Příběh vypráví o skupině britských atletek, o jejich tréninku, nevraživosti, osobních životech, zklamáních i úspěších. (sitans)

D.Sleeper

Heidi, (tatíkovo) děvčátko z Notting Hillu vs. Popelka, trénující, formu ladící... když na to přijde, ve skvělém tempu běžící ;-) ()

hrumsrt

Naprosto tradiční sportovní film, který se drží toho, co je na tomto žánru nejlepší, ale současně se nevyhnul žánrovému úskalí. Máme tam čtyři (potažmo pět) holek, které musí spolupracovat, ale zároveň jsou rivalkami, každý z štafetového týmu chce logicky být finisher. Už mě vytáčí, jak stereotypní vývoj hlavní hrdinky sledujeme.. Navíc castingově? Lenora Crichlow, co by sázka na hlavní hrdinku je flop. Jen se podívejme, kam ji to posunulo. Úplně zakrněla a leze z jednoho jednohubkového seriálu do dalšího.. Oproti tomu Lily si tady nakopla kariéru! A to i z toho mála prostoru, co dostala. Chtěl bych, aby to bylo více sportovnější a méně té citové rozervanosti. Obstojná propagace OH v Londýně.. Nejlepší na tom všem je hudební doprovod! 60% ()

segovesus

Naprosto nic originálního, všechno tu už bylo v Rockym, ale film funguje, je pěkně udělaný a na holky se dá dívat. Šel bych si zaběhat. ()

SeldomSeen

Hm, takže takhle nějak si musí připadat boxer při sledování Rockyho... Ale jinak v rámci možností přijatelné - jen by mě zajímalo, jestli to na dnešní omladinu vážně může zabírat tak, jak nejspíš tvůrci zamýšleli. A pro našince s trochou přehledu o atletickém zákulisí je bonusem už samotný název... ()

Ajka13

Upřímně jsem od tohoto filmu moc nečekala - zhlédla jsem si to v první řadě proto, že tu hraje Bradley James (no jo, fanoušek Merlina se pozná) a protože mi to doporučila sestra. A výsledek? Neuvěřitelné! Za na první pohled nudným a triviálním příběhem se skrývá až překvapivě dobrý oddychovák, kde jsem až do poslední minuty napjatě očekávala, co se stane. A nepomohlo, že vedle mě seděla sestra, která se potutelně usmívala a odmítla mi cokoliv prozradit! Opravdu, Britové umějí točit filmy! ()

Swallowdale

Moc pěkný svižný film o dvou běžkyních ze zcela odlišných světů, které však mají dvě věci společné: vzájemně se nenávidí a jsou pekelně rychlé... 80% ()

Šefča

Ten film je pohodlně koukatelný s příjemným tématem. Děj je od určité chvíle trochu předvídatelný, ale to nevadí, protože má spád, takže se u toho člověk nenudí. ()

ciapok

celkom príjemná inscenácia po anglicky :) Ale áno, kamera mala dobrú úroveň. Príbeh slabý, herectvo... inscenačné. Dievčatám som tuho držal prsty takže ok. ()

jpapene

Jestli se chcete k nějakému **** vracet, někoho určitě překvapí v podání malých hvězd. Jde o běh, kdo hledá surf, spláče nad výdělkem. Tak člověka napadlo, uviděl je v Merlinovi-filmu,, románek láska mezi artušem a kovářovou dcerou. Na ostrovech dát dohromady bělocha s černoškou. Ona je krasavice, přeliv vlasů u hvězdy, co se hádá. Hvězda poleje vzpupného hocha v baru. Chytání taxíku. A jsme u běhu, krásné nohy holek podloubím, hoši nestíhají, holky jdou pařit do další hospody. Nezavrhujte titulky, dávají filmu sílu reality. Hodnotím 92% hudba, výkony nehereček. Jsem fanda nesportovních filmů a neatletických filmů. Kdo nemá rád neatletiku ani naše holky při výkonech co dávají do světa, proč dává, "Pro boha" tři blbé úsměvné jenom málo hvězdy i 3, vydí v tom opakování ještě bylo, asi málo... ! ()