Blondie - Call Me

všetky plagáty
Krátkometrážny / Hudobný
USA, 1980, 2 min

Jara.Cimrman.jr

Jasně, že ti Debbie zavolám. Viděl jsem správně číslo 636-1636? A má to nějakou předvolbu? No tak nic, asi se nedovolám, což je škoda, protože pro Debbie jsem měl vždycky slabost. Call Me je ještě k tomu vynikající vypalovačka, Debbie se v posteli válí prvoligově, kapele to na pódiu šlape a lidi se evidentně baví. Co chtít víc? Mně to stačilo. ()

MM_Ramone

Prvého februára v 1980 vydala americká new wave hudobná kapela Blondie úspešný singel, ktorého súčasťou bola pieseň "Call Me". Jedná sa o rýchlu, energickú skladbu silne presiaknutú punk rockovou arómou. Stala jedným z ich najznámejších hitov. Blonďavá speváčka Deborah Ann Harry bola vtedy v životnej forme. Bohovsky jej to v tomto videoklipe seklo. Sexi Debbie v modrom. Call me my love. Call me, call me any anytime. **** ()

Necrotongue

Co si budeme povídat, klip je v podstatě nenáročný, jenomže se celý točí okolo pětihvězdičkové Debbie Harry. Song je skvělý a zákeřně chytlavý, takže ho člověk už po prvním poslechu nedostane z hlavy a jeho protagonistka vypadala tak skvěle, že bych si ji nižším hodnocením nedovolil urazit. ()

corpsy

Debbiine zábavky na a aj mimo hudobné pódium, z krátka dobový videoklip, ktorý nevsádza na spekákel ( vtedy to ani nebolo nejak k potrebe ). ()