Sexy beštia

• Česko Sexy bestie (viac)

Život gangstera je značně vyčerpávající. To pocítil i londýnský lapka Gary Dove a uchýlil se raději do slunného Španělska, kde tráví volný čas s manželkou DeeDee a s přáteli Aitchem a Jackie. Jeho odpočinek však nemá dlouhého trvání, brzy je přerušen vpádem psychopatického zabijáka Dona Logana, jenž Dovea donutí, aby se k opuštěnému řemeslu rychle vrátil. Je ho potřeba u velké bankovní loupeže. Gary dlouho odolává, nakonec se ale do Londýna přece jen vydá. Avšak nikoli v přítomnosti Dona Logana. Tomu se totiž stala malá nehoda. (oficiálny text distribútora)

JoSte

Prazvláštně nesourodý film. Ústřední velká loupež se nakonec odehraje jen tak mimochodem během pár minut, jako by na ní vlastně vůbec nezáleželo, a není ani moc jasné, proč se jí musela účastnit právě hlavní postava. Párkrát je děj protkaný epizodkami jakoby odjinud bez další návaznosti. Kromě toho sledujeme těžko pochopitelné chování aktérů, k nimž je téměř nemožné si vytvořit vztah. ()

wakeup

Naprosto vizualne uchvacujici zacatek filmu, ktery po teto strance postupne vadne ale jen minimalne, coz vynahradi postava pana Kingsleyho, ktera je tak presvedcive vysinuta, ze se stala mym oblibenym antihrdinou. Dobra prace Bene ;) ()

Puol

Ray Winstone, ale hlavne Ben Kingsley sa do úloh gangstrov hodia a evidentne si ich užívali. Či to ustačí na dobrý film? Celkom pohoda. ()

GOREGASM

Atmosféricky hutná a výživná podívaná, kterou netáhnou pouze tři těžké herecké kalibry, ale také vynikající Glazerova režie, která nezapře klipové kořeny, ovšem v tom nejužitečnějším slova smyslu. Mnohé nadchne uberhovado, Don Logan, s tváří až nepříjemně nepříjemného Bena "Fucking" Kingsleyho a sám toto nepopírám, protože z toho chlapa, bysme asi byli všichni tzv. navlhko, nicméně jeho bratři v hereckém triku, Ray Winstone a Ian McShane hrají stejnou ligu, a i proto budete sledovat většinu děje s dechem stejně zatajeným jako je stažený žaludek Winstoneovy postavy. Příběh by se dal na první pohled označit jako klišé, což si nemyslím, protože přes svou přímočarost nabídne synopsi neokoukanou a sem tam přihodí i nečekaný šutr do bazénu. Psychedelické vize taky nepůsobí samoúčelně, naopak podtrhují intenzitu vypravěčské formy, kterou Jonathan Glazer v precizně vyladěném rytmu variuje. A pokud se mnou náhodou nesouhlasíte, vězte, že mě Don Logan svým neústupným přístupem inspiroval ;-). 100% ()

fraktal

Tak nevím. Takový zvláštní film. Čekal jsem nejaké psychologické drama se sviznými dialogy a neotřelými situacemi. Moc jsem se nedočkal. Ale na druhou stranu - čekal jsem napnutě (až do poslední minuty). Takže záměr pravděpodobně splněn a přidávám za to čtvrtou hvězdu (jinak asi průměrnému snímku). ()

Pekisan

Jednoznacne jeden z tych "inych". A hoci dej sa zda az tuctovy, tak spracovanie, zdanlivo az nahodne striedanie zanrov a hlavne Kingsley z toho vytvorili gangsterku pocitovo pripominajucu mozno len Reservoir dogs od Tarantina. Chvilu som bol na vazkach ci to je na tie 4 hviezdy, ale potom som zistil, ze reziserom je ten Glazer, ktory neskor vyzliekol Johanssonku a za to mu patri vecna vdaka minimalne muzskeho publika. Teda okrem Poma - fitnesaka (vid jeho koment k Under the skin). ()

AloeB

Ačkoliv nejvíce Sexy bestií je zde něco mezi britským Michalem Istenikem a Borisem Johnsonem jehož ve snech pronásleduje lowcostový Donnie Darko, a ženské postavy jsou zde tak nějak do počtu, je tato poněkud jiná gangsterka poměrně zajímavá, s jistým ironickým nádechem, Kingsleyho psychopatem, Španělskem, Ritchieovským střihem (pár scén). rádoby tarantinovským fuckováním (hodně scén) a všemi těmi věcmi okolo, je toto dílo, které je mnohdy naprosto fádní, mnohdy ad absurdum a hlavně zoufalou vykrádačkou, kde je to sice mnohdy omluvitelné, ale pak naopak naprosto nestravitelné a otravné. ()

bakeero

Doufal jsem v zábavnou anglickou gangsterku. Namísto toho jsem v první polovině dostal psychopatizujícího Bena Kingsleyho, který se coby Don s přehledem zařadil mezi mé nejneoblíbenější filmové postavy. Pokud ho uvidíte, jak raplovsky se tu dožaduje jisté službičky, dáte mi jistě za pravdu. Druhá polovina má dobrý nápad s vyloupením banky, ale je vlastně příliš krátká na to, aby zachránila to, co Ben Kingsley v první polovině zazdil :-)) ()

dessa

Tak tohle byl vážně koncert Bena Kingsleyho, celý film je vlastně postaven na něm... Zhostil se toho parádně, každé gesto je skvělé, třeba jak si pootočí židli, než začne vyprávět, o jakej kšeft že se vlastně jedná. Film není pro slabší povahy a pro lidi, kterým vadí vulgarismy... Já jsem se náramně bavil, tenhle styl humoru se mi prostě líbí. (Nechci nikomu dělat problémy, ale byl to ten zrzavej). Pochvala Pavlu Rimskému za tradičně excelentní dabing. ()

Magoor

Oprvadu nevím, proč má tento film tak nízké hodnocení! A Golfista asi nerozezná dobrý film, ke kontrastu s jeho malým a sklelým přirozením! Neboť jeho EGO, jak si myslí, všechno doplňuje. Asi má nějakou mozkovou disfunkci, která mu neumožňuje se podívat na nějaký evropský film! ()

Terminer

4,5*. Tento film není dokonalý. Má slabší místa, má pomalé nudnější tempo. Ale je výjimečný! Začátek je klidnou předehrou, která končí ve chvíli, kdy se na plátně objeví Ben Kingsley. Jeho ač místy velice přehnaný herecký výkon je ve filmu zvláštním milníkem, protože ve scénách, kde se objevuje, je nejvíce konverzace a také nejpomalejší tempo. A pak přijde druhá (kratší) polovina v Londýně, která je sice pomalá, ale zase se zde přehnaně moc nemluví. Je zde ale zase Ian McShane, jehož postavu nesnášíte od doby, co se objeví. Konec je lehké zakončení, které je zvládnuto brilantně. Nejvíce mi tento film připomíná film V Bruggách, který je ale samozřejmě lépe vypracovaný a důvtipnější. I přesto je ale Sexy bestie dobrou zábavou. ()

Shitonit

Nejsem si jist kam to zařadit, na první pocit je to taková podivná blbost, ale jsou v tom docela dobrý chvilky, šutr v bazénu je dost origo, asi to úplně blbý není, ale vyloženě za prdel mě to nevzalo. A Sexu v tom moc taky není. ()

celticek

Na poslední půlhodinu v Londýně se dalo dívat. Winstone připomíná Rourkeho. Kingsley byl otravný jak masařka, 2/3 filmu stojí vážně za hovno. Od tohoto režiséra jsem viděl i rádoby sci-fi se Scarlet - hnůj! Nikdy více. ()

nula87

Vcelku vtipný pohled do života gangstera na odpočinku, kterého přijede přesvědčit bývalý kolega k účasti na ještě jedné prácičce. Přesvědčování (nadávání) v podání Bena Kingsleyho je velmi vtipné, Kingsley tahá z rukávu jednu originální nadávku a hlášku za druhou, nicméně poslední část vlastní loupeže film rozpůlí tak, že přestane držet pohromadě. ()

Suomi

Dokud ve filmu byl a kecal šílený Don Logan v podání Bena Kingsleye, tak jsem se dost bavil,pak už to byla celkem nuda. ()

Gangsterka Sexy bestie dostane prequel

Gangsterka Sexy bestie dostane prequel

20.08.2018

V době, kdy se už chystá i nový ALF, asi nikoho nepřekvapí, že Hollywoodu dávno přestalo být cokoliv svaté. Každopádně jednou za čas přijde i oznámení, které zase nezní tak špatně, a kupodivu vlastně… (viac)