Love Recipe

Krátkometrážny / Animovaný / Komédia
Francúzsko, 2008

Réžia:

Frédéric Bajou

Pár se chystá oslavit výročí svatby. Muž peče s láskou své ženušce krásný dort, zatímco ona se pečlivě na onu událost připravuje u svého toaletního stolku. Vše vypadá dokonale. V domácnosti je ovšem ještě jeden člen - pes... (ABLABLABLA)

leila22

Škoda, že to nemalo hlbšiu pointu alebo teda aspoň nejakú. Ale napriek tomu ma to celkom milo pobavilo. Hopsajúca čivava s hlavou väčšou ako celé telo a manželia chystajúci sa na svoje výročie svadby - každý po svojom. Plus tie nápadité prechody, za tri.. ()

cukorek

Až tak veľmi som sa síce nepobavil, ale film mal perfektné zrežírovanie, keď prechod z jednej scény do druhej bol založený na nejakom spoločnom podnete. Takúto tvorivosť tvorcov dokážem oddceniť, takže som prižmúril oko a dávam 50%. ()

Stanislaus

Kraťas Love Recipe zaujme především prolínáním scén, které spolu mají vždy nějakou souvislost, nicméně po příběhové a animátorské stránce jde o podprůměrný kousek. ()

blackrain

Dokonalá idylka. Co víc si mohla ta kulaťoučká ženuška přát? Když už se tady vyskytuje psík, tak to chtělo ho trošku více využít. Běhaní za míčkem k tomu přece vybízelo. Proto jsem očekávala maličko jiný konec. ()

ABLABLABLA

Viděno poprvé 14. 10. 2012. Velmi povedené. Všechno na sebe do detailu navazovalo. Obě dvě "odehrávající připravující" scény se vždy hezky propojily jako broskev-zadek, ústa-třešeň, navlékání silonek-roztírání polevy, váha, šlehačka-oční linka...krásné. Hlavně mi přišlo neskutečně vtipné, jak chlap se připravuje v kuchyni a ona se tam zkrášluje...no jako ona vůbec byla úplná krasavice ;) A ten pes to byla taková třešnička na dortu...ale fakt je, že jsem čekala jiný konec. ()

Estrellita

Dobře, sice to není tak dobré, aby se to na nás usmívalo červené, ale rozhodně si to nezaslouží takováhle hodnocení! Animace je docela hezká, příběh miloučký, střih nápaditý a přechody scén promyšlené a zajímavé. A ta kolouší čivava prostě perfektní! 60% ()

LencaN

Nadějný rozjezd, ale nějak bez pointy a vlastně se tam nic neděje. Akorát jsme se dozvěděli, že i velryba může mít sexappeal a že i hubeňour se jí může až přehnaně snažit vyznat lásku. Nic víc, nic míň, ani zábavné to moc nebylo, bohužel. ()

Sadova302b50

Ano, tvůrci vzájemně propojili scény opravdu dovedně a nápaditě, animace se vydařila celkem slušně a kdyby přišla i nějaká ta pointa nebo nečekaná psí akce, přidala bych k hodnocení nejméně jednu hvězdu. Takto 65% a tři hvězdy. ()