Mac (Seth Rogen) a Kelly (Rose Byrne) sú hrdí rodičia malého dievčatka a akosi sa zmierili s tým, že pre nich už divoké večierky skončili. Žijú v útulnom domčeku v tichej ulici a pomaly sa pripravujú na krízu stredného veku. Keď si susedný dom prenajmú vysokoškoláci na čele s vyrysovaným krásavcom Teddym (Zac Efron) zavetria nebezpečenstvo, ale najprv sa rozhodnú pre priateľský prístup. K nemu patrí aj sľub dodržiavania nočného pokoja a záväzok nevolať políciu hneď, ak by sa niekedy náhodou party vymkla spod kontroly. Lenže už druhá poriadna nočná jazda všetky ušľachtilé záväzky rozmetá a medzi obidvoma domami sa rozzúri otvorená vojna, v ktorej sú povolené všetky zbrane. Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že unavení rodičia nemajú proti naštartovaným študentom žiadnu šancu, ale aj Mac a Kelly boli kedysi mladí a z tej doby si pamätajú veľa dosť nepekných trikov. (TV Markíza)

bezprezdivky

Tento film je v podstatě sledem vtipů a gagů, některé daleko za hranicí trapnosti (scéna s dojením manželky) a některé naopak zcela dokonalé. ()

MrLinhy

Opilecká komedie, která chrlí neustále pozitivní a uvolněnou energii a tohle jsme taky od toho filmu chtěl,, vypnout hlavu nohy na stůl dobrý jídlo a jen se smát úchylným a drsným vtipům a víte co ? já se to užil a děkuji za tenhle film. ()

ekzorcist

Malo to 2-3 vtipné momenty (napr. dojenie manželky či airbagy), ale okrem nich to bol len súčet mnohokrát použitých gagov zo slaboduchých frat movies "obohatený" o reflexiu čerstvých rodičov, ktorým práve došlo z riti do hlavy, že po splodení potomka končia s diskotékami... ()

Desmi

Na tohle peklo bylo dost těžký vydržet se dívat až do konce, přitom komedie mám fakt rád. Jde přesně o ten film bez ducha, kterej vydělá jen na xichtech, ale dívat se na něj nedá. Sračka. ()

tchempi odpad!

Scénář a zejména dialogy to je peklo. Ještě se mi nastalo, že by mě komunikace postav (úplně všech) tak neskutečně iritovala. ()

PatrikP4

Dost jsem se bavil... Seth Rogen mě naprosto odpuzuje, když vidím že má hrát v nějákem filmu vždy dlouho váhám jestli si ho pustím, ale herecky je prostě dobrej a vždy mě překvapí, nemužu si pomoct a vždy pobaví... Chlapák ze Střední nám ukazuje že je dobrej komediální herec, vidíme to již po několikáté... ()

Catella odpad!

Já vlastně ani nevím, jestli se mi to líbilo nebo ne. Dnešní komedie jakoby ani nebyly komedie, ale jen nějaký pseudopříběhy, který jsou rádoby srandovní, ale přitom jsou totálně vo ničem a herci v tom jsou jak když je našli někde na úřadu práce... tak přesně to je tenhle film. ()

Izmo123 odpad!

Moje další největší ztráta kterou jsem kdy zažil, někteří lidé říkají že tenhle film je vtipný ale pro mě je tenhle film velká nuda v tomhle filmu jsem se zasmál asi tak dvakrát a to aji ve filmu Scooby-Doo byla o něco lepší komedie než u tohohle filmu kde je tady komedie do stylu nahoty a sprostých slov ani postavy nejsou dobré a to ne jen kvůli humoru ale taky kvůli tomu že jsou velice ploché, jinak hodnotím: Postavy 0/10 Příběh 0/10 Komedie 0/10 Celkově hodnotím odpad! 0/10 ()

LencaN

2* dávám jen ze soucitu s herci. Takhle děsně ukecaný film moje oko ještě nevidělo a moje uši měly co dělat, aby stíhaly. Dost možná byl tento film také příčinou mojí následné bolesti hlavy. Otravné, pitomé. Jo, najdu tu i pár momentů, kdy jsem se vyloženě chlámala jak blázen. To bohužel bylo vykoupeno celkovým pocitem z filmu, že už jsem fakt asi stará :D mladá rodina, kdy si manželé zatím nezvykli na roli rodičů a chybí jim starý život. Vedle nich se nastěhují vysokoškoláci a žijí nekonečnými pařbami. Takže konflikt je na světě. V něčem těm mlaďochům závidí, ale zároveň chtějí klid. To je vlastně vše, oč tu běží, nic hlubšího v tom nehledejte. Se divím, že se Zac Efron nechal do toho nalákat. A dvojka Seth Rogen a Rose Byrne mi k sobě sedí asi jako kdyby si gazela udělala dítě s lenochodem. ()

gunko

Poznáte to, keď dialóg začne tak zľahka; pokračuje do jednoduchého, nie moc vtipného; stále pokračuje a už to začína byť celkom trápne; avšak pokračuje, pokračuje; už to je fakt hodne trápne a dialóg stále pokračuje až nakoniec prevalí magickú hranicu a už je to až tak trápne že to je aj vtipné. Tak tento film je nekonečná slučka týchto dialógov a scén. Tak moc trápne až to je dobré, ba možno viac. ()

doogiemus

Dosť silná komédia, pri ktorej som sa na niektorých miestach až hanbil, že sa smejem. Ale v danej chvíli mi to zdvihlo náladu a uvoľnilo ma to, ako sa patrí. Toho Rogena veľmi nemusím (vo filme This is the end a Zelenom šušnovi sa u mňa úplne odpísal), ale toto zahral slušne. Kto sa chce trochu zasmiať a uvoľniť, odporúčam. ()

NeverEver

Oddychova "klasika" se spoustou vtipu a gagu. Stara dobra situacni komedie mistama pritazena za vlasy nebo dovedena trosku za hranu. Nicmene me to nevadilo, protoze si myslim, ze tohle k danemu zanru proste patri. Relax a spousta smichu. Pokud jste fajnsmekri na inteligentni humor, neni film urcen vam. Pokud se chcete pobavit s partou kamaradu a udelat si odpocinkovy vecer, kdy se jeste par hodin po filmu budete bavit nekterymi situacemi... pak je film Sousedi urcite dobra volba. 3*** a spokojenost dle (ne)ocekavani. ()

Zac Efron fasuje plovák

Zac Efron fasuje plovák

12.08.2015

Téměř neuvěřitelné se stává skutkem. Nejen že dostaneme celovečerní Pobřežní hlídku, ale vážně si v ní zahrají dva populární fešáci, kteří si úspěšně budují komediální kariéry. Jeden konec pláže bude… (viac)