Keďže sa Kristy potrebuje pripraviť na jednu zo záverečných skúšok, ostáva počas Dňa vďakyvzdania osamote na internátnej škole. Potom, čo jej dôjdu nápady na zabitie nudy, rozhodne sa, že odbehne zo školského areálu, aby si tesne pred spaním na neďalekej benzínke zakúpila jedlo a pitie. Pri platení účtu dochádza medzi Kristy, predavačom a neznámou, podivnou ženou k nedorozumeniu. Následky budú pre mladú študentku hrozivé. Príjemný večer sa s odstupom času mení na krutý boj o život proti partii násilníkov. (*CARNIFEX*)

dzberry

Tohle by měli vidět všichni studenti, kteří se chystají nastoupit na vysokou! To aby si uvědomili, že studium je řehole, a zároveň i denodenní lítačka, během které je třeba potit krev!!! Nejhororovější byl pro mne ten fakt, že během toho poletování po všech možných budovách v celém areálu si nikdo ze zúčastněných neuráčil ani jednou obout přezůvky! Za tři! A poznámka do indexu k tomu! ()

lusa

Aj napriek tomu, že už to tu bolo nespočetne krát, je to pozerateľné, síce miestami debilné a žiadalo sa mi trochu viac toho "hororového", ale aj napriek tomu lepší priemer. 3* ()

Pitryx odpad!

Zesílit jas na maximum a koukat a koukat. Pak si dát pivko, nebo dvě, nebo číst knihu, jak kdo. Protože čučet celý film na to jak kdosi pronásleduje babu, je neúnosně nudné. Není to ničím oživeno, ani gore to není. Žádné rafinované pasti, žádné překvápko na konci. U mě to prostě propadlo. I s dodatkem po závěrečných titulcích, který je dnes nějak in. ()

XXXXXXXX

To takhle jednou hromada kreténů (rozuměj hipsterů) a kretének (hipsterek), neměla do čeho píchnout, no a tak založili supertajnou organizaci s názvem Kristy. Bylo jim celkem u řitního otvoru, že se třeba nejmenujete Kristy, nejste pěkná a kdovíco ještě. Byli to ale zatracení amatéři a protože doma neměli nic lepšího než alobal, rozhodli se nosit alobalové masky. Vysokoškolačka Justine, měla tu smůlu, že se jejich vůdkyni, s vyzáží modrého avatara Jaroslava Franze, jenom bez té modré a těch tetování, pokusila v místní sámošce pomoct. A protože žádný skutek nezůstane bez trestu, kreténi měli novou oběť. To, co ale nejdříve vypadalo jako klasická hra na kočku a na myš, se v průběhu večera nečekaně změní, když se mezi obětmi ocitá i Justinin přítel. Pohodová campusová naháněčka, bez vážných chyb. ()

Mamlas

Nepredstavitelna nuda prvni hodinu. Divat jsem se na tu pomalou blbost nedokazal, tak jsem poskakoval pomalu a pak rychleji dopredu. Na konci par mrtvol a za me velmi spatny pocit z tehle utahane nudne sracky. ()

chrustie odpad!

Pičárny tohohle typu vyloženě nemám rád. "Debilita" čeká na každém rohu spolu s největší kamarádkou "fádností" a spolu to dotáhnou do konce s "nudností" . Vím, komentář stojí za hovno, ale nic lepšího s tímhle blátem udělat neumím. ()

elanista1

Po čase som sa nechal opäť nachytať a pozrel som si nový, neznámy horor...to že som vôbec zavítal na profil tohto filmu bola najväčšia chyba dnešného dňa. Nudááá, ale nejako zvlášť ma to nehnevá, lebo podobných sračiek vidím každý mesiac dosť veľa. Cítim sa troška previnilo, že hodnotím aj keď som záverečných 15 minút nedopozeral, ale nemyslím si, že by to hodnoteniu pomohlo. Unavujú ma už takéto filmy, kde zloduchovia v maskách hodinu naháňajú svoju obeť pričom sa pohybujú ako slimáci ale vždy sú tam kde potrebujú byť; a nad vyslovene trápnymi ľakačkami neostáva nič iné ako len krútiť očami. ()

maniacxl

Sekta náboženských fanatiků vs. osamělá dívka,kterou chtějí jak jinak než zabít. Tu sektu nazvanou právě "KRISTY"asi vede totálně zfanatizovaná Ashley Greene v kapuci a s piercingama na hubě.Vybírají si podle všeho náhodný mladý mařenky,aby jim posléze kurevsky ublížili. Justine (Haley Bennett) je další na řadě.Buhužel zůstala jak už to bývá sama v areálu školy,protože všichni odjeli slavit domů něco jako vánoce.Zůstal s ní ve škole jen vrátnej.Všechno je nachystaný,lov nechť započne.Atmosféra je fakt hustá,jak mléčná pěna na capučínu,honičky mají tempo,lekačky jsou správně načasovaný,a proto film taky velmi rychle utíká. Finále je trochu odfláklý,ale na béčko ujde.Zmíním ještě,že o horor nejde,ať někdo nečeká nějakej krvavej masakr. Tak či onak,thriller je to kurva slušnej.Nevěřil bych,že s tak omletýho námětu lze ještě vytvořit působivej a dívatelnej snímek.Díky za takový béčka.75%. ()

srolyma

Na den Krocanožraní odjíždí úplně všichni obyvatelé univerzitního kampusu někam pryč. Justine zůstává v obřím areálu sama samojediná a zprvu si to náramně užívá. Může si třeba lehnout doprostřed fotbalového stadionu, zaplavat si v bazénu bez nebezpečí, že jí někdo skočí na hlavu nebo si v knihovně přečíst úplně všechny knížky. Ale přichází první večer a s ním déšť, blikající světla, vypadávající proud a podobné klasické hororové propriety. A kdopak, že nám tu bude nebohou Justýnku strašit? Místní pobočka kroužku mladých zabijáků. To jsou takové znuděné děti v kapucích, jak smažky na levičácké demonstraci, své ošklivé uhrovité tváře skrývají pod masku z alobalu a zabíjejí hezké a chytré studentky. Dětičky jsou poměrně brutální a umí se neuvěřitelně rychle přemisťovat, takže ikdyž chudák Justýna běhá po kampusu, jak zběsilá, kapucíni se stejně vždycky svou rozvážnou chůzí a s písní na rtech vynoří před ní. Na druhou stranu, kdyby jim hned na začátku jednoduše zdrhla, tak by ten film byl o ničem. Takhle se mu nedá upřít slušná atmosféra. ()

johnsnow

ten pocit keď sa o filme s roku 2014 dozvieš v roku 2019 a odkladáš pozretie doteraz. No a potom si hovoríš že ja som chuj. presne to sa stalo mne. Boha tak parádny napínavý home invasion film som dlho nevidel. Áno sú tam nelogickosti a áno film nie je nejak extra trieda ale má sexi hlavnú hrdinku i fajn záporáčku(ktorú hrá tiež sexi slečna ale tu z nej urobili poriadnu šeredu) takže tie problémy sa dajú odpustiť. Kily sú tiež fajn síce nie sú tak drsné akoby mohli byť ale nevadí. Spokojnosť. ()

wick

Zbytečný thriller...kopírující své úspěšnější vzory (Them), ale s velkými nelogičnostmi, které z filmu dělají sebeparodii. Hloupý konec. ()

johnnie78

Docela pěkná a zábavná naháněčka sympatické holčiny. Hra na kočku a na myš, kdy se najednou z myši stane kočka a naopak. Teleportace záporáků mi, stejně jako dalším komentujícím, taky místy vadila, a taky jsem možná v koutku duše čekal na nějakou "pointu". Prostě mi nejdřív nějak nesedlo to, že to vlastně nemá žádný hlubší smysl, že to je fakt jen banda vyšinutejch magorů, co si svou oběť vyhlídla náhodou. ()

halberdier

Nadprůměrný home invasion, kterému k dusné atmosféře hodně pomáhá atraktivní prostředí opuštěných chodeb školního areálu a jeho okolí. Plusem je i celkem sympatická hlavní hrdinka, která není hloupá a je záporákům, přes počáteční šok, vyrovnaným soupeřem. (7/10) ()

kaukola78

Film od producentů Sinister se setsakramentsky povedl ve všech směrech.Od příběhu,obsazení hlavní role až po hudbu ve filmu.Velmi vážně jsem i uvažoval že bych dal všech pět hvězdiček,ale jedno malé mínus je že příběh je předvídatelný proto dávám čtyři ale nadmíru poctivé. ()

Bejita

Tak tenhle film nemá chybu. Ze začátku boj o život a konec je nakonec úplně excelentní. Opravdu to na mě velmi zapůsobilo. Zachovala bych se stejně jako hlavní hrdinka. Pud sebezáchovy totiž dělá divy a kreativitě se potom meze nekladou. Doporučuji!!! ()

Catella

Kristy byl svýho času můj TOP nejoblíběnější horor, kterej jsem viděla snad 20x a vždycky se mi hrozně líbil. Rozhodně oceňuju, že zde nestříká krev proudem a nelítaj střeva vzduchem (vlastně tu krev neteče snad vůbec). A když tak nad tím uvažuju, tak si ho hned zítra pustím :-) ()

Mukade

liezlo mi na nervy a kazilo dojmy jej časté debilné jednanie a preto hviezda dole (až ku koncu sa to zlepšilo). Napr, najlepšie sa ukryť vo vysvietenom malom dome a tam čakať ako hus. Vraj college girl ,LOL. Tvorcovia zvolili cestu retard proti retardovi (resp oni boli normálny, len sa neponáhľali). Oveľa lepšia voľba by bola clever vs clever. Ináč malo to aj komediálny prvok - to ako si zobrala plavecké okuliare okolo 60. minúty. A aj ich využila, prekvapivo, v bazéne. Výborne, aspoň jej tá žieravá chlórová voda za tú minutu nezničila oči ROFL. Plus mohli sa autori zmôcť aspoň na minimálny príbeh, motív hlavnej zlodušice. ()