Tetovaný

• Československo Tetovaný (viac)

Félicien Mézeray (Louis de Funès) prodá všechno. Jednoho dne výhodně zpeněží i obraz Modiglianiho, který mu nepatří. Je totiž vytetovaný na zádech chlapíka Legraina (Jean Gabin), který se tak postará o pěkná překvapení a zábavu. Louis de Funès a Jean Gabin hned ve dvou pyžamových modelech! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Awesomer

Asi nejlepší komediální duo, jaké ve své době mohlo vzniknout.. Film s kvalitním scénářem a hereckými velmistry. "Jaký sport pěstujete? Válku!" ()

klipers

Toto nie je Funesova bežná komédia, toto je jednoducho pre mňa situačno-pohodový film na ktorom sa najviac zasmial až pri druhom sledovaní. Teraz už pre mňa kultová vec. ()

Alenuch

Příjemná komedie, ve které Louis de Funés dostál svému obvyklému typu vzteklého rtuťovitého chlapíka, který všechny okolo komanduje. Mám tenhle film moc ráda, kromě herců a vtipných situací oceňuji také skvělou chytlavou hudbu. No a ten (nadabovaný) smích Funésovy manželky mi bude znít v uších ještě dlouho: "Když si pomyslím, kde ho objevili!" ()

andy60

Od chvíle, kdy naši hrdinové dorazí na zchátralé venkovské sídlo, humoru začíná ubývat a já měl dojem, že tvůrci neví, jak dál - například opakující se scéna s hladomornou. Ze zábavy se tak pomalu stává nuda a člověk si říká - už aby byl konec. ()

Ctx

Základy ve stylu románském...a je to :-) Kdysi jsem na to zůstal koukat náhodou a dobře jsem udělal, fakt pěkný :-) "Je v tom určitě žena!" "Ne." "Je v tom určitě žena!" "Ne, je to muž!" ()