Pěst Ježíšova

(festivalový názov)
  • Španielsko Fist of Jesus

Ježíš je vždy připraven podat pomocnou ruku těm, kdo ji potřebují, existují však i jiní. Ti, kteří zakusí jeho pěst. (Festival krátkých filmů Praha)

K.B.L.

Rozhodování mezi odpadem a pěti hvězdama. Nakonec to šlo za 5, protože jsem na to měla náladu. Ale blbost je to neskutečná, až se to mění v genialitu :D Varování - nejezte u toho! ()

Dexter1

Uletená jazda s hektoliktrami oranžovej(!) krvi prechádza hranicu únosnosti a tolerantnosti, hlavne keď ste dobrý a poctivý kresťan, aby bavil a zabával až je vám jedno, že sa 15 minút vydržíte pozerať na skutočnú capinu. Kto má rád čierny a veľmi nekorektný humor, smelo do toho. ()

easaque

takovou krvavou lázeň jsem nečekal, ó Ježíši Kriste! Kdyby to mělo víc narážek z Bible a ne jen tu řežbu, tak bych dal vyšší hodnocení. Teď to nejde, ale zábava je slušná a délka není přemrštěná - tak si aspoň 3 slabší hvězdičky vymodlil. [ PŘÍBĚH: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

TheDon

Největší a nejvtipnější biblická úchylárna, co jsem kdy viděl. Splatter jak svetr. Jesus&Judas kontra tři gangy zombie. Super! ()

Wiikii

No jestli to má být celovečerák, bude se to muset dost předělat... Ale jako 15minutová verze to je super podívaná (viz. video je na mém profilu) ... HODNOCENÍ: 90% (5*) ()

Nach

Chrochtám blahem. Konečně horůrek, z něhož jsem cítil jemný vánek výborných, starých hororů ala Braindead. Pobavil jsem se, zasmál a i si užil old-schoolové masakry, kdy jedna část těla nezůstane bez deformace či na kaši. Amatérský vzhled přitom hraje též zde do karet, neboť působí naprosto stejně jako slavný první Evil Dead. Nemám co vytknout. Zřejmě začnu chodit i do kostela. 80% ()

Flaxik

hurá, konečně pořádnej kopec mrtvol a originální zbraně! Ale kdyby se to zkrátilo ještě o pár minut, bylo by to lepší, ke konci už to byla dost nuda. Ale pochvala za parádní kečupové gore. Stejně jako u Brutal Relaxu byla vyvražďovací část už ke konci únavně dlouhá...ale ty ryby...bože ty ryby...koho tohle napadne? ()

joker.george

Speciální číslo komentáře si zasluhuje něco speciálního k ohodnocení... Byla by chyba hledat zde nějaký hlubší smysl, naopak svou primitivností a nevyhraněnými mantinely film dokáže až nečekaně bavit, aspoň to byl můj případ. Ale záleží na Vás, kde máte svou hranici (ne)vkusu, a jestli se tak budete cítit pobaveni. Jen je trošku škoda, že i přes krátkou délku, dochází filmu v některých částech dech. ()

C0r0ner

Široko daleko jsem známý pro své pohrdání náboženstvím, církví a všemi podobnými sračkami. Proto jsou pro mě takovéhle (ďáblužel tak strašlivě osamělé) projekty balzámem na mou hříšnou duši. Těch patnáct minut mi navždy zůstane ve vzpomínkách jako krásný příběh o tom, že takhle se to klidně celé mohlo stát, protože to není o nic méně reálné (ani ti zombie kovbojové kolem roku 0), než zbytek těch kreténských výmyslů, kterých jsou Bible a ostatní veleškváry plné. Slovy klasika (mě): Kurevskej parádní nářez, do píči! 100% ()

Gaaron

Kandidát na WTF roku... v první polovině jsem měl silné pochybnosti, ale druhou polovinu zabírající vyvražďování zombíků pomocí ryb míří jednoznačně na špici mých guilty pleasures! ()

Prometheus69

Tak tenhle film musí být podle skutečnosti... musí, prostě musí...jinak se dám na víru! XD Zkutečně měli staré pergameny pravdu... ryb bylo dostatek skutečně pro všechny. Ani se nedivím... že ho pak Jidáš zradil... pán nejspíš usoudil že asi udělal někde chybu. :D Je to takový ten typ GORE kdy se spíš musíte jen smát... né že by jste se zrovna křížkovali.. a z pocitem na zvracení si zakrývali hledí. Příjemné a inovativní vytržení z bibleletargie... Ještě překlad by nebyl na škodu. :) Jediné co mi v tom trochu vadí jsou ty občasné nedobové kostými.... no a pak jak to rychle probíhá. Že i zombie vstávají z hrobu... A zase běhají. Ale to jsou takové nepodstatné detaili... taky to má 15min... je logické že si nemohly vystačit z těma 2000 lidí... co táhnuli údajně sebou. :) ()

Luk80

Tak v takového Ježíše budu velmi rád věřit. Ničit Zombíky rybami je naprosto originální nápad, který byl ještě lépe zfilmován. V čase patnácti minut zjistíme jak to doopravdy bylo. Ahhhhhhhh, Judas vamonos!! ()

pytlik... odpad!

Jeden, možná dva vtipné nápady se zcela ztrácejí v nepřetržité lavině nechutností. Před nedávnem jsem někde četl skvělý komentář "natočeno úchylem a pro úchyly", to přesně na tohle veledílo sedí. Á, ten komentář jsem dokonce napsal sám, tak tím se jeho kvalita vysvětluje! ()

blackJag

Tady si někdo jako malý capart uhnal trauma z raného Jacksona nebo Raimiho :-) Ještě že je křesťanství tak mírumilovně založené (kuck), hanit pánové třeba proroka Mohameda, už by jim kolem domu kroužil dav fanatických mudžahedínů :-) 80% ()