Bývalý tajný agent Phil Broker (Jason Statham) sa rozhodne odísť do civilu po tom, čo sa nepodarí jedna špeciálna akcia. Je presvedčený, že malé vidiecke mestečko mu zabezpečí pokoj na výchovu jeho dcéry a so svojím dávnym kamarátom tam chce začať podnikať. Netuší však, že miestny drogový mafián sa ho chce zbaviť tým, že informuje bývalých nepriateľov Brokera o jeho pobyte. Na policajta vo výslužbe tak čaká ďalší z bojov o život, tentoraz ale zároveň aj o život jeho dcéry. (TV Markíza)

danny79

Klasicka “stathamovka” ve smyslu jiz mnohokrat zfilmovany klisovity pribeh s jednoduchym primocarym scenarem. Na to jsem zvykly, vlastne to i cekam a vubec mi to nevadi. Bohuzel tady postradam vice akce. Az na akcni zaver, Jason pouze 2x behem celeho filmu nekoho sejme a to jeste, a tady je ma druha vytka, s tak rychlym strihem, ze z toho moc nemam, takze zpracovani akcnich scen je kvuli kamere spatne a neprehledne. ()

Edwin44

Slušný béčko. Čistá akce, žádný extra kecy okolo. Zajimavá byla i sestava herců od Franca přes Bosworthku až po Grilla. Jediný čeho byla škoda, tak toho konce a začátku, konec- tam to teda hrozně tlačilo na pilu a naopak začátek - totálně odfláknutá ,skoro až neuvěřitelně, akce kde policajti mířej a zastřelej jednoho dealera místo toho aby k němu někdo přišel a zatknul ho. Dafuq. Chápu že je to akčnák, ale tohle mě prostě bilo do očí. Jinak tedy Stathamovi dlouhý vlasy vůůůbec neslušeli vypadal v nich jak nějakej znásilňovač. ()

pa3k16

Žiadne scénaristické umenie, klasiká Stathamovka, proste som odrastal na bezduchých "akčňákoch" a mám ich rád. Filmom nespravili dieru do strieborného plátna, ale ani nič nepokazili. ()

long24

Ako väcsina Stathamovych filmov, nejde az tak o scenar, ani o herecke vykony alebo klišé ci nelogicke sceny. ide o to, ze jason nakopal par chlapom zadky bez pomoci inych. priemerny film. ()

floppy4

Strasna nuda, az do 1:20:00 vieme vsetko z traileru, poslednych par minut priemerna akcia. Z nametu sa dalo urcite viac vytazit, ale film zrejme vznikal tak, ze v hollywoode im ostali este nejake peniaze z rozpoctu, tak rychlo nieco natocili aby vyplnili naplanovanu produkciu. Druha hviezdicka je za to, ze film neni stupidny a neuraza moju inteligenciu :) ()

Robbieman

To si jedného večera starý Sly zobral namiesto práškov na spanie omylom laxatívum a ráno mal scenár na posteľnej plachte. Možno v osemdesiatych rokoch by bol takýto film s Lundgrenom super, ale dnes je to podpriemer. ()

Regeindy

Když víte, že scénář napsal Sallone a hraje tam Statham tak vás může tento film jenom příjemně překvapit. Akce jak ze staré školy, Statham v nejlepší formě a James Franco s Winonou Ryder v netradičních rolích záporáků válí. Až na pár klišé nemám co vyčíst a když si budu chtít vyčistit hlavu u plnokrevného akčňáku klidně se znovu podívám na Homefront, jak Statham všem nakope prdel. ()

martan1

Líbilo se mi to, jde o poctivý a uvěřitelný akčňák, který možná nedokáže nějak oslnit, ale určitě ani neurazí... Statham v roli "mlátičky" jako vždy exceluje a působí pořád stejně drsně, a i James Franco jako záporák podle mého působil dost slušně.... navíc ve scéně na začátku filmu se Statham objeví s dlouhými vlasy, a to teda stojí za to :D .... za mě 75 % ()

Dudros

Stathamovky mám rád ale pri všetkej úprimnosti, toto je pre mňa priemerný film. Najprv som si myslel že to bude riadna pecka ale žial tento film mne osobne nepriniesol nič nové. Neviem prečo ale čakal som od toho trochu viac. Obyčajný a priemerný akčný film s klasickým dejom, ktorý už väčšina ľudí pozná naspamäť,nič prekvapujúce. Moc nenadchne ale na zabitie času nesklame. 50% u mňa ()

Venum

Film me bavil, celou dobu, libilo se mi ze intro bylo kratke a popsali vse co melo, statham zahralklasicky to dvoje, konecne akce ktera netrva 20 minut sefove dobehli buch buch a konec, nic se nema prehanet,tady to bylo akorat , 90% zaslouzene! Kritici nevim co chcete vic:) ()

Job29

Od Stathama jsem čekal teda trochu víc, film byl celkově o ničem. Spousta keců, málo akce. Efekty nulový. Palec dolů... ()

BobSenClar

Ježiši na kříži zase ten Stelonův vesmír,kde funguje všechno na bázi,jsem silnej chlap a když mě naserou,udělám všem z ksichtu fašírku a ještě u toho budu vypadat jako Lancelot.To je strašně cool,ale jen semtam.Sly má prostě rukopis,který nejde přehlédnout.Každý ať se stím vypořádá podle svého gusta.Já jsem si to kdysi užíval,ale je to krapet vyčpělé a dnes naivní.Stathama mám rád,ale chodící soudce Dred stokrát a dokola taky začíná nudit.Je v tom dobrej a strašně uvěřitelnej,proto taky skončil mezi postradatelnými.Filmovýho diváka to prostě nemůže bavit věčně.Vysíraly mě některé nelogiky,přišlo mi líto,že šerif mu šel neuvěřitelně na ruku,nějaká klička a zádrhel v tom mohl být,kdyby logicky kryl svého kumpána,který by ho po zatčení mohl naprášit.To by Stallone ale nikdy nenapsal,protože žije v jednoduchém světě starých akčňáků,kde dobrý nakope zlýho,baby utřou zvlhlé klíny a jde se k oltáři.Ve finále je to koukatelný film,zatím ve škatulce užij si to a smaž,byly a budou stejné. ()

pCCb

Scénář staví extrémně nesmyslné situace aby hrál maximálně na city. Ten chlap se absolutně nedokáže o svoji dceru postarat a žene ji do čím dál víc nebezpečných situací. Což vyvrcholí tím, že jí pošle schovat pod dům, za dřevěnou mřížku pár metrů od těch, co ho přišli zabít. Větší hovado jsem opravdu neviděl. O tom, že si v absolutně průchozím domě schovává důvěrné materiály o sobě, o tom nemá ani cenu mluvit. Chce se mi z toho zvracet. ()

VVee69

Trošku vypilovať scenár a bolo by to fajn. Inak super odychovka. Jason to tam bez problémov všetko vymláti a neodpustí si ani tvrďácku vetu na záver. Ďalší neškodný film z kategórie neublíži, neohúri. ()

CrashHP

Podarená akčná filmová scéna s osvedčeným ochrancom nevinných Stathamom vhodná avšak skôr pre domáce odpočinutie si pred TV. Vidieť to ale v kine, zrejme by som neváhal s hviezdičkou naviac. ()

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt

01.11.2023

Rýsuje se nám zde nová dlouholetá spolupráce na poli akčních filmů? Populární britský herec Jason Statham si údajně natolik užil natáčení nového snímku v režii Davida Ayera (Sebevražedný oddíl,… (viac)