Lucifer chce mermomocí pomoct, a tak se přifaří k navztekané Carol a jejímu vyšetřování smrti jedné drag queen. Ella a Chloe zkoumají Carolinu tajemnou minulost. (Netflix)

Milano33

Lucifer sa vracia späť k terapeutickým posedeniam s Lindou a jeho povestným sebe prispôsobením výkladom jej kázne. Luci si znovu pre svoj vlastný benefit poprekrúcal pár slov a malinko si poupravil pravdu. Pokiaľ seriálu niečo naozaj ide, tak sú to vzťahy. Ella spolu s Carolom sú nesmierne rozkošní, stvorení jeden pre druhého a obom im to veľmi prajem. A Chloe mi už hneď po druhej epizóde lezie na nervy. ()

futislav

Když předchozí díly sklouzly k telenovele okořeněné lesbickým vztahem, dalo se to se zatnutými zuby a lahví dobrého vína vydržet. Ale ty transky tomu daly korunu. Na to už se nedá dívat bez léků léků na nauseu. ()

Dody345

Když je na scéně Lucifer s Ellou nebo Carolem tak je to super a dává to vzpomínat starým dobrým časům. Naopak když je na obrazovce Chloey, tak to je utrpení a je jedno kdo je tam s ní. Pravděpodobně nadcházející záporačka vypadá taky zvláštně, její představitelka není příliš sympatická či chcete-li charismatická a ani příliš pěkná. No uvidíme co zbytek série, ale vypadá to tak, že až se budu příště dívat na Lucifera, tak skončím u 4. série. ()