Na núdzové číslo 911, americkú verziu našej 112, za rok príde okolo 188 miliónov hovorov. Tentoraz je to ale osobné. Jordan Turnerová  (Halle Berry) je skúsená operátorka. Jedného dňa však následkom zlého úsudku skončí telefonát katastrofou. Jordan je otrasená a nevie, či vôbec ešte môže pokračovať vo svojej práci. Potom ale šialenec unesie v kufri svojho auta tínedžerku Casey Welsenovú. Keď Jordan príjme hovor uneseného dievčaťa, jej život sa razom zmení. Uvedomí si, že únos má na svedomí vrah, ktorého už raz mala na telefóne a chce urobiť všetko preto, aby dievča zachránila. Jordan sa rozhodne na vlastnú päsť pomôcť dievčaťu a postaviť sa tvárou tvár vrahovi. (TV Markíza)

ejay

Celkem naivní, ale svižnej a akorát tak dlouhej filmek u kterýho sem se nenudil. Škoda poslední čtvrthoďky, srazila hvězdičku dolů. ()

stolista

Skoro celej film zajímavá podívaná.Podívaná na práci lidí na tísňové lince 911.Lidi jim volají při různých peripetiích a oni se vlastně ani nidky nedozví, jak to dopadlo(přežili,dopadli je,atd..)?Škoda jen toho stupidnějšího finále.Jinak bych šel asi o jednu hvězdu výš. ()

W.E.N.D.Y

Jeden z mála filmov, ktoré ma po celú dobu sledovania udržali v napätí a očakávaní. Podobne ako film Kapitán Philips a 96 hodín. Nápad filmu sa mi hrozne páčil a nebolo tam nič, čo by mi vadilo alebo ma nebavilo, poprípade obťažovalo. Vedela som sa do toho fakt vžiť a to dokáže nie každý film. Koniec filmu takisto nebol prehnaný a prebehol veľmi uspokojivo pre každého. Odporúčam pozrieť všetkým fanúšikom napínavých filmov. ()

Vasyl

Hrál ten Chestnut někdy něco jinýho než policajta? Já ho buď jinak neviděl, nebo mi splývá s ksichtem každýho černýho policajta, na kterýho narazím. Film rozhodně zajímavej. Teda aspoň to téma. Ale nějak jsem celou dobu nebyl napnutej. Asi proto, že unesená holka byla hnusná a nebylo by mi líto kdyby ju ten slizkej frajer vymrdal, skalpoval, zabil a zakopal. No a ten debilní konec? Přemýšlel jsem dlouho co na to napsat, ale radši se na to vyseru, musel bych ubrat ještě hvězdu. ()

blondboss

Jaaj, niekedy by som vraždil pri pohľade na to, ako niektorí režiséri dokážu zmrviť skvele fungujúci stroj. Jedným slovným spojením - perfektne atmosferický thriller s absolútne nedotiahnutým záverom. Spraviť z operátorky akčnú hrdinku? You gotta be kidding me? Halle Berry to skvele zahrala a Michael Eklund v úlohe záporáka nemal chybu, avšak ten záver ma naozaj mrzí, lebo inak dám z fleku 5 hviezdičiek. Takto je to len zbytočne domrvený perspektívny thriller. 70 % ()

lobo87

Výborná Halle Berry v kvalitnom thrilleri z neopozeraného prostredia. Tri štvrtiny filmu som hltal, a keby som sa dočkal dôstojného finále, možno by som išiel aj na maximum. Lenže v momente, ako sa končí telefonický hovor začína kopiť scenár nelogickosti a sťahuje film do priemeru televíznej tvorby. Keby si udržal chytrosť a kvalitu, mohol to byť thriller roku... 75% ()

nemer

Možná příběh plný klišé, ale díky zpracování a hereckým výkonům zaujme. Konec mě příjemně překvapil :) Čekala jsem sadistické řádění, ale byl zvolen lepší trest (což v amerických filmech až tak časté nebývá) 3 a půl * ()

waltosin

Já mám tyhle thrillery rád, opravdu pěkný spád, kde ke konci trošku se budoval příběh, ale moc jsme se toho nedozvěděli, takže první část s telefonováním byla fantastická a druhá taková slabší, ale ze zajímavým koncem, jak ho tam nechali aby chcípnul pěkne sám a hlavně aby ho to bolelo. :) 65% ()

Tomate

Prekvapujúco napínavý thriller zo zaujímavého prostredia. Dej sa príliš neostýcha a po uvedení do obrazu hneď servíruje únos. Musím povedať že prvá polovička bola fakt bomba a všetko to pekne sype. Dlho som nezažil počas tak krátkej doby toľko nadšenia a frustrácie. Abigail je kočka, Halle má naprd afro, únosca vyzerá vierohodne psychopaticky. A druhá polovička podla mňa trochu nezvládnutá. V konečnom dôsledku napínavý nadpriemerný thriller. ()

fimler

Nečekal jsem to, ale vážně povedené!!Halle Berry mám rád a Abigail Breslin ještě víc.Hodně napínavé a rychle to utíká.Skvělé téma, které se 100% využilo.Nevím čím a proč, ale zdá se mi, že je tenhle film hrozně spojený s Telefonní budkou. ()

Plaque

Svižne odrozprávaný príbeh plný toho nem príjemného napätia, keď sedíš so sluchátkom v uchu a snažíš sa niekomu na diaľku pomôcť zo skutočne nem príjemných sračiek... A komu už záleží na všetkých tých kravinách, ktorých sa hlavná postava, čoby tréner call centra 911, dopustila? No a čo? Veď takých bolo a ešte bude, dôležité je, že si to udržalo napätie a spestrilo to jeden výrazne horúci deň, keď sa ti nechce ani zdvihnúť ovládač od ventilátora a posunúť fúkanie na vyšší stupeň.... ()

megajalec

Ohromne napínavé po 90% stopáže. Film ma priklincoval, pohltil a vtiahol. Počas celej doby trvania filmu som bol napätý, čo sa bude diať. ()

Mamutol

Typický klišoidní závěr to posílá celé do odpadu, nicméně 1 hvězda za Michaela Eklunda, který se hodně snažil a druhá za vcelku dobrou první polovinu filmu. Ale ty klišé v závěrech filmů typické pro 80-tý léta už by si mohli dnešní režiséři odpustit, protože je to fuckt k smíchu. ()

Quentin10

Parádní thriller, můžu úpřímně říct, že dlouho jsem u nějakého filmu nebyl tak moc nervozní :-D. Halle Berry se role ujala velice dobře a její chování ve filmu bylo uvěřitelné. ()