Superpolicajti z Miami

• Československo Superpolicajti z Miami (viac)

V roku 1978 došlo v detroitskej banke k veľkej lúpeži. Zlodeji ukradli dvadsať miliónov dolárov. Jedného z nich chytili, druhého čoskoro našli mŕtveho, ale tretí bez stopy zmizol. Peniaze sa nikdy nenašli, O sedem rokov neskôr chyteného zločinca prepustili z väzenia. Okamžite sa vybral do Miami, ale na druhý deň ho našli zavraždeného. Agenti FBI Doug Bennet (Terrence Hill) a Steve Forest (Bud Spencer) sa ujmú vyšetrovania spolu s policajtmi z Miami. Správne tušia, že niekde tu musel ukryť tretí lupič ukradnutých dvadsať miliónov. Ale kde? A kto je tým tajomným tretím zlodejom? (TV JOJ)

Stanmi

Bývalí policejní parťáci Doug Bennet (Terence Hill) a Steve Forest (Bud Spencer) opět spojí své síly při vyšetřování sedm let starého, nevyřešeného případu loupeže dvaceti milionů dolarů...Po sedmi letech od Dvou výtečníků si Bud a Terence opět oblékli policejní uniformy, ale výsledný snímek je už však kvalitativně poněkud slabší. Jednou z největších předností tohoto snímku je bezesporu příběh, který má dobrou kriminální zápletku a překonává i některé jejich starší kousky, jediným problémem je, že není příliš vtipný, vyloženě humorných situací tu je spíše méně, než více (ale najdou se). To samé platí i o slovních výměnách mezi Terencem a Budem, které zkrátka už nemají takové grády, jediné opravdu povedené hlášky se tak točí kolem absence Terencovy peněženky. Podobná situace panuje také u pověstných rvaček, kterých však v tomto snímku není mnoho a když už se objeví, tak rychle skončí, navíc klasická závěrečná rvačka je zde spíše přestřelka. Jedním z důvodů proč tomu tak je, může být fakt, že se tentokrát Bud a Terence museli obejít bez svých klasických partnerů, jako jsou Ricardo Pizzuti nebo Sal Borgese, dalším důvodem může být také to, že ústřední hrdinové už zkrátka nejsou žádní mládici. Jinak je, ale všechno při starém, exotické prostředí Miami je pro mne pořád neokoukané a ústřední melodie dvojice La Bionde je opravdu povedená, v typickém duchu osmdesátých let. Superpolicajti z Miami tak sice nepatří k tomu nejlepšímu, co slavná dvojice natočila, ale je to snímek, na který se jednou za čas nemám problém znovu podívat. ()

Belerofon

V dfětství několikrát spíš stokrát zkouknutá zábava s pěstmi Terence Hilla a Buda Spencera. Při shlédnutí po x letech stále třeskutě zábavné, ale o to víc amatérsky udělané. Najednou člověk vidí těch nedodělávek ale...Co v mládí vidíš ve stáří jako když si zapomněl... ()

vladi87

"Dúfam, že po jedle hneď nepobežíš preč". "To nie, nikdy nebežím s plným žalúdkom"...Tento film je iný ako ostatné snímky mojej obľúbenej dvojice, ale dá sa pozerať od začiatku až do konca, a tých vtipných hlášok je tu až až. ()

Delfador

Tady se ukazuje, že jen přítomnost Buda a Terence nestačí. Navíc jak se Budovi na klín posadila ta slečna, uvědomil jsem si, že si ho s nějakou ženou vůbec představit nedokážu. Na klukoviny a předvádění se před nějakou slečnou byl vždycky Terence, takže když prostě vidím zestárlého a obtloustlého Buda s ženou na klíně, která chce aby ji pořádně stiskl.... ()

PeteBuck

Akoby pokračovanie dvoj výtečníkov. Inak titulky to mali ako zvučka nejakého krimi seriálu z osemdesiatych rokov. Aj to tak vyzeralo. Asi ako dokopy dve časti A-Team alebo TJ Hookera. Spencer a Hill hrajú proste dvoch polišov, ktorí riešia záhadu stratených 20 miliónov dolárov a jednu vraždu. Celkom sa to dalo, ale často som sa tam nudil. Ako podmaz k žehleniu, kde potrebujete mozog odviesť iným smerom, sa to dalo. ()

Jerryklicha

Výborný film, ve kterém hrají Bud Spencer a Terence Hill. Je to trochu jiný druh komedie, než ten, na který jsme u těchto dvou "týpků" zvyklí, a to z tohoto filmu dělá perlu mezi jejich filmy. Akční komedie o dvou policistech, ve které nechybí akce,vtip a dokonce ani romantika. ()

sha.piro

Už to není komedie, kterou člověk u téhle dvojice automaticky očekává. Je to úplně obyčejný průměrný film s ještě o něco průměrnějším dabingem. ()

soukyd33

U některých scén se určitě zasmějete, já osobně musím ale tento film sledovat z dabingem české televize. Jinak to není prostě ono. Dva policajti hledají vraha, ale způsoby jak, tak ty už jsou trošku odlišné. Nejlepší scény jsou hned na začátku, myslím ty zvířátka. Vtipná je také scéna s autobusem. Hvězdiček 3*** ()

LukasCL

Slabší film oblíbené dvojky. Doporučuji vyhnout se původnímu dabingu Olivy a Zavřela. Celý film nadabovalo asi tak 5 herců a je úděsné slyšet každých 5 minut jinak kvílejícího Bohdana Tůmu, Miroslava Saice anebo Soběslava Sejka. Láme to uši, nechápu, jak to takhle někdo mohl vypustit do TV. Druhý dabing s Mrkvičkou a Schánilcem je snesitelnější. ()

SNCIS

Spencer a Hill jako superpolicajti. Kriminálka, která až na pár zábavných momentů nijak nenadchne. Nutno dodat, že bitky slabé a krátké, finální přestřelka až trapná. Miluji filmy dvojky Spencer a Hill, nicméně tento se mi vůbec nelíbil. "Zapoměl jsem peněženku, zaplať pak ti to vrátím." - 30%. ()