Přímý přenos slavnostního galavečera vyhlášení výsledků hlasování o nejpopulárnější interprety české hudební scény (oficiálny text distribútora)

Stanley619 odpad!

Výhra skupiny(neandrtálců) Kabát jenom dokazuje, že je náš národ plný primitivů s hudebním hluchem a nějakým sebemenším vkusem. ()

Olík

Celkový výsledek podobného pořadu lze vypočítat podle jednoduchého vzorce dramaturgie + komentátor (chcete-li průvodce večerem) =. No a podle tohoto vzorečku mi jednoduše vychází, že jsme rozhodně nebyli svědky kdovíjaké televizní události. Ondřej Brzobohatý je možná talentovaný stéle ještě mladík, ale jako konferenciéra ho vidím v zcela jiném druhu pořadu (něco ve stylu To byl náš hit). A co se týče dramaturgie, tak ta byla hodně na vlnách. Ale abych byl konkrétnější. PLUSY: Run, run, run Celeste Buckingham, Marta Jandová a její pocta kapele jejího otce, Plekancova narážka na působení Jaromíra Jágra na sociálních sítích, ultra sympaťák Igor Tymko, bondgirl Ewa Farna nebo vzpomínka Ivo Plicka na jeho pětačtyřicet let starého slavíka. MÍNUSY: Milan Šteindler stylizující se do své postavy ze seriálu Gympl s (r)učením omezeným, záběry na syna Lucie Bíle Filipesa, zbytečné a možná i zmanipulované vedlejší ankety, duet Gott & Gunčíková vypovídající cosi o vnímání hudby většinové veřejnosti, při zdi se držící objev roku, Tereza Kerndlová myslící si, že cena za klip patří interpretce a ne autorovi a samozřejmě znovu musím zmínit hlavního spíkra. Bez komentáře bych nechal „děkovací řeč“ Daniela „kouzelníka Žita“ Landy, jenž nás obohatil více sděleními, než byl jeho mozek schopen zformulovat. ps: pro fanoušky TV pořadu Partička - 18.místo Čurko Marián (slavíci bez hranic), 24.místo Sokol Ondřej (zpěváci), 35.místo Chmela Igor (zpěváci), 36. Suchánek Michal (zpěváci), 39.místo Genzer Richard (zpěváci) a 12.místo Los Rotopedos (skupiny) ()

miawallacova odpad!

Obstarožní Novácký herec přehrává roli gaye a České pseudo hvězdy se smějí a plácají se do stehen. Já jen sedím, cítím se trapně a modlím se aby konec světa přišel o měsíc dřív. Co však bylo nejhorší byl "proslov" neboli kýbl sraček co zase vypustil do světa Landa. ()

Franc1s odpad!

Stejná fraška, jako každý rok. Už od začátku jde vidět přetvářku, vtipy co se učí týden do předu a zase to samé... ()

007. odpad!

Dokud tam bude Gott, tak to bude vždy odpad ne jen proto, že pořád ze stereotipu (kromě letoška) vyhrává, ale hlavně proto, že ať se téměř cokoli stane na pódiu, tak pořád záběr na Gotta, jako kdyby sme měli všichni vidět každý jeho pohyb a napodobavat to, abychom snad byly cool. 0% Do mínusu jít nemůžu. ()

FireTight odpad!

Dovolím si odcitovat slova písně Tomáše Kluse, protože se sem hodí více než přesně: "Za co, pane bože, za co...?" Ruku na srdce, tohle bylo něco příšerného. Dokonce mám pocit, že kdybych nebyl vlastním přičiněním ochuzen o první hodinu tohohle "skvělého přenosu z dílny televize Nova", trefil by mě šlak. Neboť jestli tohle někdo viděl ze zahraničí, musí si říkat, co jsme to za národ. Spousta kšiltovkářů ve Státní opeře (asi je moc strašnej problém se na jeden večer přemoci a nechat ji doma), výherci, které jsem v životě neviděl (a tím pádem ani neslyšel) a do toho... No, nechám toho, protože stejně tímhle komentářem nic nezměním. :) Proč to proboha nemůže mít aspoň nějakou úroveň?? ()

Kmyn

pop neni muj obor, ale tak drobet přehled mam. mě vadí že vyhrál tragéd Klus a primitivní Kabát. jak může nemocnej Landa bejt 3., a Bárta ani nominovanej? Nominace nezískali ani Monkey Business nebo J.A.R., tak jaktože jsou kašpaři Nightworki 2.? tyhle fakta mne šokujou víc než to že vystoupení byly víceméně trapný, což jsem čekal předem. no a jestli můžu na závěr doporučit českou hudbu podle mýho gusta - Insect Elektrika ()

playboy_05 odpad!

předstírané úsměvy, nevěřícné a znuděné výrazy v sále, nucené potlesky...nechápu proč se lidé na pódiu snaží být za každou cenu vtipní a dělají ze sebe dělají akorát blbce, těm debilitám co plácaj se přece normální člověk zasmát nemůže...Ondra Brzobohatý je vcelku charizmatický člověk, jak mě nedávno přesvědčil, ale jak jde o moderování "v reálném čase", je to vždycky průser...pobavili Tomášové Plekanec a Klus...o Landově výstupu tak nějak nevím co si mám myslet...naopak Nightwork mě definitivně utvrdili v tom, že jsou uplně na palici, a nejvíc ten imbecil v masce králika...jo a Filip Bílej v obleku a hoperský čepici byl taky libovej. Suma sumárum, reklama byla lepší než ten celej pořad ()

dewil21

Kde začít... V první řadě je neuvěřitelné, jaké idioty a imbecily pouští do Státní opery, která je reprezentativní scénou České republiky a jak uvádí Národní divadlo "jedním ze symbolů národní identity a součástí evropského kulturního prostoru." V tom případě měl u vchodu stát securiťák v sáčku s postavou Klička a všem těm namachrovanejm ignorantíkům srážet ty rovný kšilty z kebule a králíka rovnou nakopat pod ocas. Moderátor si na scéně neustále strká ruku do kapsy, opravdu výstižné znamení, jak se bude odvíjet celá úroveň pořadu - kdo by si toho náhodou nevšiml, ten pochopil v momentě, kdy mladý Brzobohatý otevřel hubu. Následující smrš't trapnosti zachraňovaly jen přestávky na reklamu. Ano, tento pořad klesl i pod úroveň reklamy na prací prášek a zaručeně nejlevnější povinné ručení. Velký propadák je násilné vřazení dalších kategorií, které vyhrávali ti, co by v životě slavíka vyhrát nemohli, protože jejich tvorba stojí prostě za hovno a za pár let zapadnou stejně jako Už nevim jak se jmenovali (Charlie Straight, Tereza Kerndlová). A nejhranější písnička Impulsu? WTF?! A co nejhranejší písnička Evropy 2, Českého rozhlasu atd? Samotné výsledky pak v podstatě jen podtrhly naprostou degradaci a dekadenci pořadu, Nightwork opět zazpívali stejnou píseň jako loni a protože podruhý to neni vtipný ani normálně, rozhodli se odlákat pozornost maškarádou z krojů, čímž doufám nasrali každého, kdo ho doma má. Farná zase předvedla, že ani náhodou nemá na Adele - hodnoceno podle zpěvu, ne vzhledu(rada pro Novu: to se tak u zpěváků dělá). Že Klus sesadil Gotta mi ani tak nevadí, protože je jasné, že v podstatě se nic nemění a Mistr zůstává tím nejlepším, co naše země může nabídnout. Landa své fanoušky nezklamal a opět ukázal, že není schopný ohnout záda a že sere na konvence a přetvářku + nějaká ta reklama. Hvězda za ty reklamy... ()

Mikel LetsGo

Strašná nuda a šílená vystoupení. Nebýt emočního Landy, infantilního Gotta a neokoukaného Tomáše tak šlo o další nováckou tragédii. Konečně se lidi probrali a zjistili,že Karel už nějakej ten pátek vlastně ani moc nezpívá a přiznejme si po pravdě,že náš miláček národa za poslední rok opravdu hodně zestárl. To,že nám slavičího krále porazil líbezný folkař dávám za vinu hlavně naší národní skorohymně "Pánubohudooken". A tím se i dostáváme k jádru pudla.. Celý ten večer byl vlastně takovým obrazem současné společnosti,kde se mluví hlavně a jen o politice a lidé jsou čím dál víc naštvaní, nebo i dokonce FAKT nasraní. A co nám z toho všeho plyne? Král je sesazen...šašek je králem a Landa je žito. ...Jo a neměli by sme volit komunisty :) ()

Oxik49

Ač je slavík velepí*ovina, dávám aspoň hvězdičku Landovi za dnes už pomalu legendární proslov a za odvahu vůbec něco takovýho říct. ()

desnik

Po dlouhé době trochu lepší Slavík...až na to, jak tam všichni cpali politiku...letos tak trochu protikumunistický večer...ne že by reakce na naší otřesnou politickou scénu nebyla na místě, ale do slavnostního večera, který je o hudbě to opravdu nepatří.... ()