Na núdzové číslo 911, americkú verziu našej 112, za rok príde okolo 188 miliónov hovorov. Tentoraz je to ale osobné. Jordan Turnerová  (Halle Berry) je skúsená operátorka. Jedného dňa však následkom zlého úsudku skončí telefonát katastrofou. Jordan je otrasená a nevie, či vôbec ešte môže pokračovať vo svojej práci. Potom ale šialenec unesie v kufri svojho auta tínedžerku Casey Welsenovú. Keď Jordan príjme hovor uneseného dievčaťa, jej život sa razom zmení. Uvedomí si, že únos má na svedomí vrah, ktorého už raz mala na telefóne a chce urobiť všetko preto, aby dievča zachránila. Jordan sa rozhodne na vlastnú päsť pomôcť dievčaťu a postaviť sa tvárou tvár vrahovi. (TV Markíza)

Basso

Nemalo to nejakú náročnú zápletku ťažkú na pochopenie, ale v tomto prípade platí fráza: v jednoduchosti je krása. Halle Berry zahrala svoju úlohu fantasticky a prežíval som celý film s ňou. Režisér ma svojím spracovaním dokázal na istý moment úplne vtiahnuť do deja a mal som pocit akoby som bol priamo v centre diania. ()

vozralec

Hodně dobře zpracované. Nakonec čtyři hvězdy to však přece jen nebudou. Zejména idiotské chování Berryovky vše sráží dolů. Neschopnost dorazit zlosyna a následný obrat v drsné ženy v samém závěru je prostě na facku. Jinak na úrovni. ()

Maniik88

Príjemná dráma, ktorá ma držala v napätí celý film. Halle bola skvelá, tak isto vrah bol super, ten jeho ksicht na nezaplatenie. Počas príbehu sa ale stretávame s nelogickým správaním a až prílišnou neschopnosťou policajtov. Neboli to až také strašné diery a dali by sa odpustiť. No záver všetko zabil, úplne dokazil dojem z filmu, čo je veľká škoda, lebo išlo ozaj o veľmi zaujímavú drámu plnú napätia. ()

windows

Pracovnice call centra 911 po sérii neúspěšných vyjednávaní s bezmocnými, se na vlastní pěst vydá zachránit unesenou dívku. Tam, kde policie končí, tato odvážná, ačkoliv psychicky vystresovaná a vyčerpaná zaměstnankyně 911 vše vyřeší během pár hodinek... Odhalí skrýš, zaútočí na vraha-psychopata, pokecá s unesenou a pak společně zasadí maniakovi hřebík do rakve. ()

LukH

Krutě napínavé, škoda závěru, kdy jsem míru angažovanosti hlavní hrdince přestal věřit, ale i tak po čertech dobrý thriller. ()

TSZ

Thrillerová jednohubka, která rozhodně neurazí, ale o nic nezapomenutelného se také nejedná. Místy značně nelogické, což u tohoto typu filmu docela vadí, ale napnuté nervy povětšinou mít budete. ()

beso74

Old schoolovský thriller postavený na výbornom nápade má svoje grády predovšetkým v prvej polovici, pokiaľ sa to všetko dôležité odohráva po telefóne, druhá polovica či skôr posledná tretina filmu to však kazí, nie žeby konfrontácia Halle Berry vs. psychopat bola vyslovene nezaujímavá, ale šmahom ruky sa rúca celé to minútu po minúte budované mučivé napätie. A koniec? Pre niekoho snáď prekvapujúci, pre iného logickým vyústením deja. Verdikt? Určite pozrieť, hlavne ak máte byť zajtra unesený alebo rozmýšľate skúsiť podobnú prácu akou sa živí Halle (nemyslím tým herectvo). ()

jadran90

Jaký operátor používá Halle Berry? No přece Oscara! Tady by potřebovala spíš dobrého kadeřníka. Je to taková Telefonní budka na kolech. Údajně i Tísňovou linku původně režíroval Joel Schumacher a je to cítit každým coulem. Dvě třetiny jsem se dobře bavil kreativními nápady v kufru. Poslední třetina je béčkový horor a všechny klišé, které jsem ochotně přehlížel, najednou vyniknou - trauma hrdinky, spadlý mobil, zbytečnost policie... Díky bohu za telefony s dlouhou výdrží baterie. ()

dkas

Film má spád, žádný dlouhý úvod a pořádně přituhuje až do samotného finále, které to celé pokazilo... Škoda, kromě závěru mě to bavilo. ()

Popelka93

Bylo to naprosto úžasně napínavý a děj dokonalý, až na ten konec, proto jen 4 hvězdy. Závěr mi tak nějak neseděl. Přímo mě vykolejil, ale ne tím dobrým způsobem, zkazil mi dojem na celý film. Donutil mě pak přemýšlet nad celým filmem a tím pádem sem se zastavila u vraha? Nebo vyšinutého vraha a magora? Jeho postava se mi začínala zdát nedomyšlená.... Nebýt toho divného konce bylo by to super. Asi by byl lepší normální závěr a'la klasika než tento.. ()

joelly01

Ted jsem chvili premyslela jestli mam dat ctyri hvezdy nebo pet. Ale nebudu delat kravu a davam pet, neb, a to nekecam, od zacatku filmu az do konce jsem byla napjata ze jsem skoro zapominala dychat a oci jsem mela vypoulene jak tenisaky a obcas jsem tak jakoby "svidrala" neb jsem se bala divat na obrazovku. Ja myslim, ze pokud tohle nejaky film dokaze, tak nema smysl hrat si na nejprudsiho kritika filmoveho a rovnou vpalit plny pocet. ()

DaveSmith

Jednoduchej, svižnej a neokoukanej krimi thriller, kde hlavně pasáž v kufru červený toyoty je opravdu neotřelá a napínavá. Jenže ke konci jako by scénaristům došel dech, začnou plácat pátý přes devátý a nesmysly se na plátně jen sypou. Nadprůměrnej film tak spadá do šedýho průměru. ()

dawnie

Jeden z nejnervydrásajících filmů, co jsem kdy měla možnost vidět. Podobně jsem vyšilovala při sledování Prisoners, i když tady je víc akce - vlastně na tom to asi stojí. A taky na skvěle zahraném bad guyovi, ze kterého se mi nejednou zvedl kufr. I Halle Berry a Abigail "Little Rock" Breslin to pomáhají držet na té vysoké laťce napětí, díky které je z obrazovky téměř nemožný odtrhnout zrak. Hudební doprovod dokonale dokresluje situaci, a scénář poskytuje x wow momentů a dějových kliček. Já jsem fakt spokojená a jedno jsem si z tohohle pokoukání vzala určitě: radši bych uklízela záchody než mít tenhle job. ()

Alan_Shearer

Zajímavej jednoduchej realistickej námět. První polovina chvílema psychologického a adrenalinového filmu ok, super tempo, ale člověk se po čase začal divit, proč ho benga ještě nenašli a že si týpek v klidu uniká a vraždi venku za denního světla. Od okamžiku, kdy se Halle snažila hrát na hrdinku, kvalita filmu rapidně poklesla. Slušnej náběh na pěkný 4*, takhle max 65%. ()

Shanen29

Kravina největšího stupně,žádná policie,vrtulník,svět plný počítačů,,satelity, přímé zaměření , mobil,no nevím,........akorát jsem se nasral. ()

Najt

Celou dobu parádní film, který bych ohodnotil na plnohodnotné 4*, ale ten konec to prostě po**** . Škoda, takhle se z toho ve finále stává, z pohledu hodnocení, jen průměrný, dobrý thriller. ()