The Day the Earth Stopped Masturbating

• Francúzsko Le Jour où la Terre s'ébranla
všetky plagáty
Celý film

Staré Mayské proroctví, které bylo objeveno nedávno tvrdí, že pokaždé když jeden muž masturbuje, jiný muž zemře. Je vyhlášen celosvětový zákaz masturbování, ale muži se s tím jen těžko vyrovnávají. (korbitch22)

Arkanoid

Nedá sa prestať, iba sa krotiť. Takže bude menej konkurentov... Vhodná minutáž filmu prospieva, nie je tu žiadna vata. Tvorcovia sa nezaťažovali ani pomenovaním postáv. ()

Forsberg11

A že sa nedá už vymyslieť nič skutočne originálne. Tento bizarný francúzsky kraťas je dôkazom opaku. Tri minúty som sa slušne bavil a dalo by sa to rozvetviť aj na dlhšiu stopáž. Kľudne bláznivý celovečerák s typickým šialeným francúzskym humorom. 80 %! ()

KoRner

Veľmi podarené. A ďalšiu * by som dal, keby som pri sledovaní tohto výtvoru videl nejaký znechutený pohľad nejakého moralistu. ()

BlackTom

Nerád používam v komentároch zbytočne veľa smajlíkov (využívajú ich emočne zaostalí ľudia :))), ale - :D :D :D :D Takto som sa nepobavil odkedy mi začala puberta. FAP-FAP-FAP :) ()

Stružák

Jaká je vlastně definice filmu? Ne že by tohle skoro tříminutové video nebylo trochu vitpné, ale přijde mi, že to na ČSFD úplně nepatří... ()

DocBrown

Pokud mám hodnotit koncentraci kvality v pouhopouhých 3 minutách, musím dát plný počet. Chtělo by to ale natáhnout aspoň na 10 minut. ()

xmozek

Vtip, který už má svoje hodnocení a komentáře na csfd ?! Opravdu nemělo chybu. Od chvíle kdy byl vyřčen zákaz masturbace jsem se smál až do konce. 3 minuty, pár peněz a víc parády než amíkovský "blockbástr" za miliony. :o) ()

Marrty3

Se spolubydlícím jsme u toho umírali. Perfektní vtipnost, dokonalý nápad a zpracování na jedničku. Jako chlap nemohu hodnotit jinak než 5***** ()

LBsmoke odpad!

neříkám že nebylo vtipné, že zbyli nakonec jen dva a následoval souboj na život a na smrt.. kovbojský souboj s rukou proklatě nízko.. ale jinak je to toaletní humor a nevím co taková pí*čovina dělá na csfd? to už tu může být každá druhá kk*tina, kterou někdo nahraje na youtube.. ()

Dr Lizal

Mám novou noční můru. Doufám že větu "Put your dick down" už nikdy neuslyším. Jinak kvalitní francouzská oddychovka, mohlo to být klidně i delší! ()