Pěst Ježíšova

(festivalový názov)
  • Španielsko Fist of Jesus

Ježíš je vždy připraven podat pomocnou ruku těm, kdo ji potřebují, existují však i jiní. Ti, kteří zakusí jeho pěst. (Festival krátkých filmů Praha)

Campbell

Španělé vědí jak uchopit tuhle látku. Film který nakopává prdel a nebere na nic ohledy. Sice bych tu pár věcí vytknul jako třeba krev která nebyla zrovna dobrá. Ale zbytek filmu je prostě koulenakopávající podívaná která od scény kde se objevý krev tak ta krev nepřestane téct. Zombie masky jsou obstojné a brutalita je tu naprosto parádní. Tohle se povedlo. A ryby jako vraždící zbraně jsou boží a dokážou udělat pěknou paseku. ()

Kalda69

Tak uz vim jak Jezis vsechny spasil :oD Lepsi zombie komedii jsem jeste neshledl (trochu se k tomu blizi Noc ozivlych mrtvol 3D ale tento spanelsky pocin me dostal do zachvatu smichu) , jedinou vadu na krase bych videl na kovbojich, kteri proste v nejakek tom druhem desetileti naseho letopoctu (pro panbickare: po Kristu) nemohli existovat. Smal jsem se od zacatku do konce a doufam ze autori sezenou dost financi na regulerni celovecerak. ()

Uter123

JUDÁŠ: Zase si sa chcel ukázať. Vždy chceš byť v strede pozornosti. „VSTAŇ A KRÁČAJ, VSTAŇ A KRÁČAJ“ . „Ježiš. Nikdy som to predtým neskúšal, je prirodzené, že sa do toho nedostanem na prvý krát. Za 15 minút sa tomuto španielskemu týpkovi podarilo viac ako hoci ktorému režisérovi, slastný melancholický začiatok, cez WTF momenty, po záchvaty smiech až k potlesku na záver. Bravo. ()

dubinak

Škoda, že mi tohle dlouho unikalo. Zábava je to totiž nadmíru šílená, politicky nekorektní, absolutně nemyslitelná a tvůrci museli jet na dobrým matroši, když dali dohromady něco takového. Tento orgány nešetřící splatter ve mně evokoval bezkonkurenční Jacksonův Braindead. A to je hodně dobré znamení. ()

Marceloo

Syn Boží prichádza do malého mestečka, aby tu šíril jeho slovo, lenže jeho plán sa mení vo chvíli, keď sa všetci obyvatelia začnú meniť na Zombies. - Toto je asi najlepší a najzábavnejší amatérsky horor, ktorý poznám. Videl som to už velakrát, ale vždy ma to dokáže opäť pobaviť a rozveseliť. Sú tu namakané hlášky, množstvo biblických odkazov upravených do vlastnej podoby a krv tečie potokmi. Stále si to však dokáže udržať slušnú úroveň a neprepadne to do roviny, ktorá by mohla uraziť veriacich fanatikov. Normálny človek vychovaný v tejto viere sa tým nenechá rozhodiť. Negatívom je len to, že režiséri akosi zmizli a už roky nič nenatočili. ()