Psycho-Pass

Animovaný / Akčný / Krimi / Psychologický / Sci-Fi / Thriller
Japonsko, (2012–2019), 18 h 47 min (Minutáž: 23–46 min)

Hudba:

Júgo Kanno

Tomokazu Seki, Takahiro Sakurai, Kana Hanazawa, Kendži Nodžima, Mijuki Sawaširo, Ai Kajano, Akeno Watanabe, Kotori Koiwai, Maaja Sakamoto, Takehito Kojasu (viac)

Ve zdejším sci-fi světě je možné u osob vyčíst emoce, touhy a jakékoliv další pohnutky, které ve výsledku spočítají faktor pravděpodobnosti ke spáchání trestného činu. Tým policistů se snaží udržet pořádek tím, že zneškodní potenciálně nebezpečné zločince dříve než k trestnému činu dojde (ptsd)

Recenzie používateľa Woyczek k tomuto seriálu (2)

Psycho-Pass (2012)

"Už dávno jsem pochopil, že jako prostředek elementární duševní hygieny je důležité být na pozoru, kdykoli někdo cituje Pascala..." Hlavní hrdinové jsou sečtělí, postavy se v průběhu vyvíjejí, kriminálníci jsou zvláštní osobnosti a celý seriál je dost brutální. Holt hezcí hoši a sympaťáci umírají první. Po druhém shlédnutí zvedám hodnocení na plnou palbu a až vykrmím a rozbiju prasátko, tak si z Amazonu koupím Blue-ray golden edition. ()

Season 2 (2014) (S02)

Z Gina je konečně sympaťák - škoda, že měl tak málo prostoru. Nový zrzek v týmu je prima pošuk a do středu dění se konečně trochu dostává i náš slovutný profesor psychologie. Z hlavních antagonistů je jeden k sežrání, druhý mi lezl i se svou máti pořádně na nervy a kvůli němu to není plný počet. Díly s hacklými drony a přepadením lékárny jsou perfektní, nemohl jsem se při nich ubránit lehkému mrazení. No a závěr série je prakticky celý o filozofování na téma všemohoucnosti a příliš velkého šutru, který všemohoucí nemůže unést, což je pro mě osobně téma hodně blízké. ()