Joe Trinity (Terence Hill) a jeho brat Bambino (Bud Spencer) dlho bojovali na strane zákona, ale jedného dňa pohár ich trpezlivosti pretiekol, a tak sa rozhodli, že život desperátov bude jednoduchší a výnosnejší. A tak sa snažia zapadnúť vo svete zlodejov koní a kriminálnikov. Navzdory zlým úmyslom a ich neuveriteľnej nešikovnosti však pomáhajú každému, koho stretnú a ocitol sa v ťažkostiach. Podarenej bratskej dvojici sa darí s pomocou rôznych chvatov, hmatov, úderov a kopov ničiť všetkých nepriateľov... (TV JOJ)

Stejšn

O něco lepší než první díl a to hlavně tím, že tu nejsou ti příšerně otravní mormoni. Scéna Buda Spencera u zpovědi je parádní, jinak je to ale spíše průměr. Jen teda moc nechápu český název filmu, když i v českém dabingu nikde slovo Joe nezazní a postava Terrence Hilla se tu jmenuje Trinity. Nebo je možná víc dabingů? ()

Kubi21

Téměř tak povedené jako první díl (Pravá a levá ruka ďábla). Sice trošku vymizelo to spaghetti napětí a ještě více přibylo humoru, ale v konečném důsledky je to pořád povedená komedie. PS: Palec hore jednoznačně za aerofóbii. Taky jí dost často trpím. ()

maoc

Jsem asi trochu přísný, první polovina filmu je fajn, ale v druhé mi už příliš vadily zbytečné nelogičnosti v ději. Oddychnout si u toho se ale bezesporu dá skvěle, atmosféra je po celý film fajn a komický prvek vydávání se zlodějíčků za vládní agenty, přičemž jim všichni celou dobu lezou do zadele, byl moc povedený. ()

Pitryx

Velmi příjemná, sice primitivní, ale milá komedie bez nároku na vyšší cíle. Kupodivu nevadí ani dabing, hlavně pan Záhajský je dobrý. Film asi nebude nominován na Oscara, ale zábava je zaručena, a protože já jsem jen plytký konzument, dávám tři a půl, bez debaty… Mimochodem by mne velmi zajímalo, jak by ti co určují názvy filmů (nepřekládají - určují) vysvětlili název filmu, když v jiném dabingu se hrdinové jmenují zcela jinak. To by se podle nich asi film jmenoval "Malý unavený Trinity" 2013071511315tns.Nova Cinema--------Souhlas s předchozím komentem. Další klasika od známé herecké dvojky. Domnívám se, že z westernové série asi nejlepší. Chtělo to opepřit větší akčností. 2015022410701/10709 ()

eFOXsize

Typické moje hodnocení Spencer/Hill: Spencer - Hill. Komedie s nadsázkou, lhostejno k prostředí, ačkoliv western je celkem fajn. Vlastně si moc nepamatuji přesný děj, tuhle dvojku mám prostě ráda, vím, že se pobavím a že atmosféra je příjemná. Zápletky jejich filmů mi přijdou průměrné, ale solidně zpracované, nezklamou :-) // Tak jsem si uvědomila, že obličejové výrazy Terence Hilla skutečně zbožňuji. tenhle žánr mu prostě sedl, o tom žádná. Zrovna tu mě bavil i samotný příběh, přišlo mi to kdoví proč lepší než obvykle. ()

BadAs

legendárnííííí!!!!!!!!!!!!!!!!! o dost lepší než první díl .-) zpoved vede .-DDD a karty ...dva frajeři opravdu ve formě .-) ()

subic

Tentokrát se nebudou krást koně, to až na konci, tentokrát se pojede v karbanu, aby se následně mohli vydávat na tajné federální agenty. Tento druhý díl mi přišel slabší a hlavně v druhé polovině o dost vleklejší. 55% ()

MirkaP

Pro mě toto byl první film s Hillem a Spencerem, takže pochopitelně byl ten nejlepší. A vlastně pořád je. //Odhoďte fazole.. ee.. opasky! ()

PATWIST

Dobrý westernový film a skvelý herci Terence Hill, Bud Spencer :-) mali sme ho nahraný na kazete a za ním rozprávku Traja chrobáci (1976) takže som to niekedy pozeral. ()

PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 7,3/10 | Rotten Tomatoes: Tomatometer - ?, Audience Score - 81% | FDb.cz - 76.5% | Velmi důstojné pokračování Pravé a levé ruky ďábla, které se dostalo na zhruba stejnou úroveň jako jednička a to díky (jako vždy) skvěle fungující dvojce Bud a Terence, kteří se opět naprosto výborně vrátili do svých rolí Bambina a Joea, a i když je tento film možná trošičku méně akční pokračování, tak skoro vždy má čím zaujmout a spousty scének (hl. tu karetní) jsme si užili a několikrát jsme se od srdce zasmáli a to byl účel... 75% ()

adamix

Ruky boli lepšie v bitkách, ale tento film je skvostný vďaka GENIÁLNYM hláškam. Nič zábavnejšieho pri tvorbe dvoch hereckých legiend nenájdete, pretože toto je vrchol ich zábavy. Smial som sa tri štvrtiny filmu a ešte teraz mi z toho slzia oči. Prvý film je však stále mojou najväčšou srdcovkou. ()

curil

Snad jediný film dvojice Hill - Spencer, který snesu. Je to zřejmě tím, že mám rád westerny, i když ti dva jich natočili více. Tento má vystavený děj podle klasických westernových příběhů a dva hlavní herci mi tentokrát nepřipadají jako úplní nýmandi.  Yanti Somer Trinitá a Bambino jsou dobromyslní braši, ale taky někdy pěkný svině. Pracují tvrdě svými pěstmi za práva chudých a utlačovaných. Krev sice neteče, ale vidíme mnoho rvaček, které svým zvukovým doprovodem budí dojem brutality, avšak všichni víme, že to s realitou nemá nic společného. Celkově průměr, jako všechny filmy s touhle dvojicí. ()

Stanmi

Bratři Trinity (Terence Hill) a Bambino (Bud Spencer) přijíždí navštívit své rodiče. Ti Trinityho přesvědčují, aby se stal zlodějem koní, stejně jako jeho bratr. Trinity nakonec souhlasí a odjíždí do města společně s Bambinem. Ve městě se jim podaří vyhrát slušnou sumu peněz v pokeru a tak sí koupí luxusní oblečení, načež je všichni začnou považovat za federální agenty... Pokračování snímku Pravá a levá ruka ďábla se nese ve stejném duchu jako první díl. Nechybí tak rvačky, trefné slovní přestřelky, ochrana nevinných, skvělá melodie bratrského dua De Angelis, věrný Ricardo Pizzuti a fazole. Trinity a Bambino jsou zde prostě sympaťáci, kteří sice nejsou žádní svatoušci, ale nakonec se postaví na stranu dobra. Dvorní režisér a scénaritsta v jedné osobě Enzo Barboni poprvé (a ne naposledy) použil zápletku se záměnou, kdy jsou oba hrdinové považování za někoho jiného, což má za následek spoustu zábavných situací. Maly unavený Joe je tak natočen přesně v duchu klasických komedií dua Hill-Spencer a stejně jako v případě Pravé a levé ruky ďábla o filmu mohu napsat, že se jedná o sympatický, vtipný a příjemný snímek. ()

Zemřel Bud Spencer

Zemřel Bud Spencer

28.06.2016

V 86 letech nás v pondělí opustil legendární italský herec Bud Spencer. Parťák Terence Hilla se zamlada věnoval plavání a vodnímu pólu (dotáhl to až na dvě olympiády), v roce 1951 se ale dostal před… (viac)