Keďže sa Kristy potrebuje pripraviť na jednu zo záverečných skúšok, ostáva počas Dňa vďakyvzdania osamote na internátnej škole. Potom, čo jej dôjdu nápady na zabitie nudy, rozhodne sa, že odbehne zo školského areálu, aby si tesne pred spaním na neďalekej benzínke zakúpila jedlo a pitie. Pri platení účtu dochádza medzi Kristy, predavačom a neznámou, podivnou ženou k nedorozumeniu. Následky budú pre mladú študentku hrozivé. Príjemný večer sa s odstupom času mení na krutý boj o život proti partii násilníkov. (*CARNIFEX*)

ledzepfan

Našlapanej college invasion survival, který zase jednou řekl NE a ukázal, že být vybrán jako oběť nemusí automaticky znamenat poníženě chcípnout v patetických a usnoplených prosbách o život. Vynikající casting (každá postava fungovala přesně jak měla), luxusní technické provedení, kdy režie a kamera umí velmi zručně pracovat s prostorem a tak ani v chodbičkách tak rozsáhlého komplexu se divák neztrácí a pořád je citlivě udržován ve svižně plynoucím ději který vlastně nestihne ani na chviličku zanudit. Plný kotel nedám asi jen proto, že na mě ten film tak něják působil, že nemá ambici být opravdovou topkou a taky proto, že subžánrově nejbližší "You are next" na mě zapůsobilo přecejen kapku více. Ale jinak tleskám a doporučuju. ()

Fr

,,ZAČÍNÁ LOV. POBĚŽ ZA BOHEM, KRISTY…" /// Překvapení! Už jen tím, jak si to náramně buduje atmošku. Z hovna pomalu (ale jistě) pletou bič. Vystačej si u toho hraním se světly (v budově) a se zvuky, ale přesto každá trubka pozná, že lovecká sezóna na americkejch univerzitách letos začala vo kus dřív. ,,Malá“ vyvražďovačka, u který mě ale nejvíc baví to napětí. Fakt! Užívám si to, páč ,,Kristy“ celkem zvládá a nejvíc mě udělá vokamžikem, kdy se ,,TO“ v ní zlomí… MILUJU TĚ KRISTY! (vlastně Justine). Líp bych to snad ani nedokázal! Nevím no, možná že to zas takovej nářez není, ale já bych si dokázal představit pokračování. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Hledám samostatnou holku, co dávala pozor při chemii a dílnách. 2.) Rád čumím na lidi, co maj zkurvený díkůvzdání. 3.) Thx za titule ,,LIVINGDEAD“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ *** ()

MontyBrogan

Vyvražďovačka z prostredia takmer ľudoprázdneho areálu školy, ktorej nič moc nechýba a ani nepridáva na hodnote. Ľakačky vnucované zvukom fungujú asi na málokoho, ale nasrať tiež už veľmi nedokážu. Pobavil ma aj fakt, že hlavná hrdinka, typovo pripomínajúca Jennifer Lawrence, dostala meno Justine, čo by sa dalo interpretovať aj ako just teen. Celkovo taký príjemný štandard, ktorý neurazil, no predstavy vraždenia laikovi ani moc nerozšíril. ()

Gilmour93

Popík, brčálový filtr, netečná atmosféra a moment překvapení jako sprosté slovo. Pokud zastáváte názor, že subžánr home invasion vykazuje stereotypnost milostného života heterosexuální abatyše, návštěva liduprázdného kampusu alobalovými kultisty (bacha, ne kulturisty) vám na to dá štempl.. No nic, zůstalo pár neodkladných restů. Spojená federace planet musí zažádat policii o navrácení ukradené transportní jednotky, Justýnka zamíří na městský úřad s požadavkem na změnu jména (Kristy MacGyverová) a vietnamský veterán John Rambo potrénuje pád skrz větve stromu, aby už nikdy nemusel vytahovat šitíčko.. ()

Cappuccino

Mám rád, keď vedia invasion horory prekvapiť. Kristy medzi ne síce nepatrí, ale na film sa dalo pozerať viac než dobre. Zápletka zaujímavá, spracovanie dobré, i keď zážitok z filmu vedeli pokaziť štyria záporáci, ktorí sú spočiatku príliš overpowered a vďaka "teleportom" sa zjavia vždy tam kde je treba. Spočiatku ich skutočne nevie nikto zastaviť. K záveru sa však karta obracia a začínajú byť naopak neopatrní a spomalení, z čoho cítiť bohužiaľ veľkú vykalkulovanosť a bez toho aby ste boli veštec, dobre viete, kam vývoj deja vlastne smeruje a ako snímka skončí. ()

• Po záverečných titulkoch nasleduje ešte jedna scéna. (GTS_PUNK)