V blízké budoucnosti se zrodil nový typ hrdinů – novodobých lovců skalpů. Poté, co nejmocnější společnosti z mocných ovládly veškeré světové dění, země se změnila v pustinu a největší aglomerace lehly popelem, bylo zapotřebí vytvořit nový pořádek. Čerstvě ustanovená Rada Devíti začala nemilosrdně soudit všechny provinilé a na jejich hlavy vypisovat tučné odměny. Tehdy se objevili oni – lovci manažerů, bezskrupulózních kravaťáků, jež zavinili pád společnosti. Nejslavnějším z lovců se stal Drifter (Matthew Marsden), ale prostý lid měl zanedlouho opěvovanější a pohlednější hrdinku - Mary Death (Christian Pitre). Protože spolu lovci krutě zápolili, málokdo z fanoušků věděl, že jejich dvě největší ikony spolu kdysi tvořily tým. (dopitak)

Bozvav

Stylová akční postapokalyptická blbost, jejímž hlavním kladem rozhodně není inteligentní humor, chytrý scénář, vynikající herecké výkony, ale chytlavá muzika, drsná řezničina, děj co má spád a rychle odsýpá. Jako další klad bych rozhodně viděla to, že film se v žádném případě nebere moc vážně, ba právě naopak. Stejně tak musím vyzdvihnout jedinou osobu co něcozahrála, a to bezva nabíječe zbraní. Lehce nadhodnocuji a dávám čtyři hvězďule, byť tak tak. ()

MickeyStuma

Lovci odměn mezi sebou soutěží o počet obětí, slávu a samozřejmě o co největší výdělek. Ukončují chamtivou vládu vyšší sociální vrstvy a naopak završují odplatu těch, co přežili vzniklou apokalypsu. Takový je svět tzv. Bounty Killer. Svět, kde nějaká Rada devíti začala vydávat zatykače na všechny zločince s bílými límečky, neboť oni stojí za vznikem podnikových válek, kterými se zabývají právě lovci odměn. Akční snímek natočený na základě komiksu, který v Česku bohužel nevyšel, a tím, jak je to celé zpracované, je to hodně znát. Jedná se o stylovou akční zábavu snažící se plně komiksová okénka oživit, což se kupodivu daří. Atmosféricky přímo o post-apokalyptické dějství nejde, i když aspekty post-apokalyptického prostředí daný koncept obsahuje. Tady je použito jen zákulisí válek, jak se u nás jednoduše říká, kravaťáků a nic víc. Snímek je tak až neuvěřitelně ambiciózní ve smyslu své fantazie a to se jedná o nízkorozpočtový projekt. Na výpravě to ve své jednoduchosti ani není znát. On je povedený i herecký ansámbl, u kterého je vidět, že to všechny bavilo a svou roli si každý užíval. K snímku musí být ten správný komiksový přístup k plnému uchopení, protože ne všechno dává smysl a ne všechno má ten správný dějový vývoj. Jako čirá akční komiksová zábava je to však plně uspokojivé. https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/51DYxXeotiL._SX317_BO1,204,203,200_.jpg ()

strikeman

Čistokrevné béčko šmrncnuté péčkem nebo taky grindhouse šmrncnutý Mad maxem, ale asi nejvíce se to svou zvráceností podobá kultovnímu seriálu Blood Drive z roku 2017. Každopádně je to ujetá zábava, která nenudí, i když Mary mohla hrát nějaká větší kočka... 75% ()

DavidWebb

Tak už dlho som nemal také dilema ohodnotiť film ako pri tomto šteku. Ah jaj... Ono, mne to vychádza tak nejak buď/alebo. V podstate bezobsažný doslova komiksovo štylizovaný paradoxne farebný noir. Malo to niečo do seba, fakt malo, ale myslím že neskôr narodení budú z tohto dielka asi viac vo vytržení a zrejme to aj lepšie ohodnotia. Boli tam určité nápady, celkom dobrý soundtrack, úsečné dialógy a pravdepodobne splnený sen režiséra. Mne osobne ale vadil asi najviac výber hercov pre stvárnenie ústrednej dvojice hlavných postáv. Matthew Mardsen bol značne nevýrazný, vlastne veľmi obyčajný chlapík, ktorému by sa skôr hodila úloha bohatého povaľača na pláži v nejakom seriáli a Christian Pitre - čiernovlasá krásna bábika Barbie bez charizmy, ktorá pôsobila drsne asi ako zúbková víla. V zásade herecky to bol ťažký podpriemer snáď od všetkých, možno ešte Kristanna Loken jakoš-takoš aj to iba preto, že mám na ňu slabosť. Tak či onak som presvedčený, že si Bounty Killer svojich priaznivcov nájde, je to predsa len hodne osobité a svojim spôsobom zvláštne výtvarné dielo. ()

marek29

No ty pí*o :D to je nářez..!!! Kdo neviděl, měl dosud hodně smutnej život.. Takhle to má vypadat, haleluja, 3x amen :D Christian Pitre (big like). Rozhodně to nebyla moje poslední projekce. Moc fajn. {plnej_pocet_hvezd/maximum_score} ()

bezslipov007

Popravde, ani neviem prečo som ten film dopozeral. Jediným vysvetlením je možno tá obtiahnutá uniforma zdravotnej sestry na Kristianne Loken. Každopádne si viem predstaviť, že proletárom všetkých krajín, či už sa spojili, alebo nie, sa to muselo páčiť. Postapokalyptický svet, ktorý spôsobili nenásytné transnacionálne korporácie na čele so zlými "kapitalistami" manažérmi zapríčinil to, že ľudia sa už na to nemohli pozerať a vznikla rada deviatich, ktorá na týchto manažérov vyslala lovcov a tí ich nemilosrdne zabíjajú hlava nehlava. Napriek absencii nejakého deju však nemožno filmu uprieť, že má dobrú kameru a toľko kečupu, čo sa minulo v tomto filme, by bolo asi veľa aj na Tarantina. ()

intro

Vynikající akční béčko s krásnou hlavní hrdinkou. Zábava a akce. Těch 90 minut uteče parádně. Co víc si kurva drát přát. Já dávám 70 % ()

elanista1

Nema vyznam tu nieco hladat, ide cisto len o pobavenie, polotrash pri ktorom treba vypnut a sledovat vsetky tie nonsensy ktore by v inych filmoch vadili, ale tu nie. Treba uznat ze miestami je to zabava, ale castokrat len bohapusta nuda, hlavne v akcnych scenach ktore neprinasaju nic nove. Plagat filmu predznamenaval eroticky akcnak a mozem potvrdit, ze neklamal. Christina Pitre s hlbokym vystrihom vacsinu pozornosti vzala na seba, je fakt okuzlujuca, a vychadza mi z toho jedine a to ze chlapi budu tento film hodnotit skorej kladne. ()

VanBradley89

Velice zábavné postapokalyptické béčko. Se slušnou porcí gore a hlášek. Z úžasnou sexy mrchou Mary Death. Ona i Loken je sexy, ale nemá tu tolik prostoru. Její konec je, ale zapamatování hodný. Na skok zaskočí i Gary Busey. Co filmu škodí je občasný pokus o nějakou tu vážnost. Jinak jsem ale naprosto spokojen. Ještě bych rád vyzdvihl dostavník, ten byl fascinující. A scénu před finále, kde se vyzrazuje celý plán ve zvukotěsné místnosti. ()

Facerr

Prsatá kráska, která pro změnu propichuje chlapy kulkama a vlastně i vším ostatním, co je po ruce. Obsazení Bounty killer se opravdu povedlo (a to nejen kvůli zmíněný sexbombě v ještě víc sexy oblečku:). Komixovej vliv je tady evidentní a musím podotknout, že to je moc dobře, protože .... "komixárnám" se prostě odpustí leccos, tím myslím jakákoliv přehnanost. Tady mi akorát chybělo něco málo toho "uspořádanějšího" příběhu, ale jinak jsem se u toho rozhodně neuzíval k smrti. Navíc celkovej barevně kontrastní vizuál vypadá taky moc dobře. ()

Muff

Konečně kousek, který si na nic nehraje. Vlastně hraje, na béčkový postapokalyptický gore biják. A jde mu to dobře. Samozřejmě je to brutální kravina a boží výplach :D ()

O_Peki

Má to švih, má to akci, má to (velmi, ale velmi) sexy hlavní hrdinku, ale jinak je to totální komixová ptákovina, vlastně o ničem. Příběh podobný filmu Kazatel, ale i když bezpochyby lacinější, tak o dost lepší. ()