Choď na to!

• Česko Jdi na to (viac)
všetky plagáty

Rosco Frazer (Terence Hill) a Doug O´Riordan (Bud Spencer) majú rôzne životné osudy, kým ich náhoda nezvedie dohromady. Zažijú spolu pár zvláštnych situácií, keď ich najprv považujú za zločincov, o chvíľu na to pre zmenu sa supertajných špiónov a do rúk sa im dostane milión dolárov v ohtovosti. Ako agenti Steinberg a Mason bojujú proti organizácii šialeného gangstra K1 (Buffy Dee), ktorý má plán na ovládnutie zeme tak, že z ľudského vedomia vymaže čísla. Ako to nakoniec dopadne? (TV JOJ)

Hapretor

jako malý capart jsem na to koukal rád ... ty dva jsem měl fakt rád ... hlavně když se mlátili s tlupou uličníků ... ale ke stáří už ani omylem ... blbost a nuda ... ()

AxelWers

Dosť dobrá komédia o tom, ako sa zo "zločincov" Hilla a Spencera nakoniec stalo "najobávanejšie" duo amerických tajných služieb. ()

boni

Mafiáni, vtipy, rvačky a skvělé herecké obsazení, tenhle film nemá žádnou zásadnější chybu. Na druhou stranu oproti jiným kouskům této pro mne nesmrtelné dvojice to není tak nabité a plný počet by tady byl poněkud nepatřičný. ()

Grogan

Hodně dobrý film, kde je sice méně rvaček, ale humoru je tu dostatečná dávka. Nejvíc pobaví Hillovo břichomluvectví, ale hlášky celkově i tady stojí zato. ("Ted trvá na tom, že svou tchýni nezabil." - "Blbá situace. Ona zas trvá na tom, že je mrtvá.") ()

Likan7

K uzoufání nudná nuda, která má k tomu ještě skoro 2 hodiny. Nějaká ta fackovaná sice proběhne, ale příběh mi absolutně neseděl a celou dobu jsem jen trpěl, kdy už to skončí. Terence a Bud mají hrát v dobrodružných filmech s nějakým lehkým příběhem, a ne zachraňovat svět... ()

Ceberus

"Chudák Tim, trvá na svý nevině. - Jo, to je těžký, jeho tchyně zas trvá na tom, že je mrtvá." Spencer a Hill mají nevyzpytatelně široké rozpětí kvality svých filmů, nicméně tohle je rozhodně jedna z těch kvalitnějších spencer-hillovek (policajti z rukama vzhůru, zásahovka s raketometem, zubní operace, nindžové s noži a nunčaky, "chtěl jsem aby to vypadalo realisticky", "Jenom jako! Jenom jako!") Za jejich nejlepší společné dílo stále považuji Dva výtečníky, kde jsou shodou okolností stejní herci i v pozici padoucha a policejního šéfa. ()

topi80

Všechno, co od podařené dvojice čekáte. Fackami se nešetří, gagy jsou obzvláště povedené, ale tento film je založený především na hláškách, které se tady doslova prší z každé scény. Bud je tady ještě budovatější než v jiných filmech a Terence je ještě terencovatější. Je tady všechno, co tady má být. Tupá zápletka, imbecilní záporáci, za uši přitažené vedlejší postavy, pár rvaček s nepostradatelným zvukovým doprovodem, krásná atmosféra mořského pobřeží na počátku 80. let, ale především dva hrdinové, které nevyvede z klidu ani horda banditů, kteří na ně míří zbraněmi. Přesně tak dokonale slaboduché, abych se u toho výborně pobavil. ()

Stanix

Bud a Terry se omylem stanou agenty CIA, jedná se v podstatě o recyklaci "Dvou Výtečníků", kde se zase omylem zamotali do řad policie. I když jsou si zápletky velmi podobné a v obou filmech hraje šéfa CIA či policie stejný herec Huddleston, na zábavnosti to nijak neubírá. ()

Rattlehead

Dvojice Hill & Spencer a parodie na bondovky? Funguje to skvěle, navíc tento film neznám z dětství, takže o nějaké neobjektivní nostalgii nemůže být řeč. Určitě jeden z jejich povedenějších snímků. Scéna s šíleným vynálezcem je skvělá, ten sprej Erosplus nutně potřebuji... ()

Cortesz

První seznámení s touto legendární dvojicí v mých 6 letech. A také jde o poslední film společně s "Dvojníci", který stál za to." Jdi na to" je sice jedna z nejslabších jejich spolupráce, protože se zde vyskytuje málo rvaček, na kterých jsou jejich komedie založené, ale těch málo, co se tu vyskytuje, jsou výborné, hlavně ta se servírováním hamburgeru a následné pokračování v kuchyni a poslední rvačka na lodi byla také povedená. Navíc docela zajímavej příběh, kterej se zamotává, i když je prostinký, tak jde o jeden z nejzajimavějších příběhů, kterej se v jejich komediích vyskytl. Navíc příjemná hudba, opět skvělá banda tupejch záporáků a i hromada povedených hlášek, narážek na filmy s Jamesem Bondem a na další známé filmy o tajných agentech, vlastně se mi zdálo, že jde o parodii na filmy o tajných agentech. Dávám 5*, protože jde o můj první film, který jsem viděl s touhle dvojicí, a i za děj, který je něčím víc, než obvykle. ()

Jaromír

Hill a Spencer klasika, kde si hrajou na Jamese Bonda :). Když si vzpomenu na jejich vyšperkované auto s přívěsem musím se smát ještě teď :). ()

Kubi21

Spencer a Hill jsou v naší zemi dá se říct klasikou. "Jdi na to" má vše co filmy s touhle populární dvojkou mají mít. Není to můj nejoblíbenější, ale pořád to patří mezi lepší průměr z toho, co tihle dva natočili. Humorná jízda na vlně pořádného bitkařského nářezu ()

Stejšn

Jeden z lepších filmů dvojice. Celkový nápad je vlastně na hranici sci-fi, taková komediální bondovka. Pár zajímavých postav - především nekonečně slizský Pan Pavouk, ale taky K1. A pak vychechtaný šéf tajných agentů Tiger. Samozřejmě za zmínku stojí i votuzené zlaté buranské kabrio. Škoda že se na konci nevyhneme klišovitému kecání hlavního padoucha, který klaďasům vysvětluje svůj ďábelký plán. Já se ale bavil, dávám tomu za tři. ()