Psycho-Pass

Animovaný / Akčný / Krimi / Psychologický / Sci-Fi / Thriller
Japonsko, (2012–2019), 18 h 47 min (Minutáž: 23–46 min)

Hudba:

Júgo Kanno

Tomokazu Seki, Takahiro Sakurai, Kana Hanazawa, Kendži Nodžima, Mijuki Sawaširo, Ai Kajano, Akeno Watanabe, Kotori Koiwai, Maaja Sakamoto, Takehito Kojasu (viac)

Ve zdejším sci-fi světě je možné u osob vyčíst emoce, touhy a jakékoliv další pohnutky, které ve výsledku spočítají faktor pravděpodobnosti ke spáchání trestného činu. Tým policistů se snaží udržet pořádek tím, že zneškodní potenciálně nebezpečné zločince dříve než k trestnému činu dojde (ptsd)

Recenzie používateľa fallanga k tomuto seriálu (2)

Psycho-Pass (2012)

Trošičku jiný Minority Report. Totalitní Japonsko, kde jste zatčeni jen kvůli svým emocím. To zní dobře, bohužel se to nevydalo směrem Minority Report, ale směrem detektivky, která se rozběhla až v druhé polovině, ale velmi brzy upadla do dlouhých filosofických řečí a citací nejrůznějších autorů. Čekal jsem něco velkolepějšího, tohle na mne působilo až moc komorně. Ale zabavilo to, bylo tam několik episod, které mě emocionálně celkem dostaly, jen jsem celou dobu očekával něco většího. Má to dobré intro mimochodem. ()

Season 2 (2014) (S02)

Bylo to kompletně jiné než první série, bylo tam několik chyb v ději, nové postavy celkem nudily (kromě nové slečny inspektorky), ale mělo to dobrou akci, bylo to brutální a nechutné. Děj sice měl několik chyb, jak už jsem řekl, ale celkově se mi líbil, byl zajímavý a ke konci se pěkně rozjel. Jenom škoda, že poslední díl zase zvolnil. Vůbec bych k tomu nebyl natolik kritický, nebral bych to jako pokračování, spíše jako nějaký spin-off. ()