Nevinné lži

• angličtina Innocent Lies
Česko, (2013–2014), 16 h 21 min (Minutáž: 70–82 min)

Aňa Geislerová, Tomáš Pavelka, Roman Luknár, Daniela Kolářová, Vojtěch Dyk, Tatiana Dyková, Jitka Čvančarová, Matěj Ruppert, Boris Hybner, Jiří Langmajer (viac)

„Každý má někdy důvod neříct pravdu"

Recenzie používateľa dr.fish k tomuto seriálu (6)

Lež má rozbité auto (2013) (S01E02)

V roce 2013 byl Vojta Dyk neokoukaný plejboj, mohl si dovolit tuhle lehkovážnou záležitost. Bohužel není nadčasová. 50% ()

Druhý dech (2013) (S01E03)

Úplně se mi takovýhle příběh manažera nezdá z tohoto světa, ale možná, že jen já jsem mimo. V každém případě zahrané je to dobře. Je to jen pohádka o tom, jak bezcitný manažer k rozumu přišel. Nic víc. Ale docela fajn. 70% ()

Hvězdička (2013) (S01E04)

Vlastně jde o docela zajímavý i když už provařený námět. Vytvoříte hvězdu a ona se vymkne kontrole a začne si žít vlastním životem. Vy jste zklamaný a vyhořelý. Obětoval jste jí vše. Začínáte od nuly. 65% ()

Klukovina (2013) (S01E05)

Ano, dánský Hon to vzdáleně připomíná. Tady ale není to drama, člověk prostě cítí, že tu nejde o život. Tam je ta chyba. Ti kluci jsou slabí. 60% ()

Chromozom (2013) (S01E06)

Ačkoli je ten příběh celkově trochu plochý, jednotlivé detaily jsou poměrně pěkně vystižené. Tereza Brodská má po dlouhé době zase co hrát. Obvykle hraje jen protivné manželky jako v Básnících, tady má mnohem větší prostor a docela jí to jde. Lesbické matky se docela povedly, zejména ten chaos po vpádu biologického otce. Docela dobré. 70% ()

Čistá práce (2013) (S01E07)

Já už jsem v polovině příběhu ztratil zájem dozvědět se jak náš hrdina skončí. Je to film o beznadějném případu chlapa a taky to tak dopadá. Tam prostě není cesta ven. Borec, který se sice snaží, ale svým založením není schopen stát rovně, lže i sám sobě, obklopuje se lidmi, kteří jsou ještě horší než on. V takovém prostředí pak ztrácí orientaci a pořád prohrává. Tolik stručné shrnutí, dívat se na to ale bolí mnohem víc. 55% ()