Gumballův úžasný svět

• Veľká Británia The Amazing World of Gumball (viac)

Každodenní trampoty bláznivé rodinky v bláznivém světě. Převratný britský animovaný seriál pro děti i jejich rodiče a zvířecí společníky. (Česká televize)

Recenzie používateľa honajz2 k tomuto seriálu (244)

The Robot (2011) (S01E19)

Opět dokonalá epizoda, se skvělými gagy a nádherně absurdním příběhem. Na tu minulou to nemá, ale i tak ten plný počet prostě musím dát, protože jsem byl opět naprosto spokojen. A Bobert je dost zajímavá postava. 5* ()

The Picnic (2011) (S01E20)

Gumball s Darwinem zabloudili uprostřed lesa plného nebezpečí. A opět z toho vznikla skvělá epizoda, u které jsem se opět pobavil, párkrát se i zasmál nahlas a užíval si celý vývin děje. Fakt mě udivuje, jak se tady tvůrci dokáží vyřádit v délce pouhých 12 minut (!). Nechci nic zakřiknout, ale ten seriál je čím dál tím lepší a lepší a já doufám, že nejmíň většina epizod bude takhle krásně absurdní a plná nápadů. Btw, z Darwina se stává taková trochu drsnější verze Wandera, protože když se někomu povede jednou fackou ploutví porazit obrovské zvíře, tak mi to opravdu trochu připomnělo Wandera. 5* ()

The Goons (2011) (S01E21)

Jedna z těch slabších epizod, přesně toho typu, který mi zrovna moc nesedí. Tohle ani nebylo dostatečně absurdní, jenom blbé. Ale kecal bych, kdybych řekl, že tam nic vtipného nebylo, to právě ne, něco se povedlo. Ale jestli takových epizod bude minimum, pořád pro mě ten seriál bude skvělý. Slabé 3* ()

The Secret (2011) (S01E22)

Fajn epizoda, pobavila mě, líbíl se mi děj, akorát mi zde chybělo něco, kvůli čemu bych ten plný počet dal. 4* ()

The Sock (2011) (S01E23)

Je to sice slabých 5*, ale já si těch rad výchovného poradce vyhrocených Gumballem a Darwinem do extrému fakt užil, takže nakonec nemůžu jinak. ()

The Genius (2011) (S01E24)

Pravda, pointa a závěr samotný se dají odhadnout poměrně rychle, ale to nic nemění na tom, že je tahle epizoda naprosto skvělá a v něčem opět dost absurdní. Nejvíc mě ale dostalo to, když si Nicole s Richardem kvůli stezku po Darwinovi "adoptovali" Rockyho. A jak tam pak Rocky chodil oblečený jako Darwin, aniž by si to sám uvědomil :D No nic, plný počet. 5* ()

The Poltergeist (2011) (S01E25)

Další z geniálních absurdností tohohle čím dál tím víc skvělého seriálu, ve které opět funguje vše, jak má. A na Richarda jsem si konečně už zvykl, dokonce mi ani nevadí. 5* ()

The Mustache (2011) (S01E26)

Námět geniální, samotná epizoda by byla jen za silné 4*, ale kvůli tomu konci tu pátou hvězdu prostě musím přidat, protože mě naprosto odrovnal. 5* ()

The Date (2011) (S01E27)

Mě se ta epizoda strašně líbila, hlavně svým dějem, ale nemůžu si pomoct, chybělo mi tam něco, kvůli čemu bych přidal tu pátou hvězdu. A to tady byla Penny poprvé v hlavní roli. Silné 4* ()

The Club (2011) (S01E28)

Jedna z těch příjemných průměrných epizod (ale jen tohohle seriálu, oproti některým jiným je naprosto dokonalá), která rychle utekla, dobře se na ni dívalo, člověk se u ní zasmál, ale na 5* to prostě není. 4* ()

The Wand (2012) (S01E29)

Zase se mi hodně líbil ten nápad, akorát mi nepřišel dotažený do naprosté dokonalosti. Ale i tak je to fajn díl a několik nápadů je tam vtipných. Silné 4* ()

The Ape (2012) (S01E30)

Nebýt té závěrečné honičky na dálnici, bylo by to jenom na 3*. Takhle ty slabé 4* dám, ale i tak je ta epizoda poněkud slabší, než ty ostatní. ()

The Car (2012) (S01E31)

Tohle je přesně ten styl epizod, který mi vyhovuje. Opět to bylo dost vyhnané do absurdna a já si tu epizodu užil, akorát tam mohlo být ještě víc nápadů. To je ale jenom drobná výtka a těch slabých 5* dám rád. ()

The Curse (2012) (S01E32)

Super epizoda s hodně dobrým nápadem, akorát jich tam mohlo být přece jenom o něco víc. Stejně jako u minulé epizody ale těch slabých 5* dám. ()

The Microwave (2012) (S01E33)

Nelíbilo. Zatím nejslabší epizoda, jakou jsem viděl. Ten nápad (vlastně je to verze Otesánka) sice nevypadal špatně, ale celé to bylo nevtipné, nefunkční a plné toho typu humoru, který já rád fakt nemám. Škoda, ale naštěstí je takových epizod minimum. 2* ()

The Meddler (2012) (S01E34)

Tohle mohlo celé být tak strašně trapné a ve finále infantilní, jenže tady se to opět povedlo a celý ten nápad byl tak skvěle vedený, že jsem se fakt bavil a několikrát i zasmál nahlas. Dokonce bych se nebál tuhle epizodu označit jako jednu z nejlepších, jakou jsem zatím viděl. A nejvíc mě tady pobavil Darwin, chudák. 5*, tentokrát bez váhání. ()

The Helmet (2012) (S01E35)

Námět fajn, ale čekal jsem, že z toho vypadne víc gagů. I tak je ta epizoda dobrá. 4* ()

The Fight (2012) (S01E36)

Taková ta klasická epizoda Gumballa - zábavná, zajímavá, akorát jí něco chybí. Tady jsem doufal, že se to rozjede víc do absurdna a ono bohužel ne, ale i tak je to dobrá epizoda. 4* ()

Série 2 (2012) (S02)

Oproti první sérii žádné zhoršení, pořád je to stejně dobré. Těch pár slabších epizod se sice stejně objevilo, ale na slabých 5* to za celou sérii zase je. Nejzajímavější na téhle sérii je ale to, kolik se zde představí vedlejších postav. Podrobnější hodnocení mám v komentářích k jednotlivým epizodám. Slabých 5* ()

The Remote (2012) (S02E01)

Epizoda je to dobrá a zábavná, je mi v ní chybělo něco, kvůli čemu bych těch 5* dal. Ale každopádně, jedna postava (abych nespoileroval) to tady měla dost dobře promyšlené... Silné 4* ()