Coffee Town

Někdo pracuje v kanceláři, někdo doma. Will  pracuje v kavárně Coffe Town u svého domu, a už si nedokáže představit práci kdekoliv jinde. A není se čemu divit - v kavárně je příjemné prostředí, jeho nejlepší přátele Gino a Chad a především Wi-Fi zdarma. Problém nastane, když tuto kavárnu chce její management přestavět na bistro. Will brzy pochopí, že aby si zachránil svou "kancelář", bude muset udělat něco radikálního... (wolf3r)

kareen

Sice to nejsou až tak silné čtyři hvězdy, protože někdy to balancovalo na hraně dobrého vkusu, čímž ani tak nemyslím to nekorektní vystřelování si z černochů nebo mentálně postižených, ale spíš to, že amíci si prostě nemůžou odpustit ten fekální humor, který já opravdu nemusím. Ale musím uznat, že místy to bylo opravdu vtipné, hlavní hrdina Will působil sympaticky a vedlejší postavy zas v dobrém slova smyslu ulítle, mými favority byli kámoš "nejhorší polda na světě" a Willův sok v lásce Sam, ve výborném podání Joshe Grobana. A i když je to celé hlavně konverzačka, nejvíc jsem se nasmála u závěrečné akční čtvrthodinky. ()

emma53

Bez jakéhokoliv uzardění dám 87 minutovému sitcomu (v mých očích) Coffee Town pětku jak vyšitou, protože já se senzačně bavila s celou tou trojkou, kterou po herecké stránce moc neznám, ale byla výborná a o jejich super hláškách ani nemluvě v nichž policajt vypaloval asi ty nejlepší. A profesionální zpěvák Josh Groban si svou roli totálního hudebního antitalenta Sama musel docela užívat. ()

terunka003

Pohodové, kamarádské, pozitivní. A to stačí k tomu, aby si člověk pošmákl a zároveň němel těžkou hlavu ze složitého děje. Vše se odehrává na jednom místě, se stejnými postavami. Zápletka není nijak složitá. Prostě je to jako byste hodinu seděli někde u kávy s přáteli a poslouchali jejich vyprávění. Pár hlášek bylo docela vtipných. ..jdu na kafe.. ()

honajz

Komedie o pravděpodobně třicátnících, kteří ještě nevyrostli z puberty, a tak se jejich plky točí kolem porna, jak zasunout, jestli být hetero znamená být gay, a u policajta, jak by někoho zastřelil. Všichni se scházejí v kavárně, která se kdysi po majiteli jmenovala Brown Town, což vyvolalo rasové mýlky, tak se jmenuje Coffee Town. Jeden dělá webovky firmám a optimalizaci reklam, je chudý, takže dělá z té kavárny (a prodavač ho právem nenávidí), a myslí si na holku, která sem vždy zajde z posilovny na sojové latté. Druhý blb dělá přes ulici ve výrobně zářivek a třetí je polda, kterým předtím dealoval drogy. A tak sledujeme uhozené puberťácké dialogy jak z chlapeckých záchodků na základní škole, občasné pitomé nápady a neustálé si stěžování na osud (kreslený - ano,i kreslené vsuvky zde jsou - i reálný). Po pravdě nejnormálněji se zde chová ten prodavač z kavárny, který jediný projevuje nějakou snahu se svým životem něco dělat, ale zrovna ten je "potrestán" nejvíc. ()

Sarkastic

„Ale jako ve všech kancelářích tu existují jistá pravidla k přežití a ta musí být dodržována. Základní pravidlo? Neustále něco pijte. Když přestanete pít, už nejste zákazníkem.“ Zpočátku to vypadalo na velmi osvěžující komedii plnou odlehčených vtípků. Navnadily úvodní „kafé“ titulky spolu s představením „města“ a jeho (ne)všedními „obyvateli“. Postupně se z toho vyklubala vcelku klasická teenagerovská komedie s outsiderem, jeho trhnutými kamarády, podivnými návštěvníky, arogantním sokem (nejen v lásce) a místní sexy „kostí“. Celkově se to dá označit za takovou milou blbost, nutno ovšem dodat, že i přes nemálo infantilních fórků (a scén, které u diváka vyvolávaly spíš pocit trapnosti než smíchu) převážně docela zábavnou (a v některých ohledech i sympatickou svou politickou nekorektností). I díky příjemně odlehčené atmosféře nakonec hodnotím ještě slabšími 4*. „…a chcete udělat něco dramatického a Elvisovského...jako třeba vystřelit na vaši televizi. Ale spokojíte se s něčím mnohem méně stylovým. Jako krůtím sendvičem.“ ()

• Josh Groban, který se ve filmu jako Sam marně pokouší prorazit s rockovou kapelou, je ve skutečnosti úspěšný americký zpěvák, který měl k roku 2013 na kontě přes 25 milionů prodaných desek. Nezpívá ovšem rock, ale pop. (venalce)