Sword Art Online

• Japonsko Sôdo Âto Onrain (viac)
Japonsko, (2012–2020), 37 h 59 min (Minutáž: 23–48 min)

Réžia:

Jošijuki Fudžiwara, Tomohiko Itó, Manabu Ono, Takaši Sakuma (viac)

Predloha:

Reki Kawahara (kniha)

Kóiči Jamadera, Takehito Kojasu, Ken Narita, Tomokazu Seki, Jošicugu Macuoka, Natalie Hoover, Cherami Leigh, Ajahi Takagaki, Tóru Ókawa, Terujuki Tanzawa (viac)

Recenzie používateľa Bassko k tomuto seriálu (2)

Sword Art Online (2012)

Dobre, tak to trošku upravím. Sword Art Online je asi najväčší mainstream japonského anime (nepočítam nekonečné série Naruto, Bleach atď.) A teda už len názov prináša sledovanosť. Prvá séria by sa mohla rozdeliť na dve časti. Tá prvá bola príjemná, dobrodružná, romantická a neviem čo všetko. Tá druha ani nestojí za zmienku. Polo incestné, úchylné a dá sa povedať, že aj celkom nudné. Dávam slabšie tri hviezdy, za tú prvú časť, ach, prečo sa jej len nedržali po celý čas? ()

Season 2 (2014) (S02)

Asi jedna z najhorších druhých sérii čo som kedy videl (spolu s Tokyo Ghoulom). Je to nudná, nezáživná trápna hra na city, skutočne, silou mocou sa vo vás snaží vyvolať plač. Ešte premýšľam nad dvoma alebo jednou hviezdou, ale nechám asi dve, predsa len pár (doslova že pár) svetlých momentov sa tam našlo. No i tak abnormálne sklamanie pri ktorom som sa musel veľmi prehovárať, aby som to vôbec dopozeral. O tretiu sériu už však ani nezakopnem (možno, uvidíme) ()