou povídku, takhle je to na odpad. ()

Na dně skleničky (2014) (S02E03)

Proboha, to nemáme jiný herce, než Vilhelmovou a Lišku? A to jejich zarputilý obsazování do všeho trvá dodnes! Mimo jiné, už první záběry - Vilhelmová coby hráčka na kontrabas v country kapele, tak to snad proboha ne. Těžko najít něco, co by jí sedlo ještě méně. A nejhůř vyzněl monolog Vlasákový k Majerovi v tý maringotce či co to bylo. Jinak příběh ušel, ale jako vždycky v tomhle cyklu, všechno je tak strašně přitažený za vlasy... Dobrej je snad jen ten úplnej konec a rvačka v hospodě. Jo a ještě mi tu přišel slušnej Jáchym Novotný. ()

Hra (2014) (S02E05)

Ok, message je dejme tomu jasná, zpracování chvílema příšerný. A to fakt nemám na mysli grafiku tý hry... Pobavilo mě, jak tam ten renomovaný "herní architekt " začne mlátit o stůl s klávesnicí, když mu nejde se přihlásit do hry. A pak ještě vzteky skočí na rotoped a jede... Konec hroznej. Ale škoda, protože kdyby to téma zpracovali jinak a líp, mohlo to mít až náznak thrilleru. ()