Bývalý tajný agent Phil Broker (Jason Statham) sa rozhodne odísť do civilu po tom, čo sa nepodarí jedna špeciálna akcia. Je presvedčený, že malé vidiecke mestečko mu zabezpečí pokoj na výchovu jeho dcéry a so svojím dávnym kamarátom tam chce začať podnikať. Netuší však, že miestny drogový mafián sa ho chce zbaviť tým, že informuje bývalých nepriateľov Brokera o jeho pobyte. Na policajta vo výslužbe tak čaká ďalší z bojov o život, tentoraz ale zároveň aj o život jeho dcéry. (TV Markíza)

nevergiveup

Tak tenhle mě celkem prekvapil Stathama jsem si docela oblíbil, ale i tak jsem čekal to průměrné béčko:) A ono to nakonec bylo o chlup lepší. Mam prostě rád tyhlety story, kde bývalý expert to co umi skrývá, ale nakonec je donucený to použít. Většinou je to však docela nucené a nepřirozené, tady to začalo pro mne neuvěřitelně a docela nevinně:) Ve svém žánru nadprůměr. Na čtvrtou hvězdu je to ale pořád moc velké béčko:) Za mě 70% ()

as-minor

Bežný, možno ľahko nadpriemerný, avšak ničím zvláštnym nevybočujúci akčný snímok. Musím však uznať, že komorné prostredie amerického malomesta malo svoje čaro. Občas mi to už prišlo, ale prehnane naťahované. Na druhej strane, tvorcovia sa sústredili na emočnú a psychologickú rovinu, keď vykresľovali vzťah otca a dcéry, čo je svojim spôsobom dostatočné ospravedlnenie mojej, možno príliš kritickej, predchádzajúcej vety. Vlastne som sa celkom dobre bavil, malo to potrebné atribúty na sformovanie príjemného kinematografického zážitku, no zároveň si uvedomujem, že film je len malou loďkou v obrovskom prístavisku podobne ladených akčných filmov a ničím zvláštnym nevynikal. Stále je to však za 4 hviezdy, keďže sa na to dobre pozerá a to aj vďaka americkému vidieckemu prostrediu. Za komentár tiež stojí vhodná filmová hudba skomponovaná Markom Ishamom. ()

medveed

Hodně dobrý klasický akčňák s kvalitním hereckým obsazením i vedlejších postav. Stalloneho rukopis je ve scénáři vidět, no a Jason? To je prostě miláček :-). 70% ()

futislav

Klasický příběh bandy drsňáků proti hrdinovi. Nic překvapivého, nicméně z toho vane nostalgie skutečných akčních filmů z devadesátek. Je sympatické, že si to na nic nehraje, prostě akce, zločin a trest. ()

draxxi

Stathem + Stallone.... Dostal jsem presne to, co jsem cekal, a jsem naprosto spokojen... Prima akce, dobre obsazeni, kamera, hudba i lokace... 13/12/2021 67% ()

HectorHagman

No tak nebylo to špatný proste voddechovka proč néééééééé.........ale kdyby to hrál a režíroval Stallone sám a kdyby mě z kamery v akčních sekvencích nechytala mořská nemoc tak bych s klidem přirazil čtvrtou a kdo ví možná i pátou:-) ()

Petbrick

I když není Jason Statham pro každého skvělým hercem, tak mě osobně v tomto ani v jiných snímcích nepobuřuje. Film má dobrý příběh a hlavně přináší akci. Pokud hledáte akční film s velkým srdcem, volte tento. ()

Kresloun

Kdo má rád filmy s Jasonem, tak přesně věděl, co mu tenhle film dá, svižnou akční podívanou plnou bitek, přestřelek a dokonce na závěr i autohoničku. A pokud někdo nemá filmy s Jasonem rád, tak se na ně prostě nedívejte. Nebudou se vám líbit. ()

hujerita

Lepšia Stathamovka podľa mňa. Táto rola celkom Stathamovi sadla a dalo sa na to pozerať. Hneď každý vie ako to dopadne a aký bude dej ale fajn sa na to pozeralo. Oddýchol som si pri tom. ()

bonscott

kdyby byl Sylvestr mladší,zcela jistě by si dal hlavní roli, Ramba ale vystřídal sympatický Jason... dobro vítězí nad čitelným zlem a všichni vědí kdo je kdo. možná to měli natočit černobílé, tvůrci by ještě více zvýraznili polaritu obsazení. Dovedu si představit, že snímek zaujme deváťáka základní školy,který touží být policistou, podotýkám hodně tvrdým poldou, kterej sám dobře ví, co je na světě správný. Většinou skončí v obleku jako detektiv v supermarketu. Politicky korektní, jeden kámoš černoch, dokonalé dítě,vzpomínka na maminku i sexy učitelka...Ten SPRÁVNÝ pohled na svět a sebevědomí se získává i díky těmto céčkovým skvostům. a propos, už se vám někdy stalo, že při tankování na benzince za váma přide lotr a požádá vás neurvale o hadici? ()

RADX1

Statham jako ochraňující otec působil velmi dobře. On to krom majstra akčňáka není zas tak špatný herec. No a konečně si může říct, že i on jako akční legenda, si střihl roli otce ochraňujícího své milované dítě proti následkům jeho pracovního zařazení, ač již minulého. No když tak přemýšlím, ochranu prcka, sic ne svého, si nedávno nacvičil ve Safe. :-) Marně brouzdám vzpomínkami zda si i maestro Stallone střihl otce ochranáře v hlavním námětu - zdá se mi že asi ne. Pokud pomineme poměrně známou tematiku, tak film působí přímočaře a čas u něj uběhl poměrně rychle. Ona i ta tématika není úplně přes kopírák a dle mého se vše povedlo dobře - byl jsem překvapen originálností. Je mi jasné, že u mnoha kritiků se v hodnocení odrazí mírný nádech "klišoidovosti" a slabý příběh, ale toto má být především akční záležitost od které se neočekává žádná zátěž mozkových závitů. Jde o nadprůměrný akční a mírně thrillerový snímek z kterého čpí scénaristický styl počátku devadesátých let. A ten já rád. Vidím to tak na zasloužených 78%. ()

Oup

Je až neuveriteľné, koľko filmov Statham točí v poslednej dobe a tomu zodpovedá aj ich kvalita, doslova sa tomuto pánovi vyhýbam a nepozerám filmy kde je jeho tvár, okrem Expandables samozrejme.... No tento veľmi príjemne natočený kúsok, s tak reálnymi postavami, síce ľahko čitateľný, ale o to príjemnejší film na nedeľu večer hodnotím 4star pretože som nečakal ani z ďaleka nič také pekné so Stathamom.. ()

Laslo

(Jason Statham) bývalý agent sa presťahuje s rodinou do pokojnejšieho mesta, kde sa však zapletie s drogovou organizáciou. ()

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt

01.11.2023

Rýsuje se nám zde nová dlouholetá spolupráce na poli akčních filmů? Populární britský herec Jason Statham si údajně natolik užil natáčení nového snímku v režii Davida Ayera (Sebevražedný oddíl,… (viac)