Nevinné lži

• angličtina Innocent Lies
Česko, (2013–2014), 16 h 21 min (Minutáž: 70–82 min)

Aňa Geislerová, Tomáš Pavelka, Roman Luknár, Daniela Kolářová, Vojtěch Dyk, Tatiana Dyková, Jitka Čvančarová, Matěj Ruppert, Boris Hybner, Jiří Langmajer (viac)

„Každý má někdy důvod neříct pravdu"

Recenzie používateľa Arsenal83 k tomuto seriálu (5)

Nevinné lži (2013)

Naozaj kvalitný seriál. Takto si predstavujem „našu“ domácu tvorbu. Nie príliš veľa častí, zaujímavé témy, známe a dobre obsadené tváre. V podstate už prvý diel Pod hladinou ma veľmi dostal a ukázal, ako nevinné lži nemusia nevinne dopadnúť. Páči sa mi, že sa tvorcovia orientovali na rodinné a spoločenské prípady, bežné veci, ktoré ľudí zaujímajú. Dobrá práca. ()

Druhý dech (2013) (S01E03)

Vynikajúca epizóda o tom, ako ľahko môže človek spadnúť a ako dlho to trvá, kým si uvedomí, že sloboda vlastného rozhodovania o svojom živote je lepšia než akákoľvek platená práca v obleku. Zaplatíme ti 90 000, ale budeš našim otrokom, taká je filozofia korporátu. ()

Chromozom (2013) (S01E06)

Už som si myslel, že to bude ďalšia bezbrehá propaganda deviantov, ale zachránil to Hynek Čermák. Jeho názor, ktorý prezentoval na večeri, by sa mal učiť na hodinách biológie. ()

Zrádce (2014) (S02E01)

Veľmi vtipná časť a tá hymna "Dej, dej gól Sláááávie" mi bude dlho rezonovať v ušiach. Len stále rozmýšľam, prečo klub fanúšikova volajú Slávie, keď je on vlastne Slavia. ()

Moje pravda (2014) (S02E04)

Lepšiu rozvodovú dvojicu ako Vyorálek a Vagnerová si ani neviem predstaviť. Tým by som rozvod predpovedal už pri zásnubách. Opäť jeden z tých dobrých častí úspešného seriálu, kde sa pozerá na rozvod zo všetkých strán, je to aj o závislosti a zvyku jedného na druhého. A o deťoch. No najlepšie riešenie je to vždy zobrať bez emócií a s čistou hlavou. ()