Přichází dvacátá léta, byznys vzkvétá a zločinecký boss Tommy Shelby rozšiřuje svoje podnikání – a míří na nebezpečné území. (Netflix)

PaTeXx

Jsem rád, že zůstal inspektor Campbell (i když mi je jasné, že nekonečný potenciál tato postava nemá), jsem rád, že se objevil Alfie Solomons (pochopitelně jako všichni). Jen jsem doufal, že si právě tohoto klučinu užijeme víc. Tak snad příště. ()

MadyDollar

Jak mi první série nepřišla až tak k chuti hlavně kvůli postavám, druhá to pěkně rozjela. Taky ještě aby ne, s příchodem perfektního Toma Hardy, ale i John s Arthurem, kteří mi v první sérii nějak nesedli, jsou teď fakt výborní a hltám každou scénu s nima. Jsem zvědavej, jestli další série můžou bejt ještě lepší. ()

BroDan270

Za mňa ešte lepšia séria, ako tá prvá. A to finále! Toľko napätia až som sa polovicu dielu krútil na stoličke ako decko s hlístami v riti. ()

panki9922

Druhá séria lepšia než prvá, hlavne v posledných dvoch častiach, kedy boli karty rozdané na obe strany na viacerých frontoch, v niektorých prípadoch až na tri strany. Tommy Shelby je komplexne napísaná postava, no nemôžem povedať, že mu fandím na 100%. Čo by nebol problém, keby sa o to tvorcovia tak veľmi nesnažili. Taký Scorsese si s týmto pri gangstroch hlavu neláme, ukáže ich takých akí sú a nechá na divákovi to ostatné. Tu sa vždy všetko zlé robí pre "ochranu" rodiny alebo preto, aby sa s tým mohlo prestať. ()

Tomulka

První série super, ale u druhé se stalo očekávané. Našel se jistý opakující se vzorec. Jestli to tak bude i v třetí sérii tak s tímto seriálem končím. Každopádně Cillian Murphy je dokonalý Tomy S.! ()

Tobias18

Trochu lepší než první řada kvůli jednomu z nejlepších závěrů co jsem viděl, ale úvod do druhé série byl naopak rozhodně slabší, a vyřazení některých postav že hry bez většího odůvodnění mě celkem naštvalo. To je však to jediné, co můžu vytýkat a proto druhá série dosahuje i na pátou hvězdu. Stále je to technická špička, příběhu chybí rychlejší tempo. Zkrátka kvalitka, na kterou se skvěle dívá. Těším se na třetí řadu. 90%. ()

TaToten

Po prvej sérii, mi toto príde ako lacná napodobenina, alebo až paródia. Najhorším elementom bol vracajúci sa policajný šéf tentokrát s palicou vydávajúcou tak hlasný rachot, že vyzeral ako záporák z animáku. To sa však dalo nejak prežiť, no koniec série bol korunovaný riešením nejakých romantických sprostostí, kde som bol absolútne stratený a nechápal som ako sme sa k nim vôbec dopracovali. A šokujúce odhalenie - "To dieťa je tvoje!", by bolo peknou bodkou len ak by to bola lacná turecká telenovela. ()

Enon

Peaky Blinders mě svou druhou sérií naprosto uchvátili a ukázali mi jak se dělá kvalitní gangster show. Cillian Murphy si tu krade všechnu pozornost pro sebe a je vážně úžasnej, věříte mu úplně vše. Umí zahrát jak momenty kdy z něj sálá zlo a respekt tak i momenty kdy vám ho má být líto, všechno to spolu krásně funguje. Musím zmínit také Toma Hardyho, jehož výkon se mnou neskutečně otřásl, do tohoto příběhu se velmi hodí a tvůrci při výběru herce pro roli Solomonse udělali správné rozhodnutí. Co se týče režie tak si opět nemůžu stěžovat, naprosto brilantní práce a klobouk dolů, i před celým týmem. Finále je extrémní porce vynikajících dialogů, neskutečného herectví, emočně vypjatých scén a nervydrásajících momentů. Této sérii dávám 94% ()