Blbý a blbší sú späť

• Česko Návrat blbýho a blbějšího (viac)

V živote Harryho (Jeff Daniels) a Lloyda (Jim Carrey) sa toho za posledné roky veľa zmenilo. Samozrejme, okrem ich tuposti. Keď sa Harry dozvie, že má dcéru, neváha ani minútu a beží do ústavu prebrať Lloyda k životu. Ten upadol do stavu letargie potom, ako dostal kopačky od milovanej Mary. Vydajú sa na divokú jazdu krížom-krážom Amerikou v tých najčudesnejších dopravných prostriedkoch a ocitnú sa dokonca na konferencii najväčších vedcov sveta. Asi tušíte, že to nedopadne najlepšie. Bude to bizarné, zábavné, šokujúce... skrátka Blbý a blbší sú späť! (TV Markíza)

PRASÁK

Chcete-li se pobavit a taky se zasmát úletům, který i ve „dvojce“ páchají Lloyd Christmas (herec Jim Carrey) a Harry Dunne (herec Jeff Daniels), koukněte na tuhle komedii. Natočili ji dva američtí režiséři Bobby Farrelly a Peter Farrelly (bráchové), kteří dosud maj na svědomí snímky jako: Blbý a blbější, Kingpin, Něco na té Mary je, Já, mé druhé já a Irena, Těžce zamilován, Agent Bílá krvinka, Bratři jak se patří, Fanaticky zamilován, Těsně vedle, Týden bez závazků nebo Tři moulové. „Návrat blbýho a blbějšího”je ten druh filmu, u něhož nemusíte nijak přemejšlet a můžete se jen nechat unášet samotným dějem, plným zmatků a překvapení. ()

panfilmu odpad!

Blitka co neměla vzniknou, bylo mi smutno z toho co se z toho vyklubalo ani vtipné, ani chytré, ani zábavné, film byl celou dobu tupě idiotský a strašně trapný. ()

megacik

Nebolo to až tak veľmi zlé, ako to tu popisujú....nie je to kráľovná všetkých komédií, ale je to najlepšia komédia, aká bežala za posledný mesiac na Markíze a na Jojke. Srandujem, sú stovky ďalších rádoby komédií, ktoré sú ďaleko ďaleko horšie. Párkrát sa aj schuti zasmejete, pokiaľ od Blbého a blbšieho nečakáte veľa. ()

PanIncognito

Bláznivé, hovnivé, vtipné i zvrácené... film se tedy drží předobrazu. Herci jsou v dokonalé formě. Spolehlivě táhnou scény jejich nechutným, neslušným a nezdvořilým humorem... ten je bezvadný. Očekávání splněno, takže nejsem zklamán. :) (viděno s dabingem) ()

JenTR

Oni nosi 25 let ty stejné hadry a účesy? Co je to za blbost? Auto přežilo v tom stavu, jeden simuloval, že dvacet let nemluví. Nemohlo by to být o torchu uvěřitelnější? ()

Orel222

Za mě podařené pokračování! Kdo neviděl (a nevyrůstal) na prvním díle bude zřejmě hodnotit slabě ale pro milovníky jedničky je dvojka urcite super podívaná. ()

Zavin

Za mě úplně v klidu. Sice to už nemá to kouzlo, kterým na mě dýchal první díl, ale u něj jsem byl, jako mlaďoch v hluboké pubertě, lehce předpojatý. 65% ()

Ziral odpad!

Nevím proč se točí filmy o blbcích, když jich máme kolem sebe neuvěřitelné množství a nejen kolem sebe. Asi to ve státech mají jinak, ale moc tomu nevěřím ! ()

Modrá ocel vrací úder

Modrá ocel vrací úder

21.11.2014

O pokračování kultovní komedie Zoolander se mluví už pár let. Až nyní se ale začíná hýbat kupředu, což může i nemusí souviset s úspěchem Návratu blbýho a blbějšího. Jim Carrey a Jeff Daniels ovládli… (viac)

Vrátí se Táta v sukni?

Vrátí se Táta v sukni?

18.04.2014

Ještě jsme ani neviděli Blbý a blbější 2 a už se začíná rýsovat další pokračování devadesátkové komediální klasiky. Tentokrát jde o one man show Robina Williamse Mrs. Doubtfire - Táta v sukni, která… (viac)