Pravá a ľavá ruka diabla

• Československo Pravá a levá ruka ďábla (viac)

Joe Trinity, jehož přezdívají pro umění zacházet s revolverem Pravá ruka ďábla, přichází do městečka, kde je jeho bratr Bambino, Levá ruka ďábla, šerifem. Pravda, šerifem falešným, protože toho pravého postřelil, a tak ho zastupuje, než přijdou jeho komplici, aby připravili loupež. Místo toho se však bratři musí postavit na stranu zákona a chránit osadníky před nenasytným vlastníkem půdy a stáda koní Harrimanem... (oficiálny text distribútora)

p.a.douch

Jojóóó, to byly tenkrát časy. Terence a Bud na vrcholu sil. Perfektní hlášky, rvačky, střelba a kupa srandy. 80 %. Trinity: Spáchali zločin. Řekli o mámě, že je stará kurva. Bambino: Vždyť je to pravda!! Trinity: Tak stará ještě neni. ()

marrrrian

Neverím, že sa to niekedy opozerá. Pravá a ľavá ruka diabla je top, nasledovaný ostatnými ich westernami. V tomto filme je úplne všetko, čo definuje spoluprácu Spencera a Hilla a kto si chce urobiť obraz, mal by to vidieť. ()

Bicman

„Dobrý večrer šerife. Drž hubu! “ tak tahle hláška mě dostala snad nejvíc! Jinak Bud a Terence se zase předvedli. Prostě klasika, geniální hlášky a ani pořádná akce nechybí.. ()

koudymen

kdo má rád tyhle dva zamiluje si celý film. Terenc chytrák a Bud je ovlivnitelný bratr.Místo přestřelek facky a pěsti tak jak to máme rádi. Tak starý a tak výborný film. ()

paddy35

Na tohle se prostě můžu dívat pořád. Milý humor, sympatičtí hlavní představitelé Terence a Bud, spousta rvaček, střílení a vtipných hlášek. ()

PeteBuck

Najlepší film s dvojkou Bud Spencer a Terence Hill. Kedysi som westerny rád pozerával, ale prejedol som sa ich, už len kvôli tomu, že drvivá väčšina je totálne pritiahnutá za vlasy. A keď som videl toto, skoro som odpadol. Od smiechu. Neviem čo je lepšie, či tie dialógy alebo tá akcia okolo toho. Má to v podstate jednoduchý dej, ale neskutočne to šlape, stále sa niečo deje, každú chvíľu nejaká hláška. Pecka. Tento film som videl už aspoň dvadsaťkrát ale toto sa dá stále pozerať. ()

Kontryhelka

Další vydařená vynikající komedie se známým duem S+H. Vtipy a bitkami prošpikovaná komedie ,která potěší každého milovníka tohoto žánru a těchto dvou vynikajících herců. Stará dobrá klasika,které dnešní propadáky nesahají ani po kotníky. ()

Diego75

Skvělý western. Bud je tady opět klasicky mrzutý a Terence vychytralý. Rvačky jsou samozřejmě také na místě a já bych možná dal i pět hvězdiček, ale něco mi k tomu prostě ještě chybí. Jinak je to ale výtečný film pro milovníky této dvojce a pro příznivce westernů. ()

Canniosh

Vynikající western s podmanivou hudbou a humorným pojetím s Budem Spencerem a Terrence Hillem, přičemž zároveň se jedná o jejich asi nejlepší společný snímek. Skvělý děj, krásná hudba, humor kam se jen podíváš, prostě vynikající podívaná. 95% ()

galil

Dal by jsem i za 4* ale když si vzpomenu které filmy ode mne dostali 4* (první 2 části Dolarové triologie) tak nemůžu jinak než za 3*. Příběh není úplně nejhorší, vtipných situací tam pár je ale bohužel celý film je korunován tradičně strašnou rvačkou Hill-Spencerovského typu. 70% ()