Oscar

Keď sa podnikateľ Bertrand dozvie, že jeho dcéra je tehotná, a ešte k tomu s jeho šoférom Oscarom, zúri. Mal totiž celkom iné plány a chcel ju dobre vydať za dôležitú osobu. Situáciu však skomplikuje tretí potenciálny zať, ktorý sa objaví na scéne... (STV)

Sa.sa

Další kultovní film kde exceluje Louis de Funés, vše stojí a točí se okolo něho a jeho bravurně zvládnutém herectví.... ()

flyer.nick

Klasická klasika. Na velmi omezeném prostoru vyplněném Funésem je dost místa i pro ostatní a i přes obří zamotanost kufříčků a rodinných vztahů ve stylu mexické telenovely je to smysluplně odvyprávěné. ()

A.Dufresne

Výborná, přímo až vynikající francouzská komedie, která tady v Čechách je málo hraná a vůbec nevím proč:( Celý film jsem se výborně bavil a zápletka dvou ženichů a peněz je originální, až jsem se chvílemi ztrácel. Četník ze Saint Tropez, Oskar a Hiberantus jsou podle mě jedny z nejlepších filmů, kde hraje Louis De Dunes. Všem doporučuji. A připomínám, aby jste se dívali od začátku až do konce, jinak jste ztracení:) ()

Halloboys

Co tady Luis de Funés předvádí, to nemá obdoby. Je to v podstatě blbinka, založená na neustálých výměnách kufru, a to divadlo z toho kouká v každé scéně, ale je to vážně skvěle natočený a úžasně zahraný. ()

Mirešák

Nejlepší film s Funèsem, co jsem viděl. Fascinují mě na tom dvě věci: 1) Celé se to odehrává v jedné budově. 2) Každou zhruba čtvrt hodinu dojde k totálnímu dějovému zvratu. ()

LukasCL

Trochu méně známý film s Funésem který se celý odehrává v 1 domě. Konverzační komedie založená na omylech a záměnách kufrů. ()

plastic0o

Klasická bláznvá francouzská komedie. Louis de Funès zase předvedl, že je prvotřídní bavič. Typická zápletka záměny kufrů je zde podaná s maximální porcí humoru a zábavy. Ani na chvilku ze nedostanete z veselé nálady. Film dokonale plní svůj účel, nechá vás svézt se na situační komice v moderním obydlí bohatého podnikatele. Komedie ukazuje, že i příběh typu jevištní veselohry se dá úspěšně přenést do filmu. ()

blazenfilmov

Po zhlednutí uznávám že jsem viděl jednu z nejlepších komedií pod sluncem. Fakt, že se film odehrává na jednom místě na tom nic neubírá. Film je postaven především na geniálním herectví nenapodobitelného Funese ()

Ospalek

Jako vždy perfektní Louis de Funés. Záměna s kufry by nebyla nikdy tak vtipná, kdyby u ní nefiguroval Funés. Ovšem nemohu dát plný počet, Funés má i lepší komedie, které by si zasloužili 5* víc, než tato. ()

StarFsh

Geniálna situačná komédia. Všetci tvorcovia dnešných sitcom-ov by sa z tohto filmu mohli učiť. Že to ide aj bez toho dodatočne nahratého a trápneho smiechu... ()

trango

Možno to bolo tým, že divadelná hra mala presné pravidlá a pointy, takže "ustrážila" Funesa vo svojich mantilneloch - po skoro 50 rokoch stále svieži a fungujúci film. Do pozornosti interiér vily kde sa celý dej odohráva :-) ()