Jde si pro nás noc

• Indonézia The Night Comes for Us

Keď sa Ito (Joe Taslim) rozhodne otočiť svoj život naruby, poštve si všetkých naokolo proti sebe. Nevie komu má veriť a komu nie. Zostáva mu len prebojovať sa cestou o prežitie plnej akcie. (maramashi)

Geronimo7 odpad!

Nebýt toho přílisného "kuchání", byl by to možná i dobrý film, ale díky tomu, že si tu řežou končetiny a vyřezávají vnitřnosti, je to naprostý odpad. Přiště ať se drží jen bojového umění a sekání nechají někomu jinému. Viděl jsem to až do konce, protože jsem chtěl vědět, jak to dopadne. Fakt stačilo. ()

Bogrant

Ďalšia indonézska krvavá murdovačka, ktorá sa miestami chce tváriť ako nejaká ťažká filozofická dráma, ale nakoniec aj tak príbeh odsúva do ústrania a ide jej len o to, aby čo najefektívnejšie, najbrutálnejšie a najzvrátenejšie každého odrovnala. A že tu tých nechutností je na dve hodiny naozaj viac než dosť. Až je človek rád, pri tej neustálej kadencii bitiek, keď sa občas "nič nedeje", aby to mohol lepšie stráviť, pretože tu fakticky platí, čo je veľa, to je veľa. No to bol zámer, na ktorý sa dá pozerať a vychutnať si ho. Perfektná kamera. ()

Trescha

Tak tohle je jinačí Holý Úd!!!! Co si nedovolí kucí z jůesej ukázat ani v tom nejzvrhlejším splatter horroru, to fešáci z Indonésie v klidu nacpou do akčního filmu.... Na děj sice nezbyl nějak velice čas ale... Sekání, bodání,mlácení, lámání, škrcení a střílení tady krapet je no.... ()

Filmantomas

Koukat se na to dá, ale bitek je příliš mnoho, stejně jako divnýho hraní. Místo aby zastřelil, tak mává flintou. Místo aby udeřil, tak čumí jak tele. Měli ubrat asi tak dva tisíce protivníků a dát odpravit třeba jen 30, ale tak jako nějak logicky. Příště si snad vezmou třeba příklad z tohohle nářezu, než se zase pustí do bodobný akce. ()

SNCIS

"Jihovýchodní asijská triáda na vrcholku své moci ovládá 80% všech asijských pašeráckých aktivit. Zlatý trojúhelník jim slouží jako hlavní uzel. Peníze získávají z obchodu s drogami, zbraněmi a s bílým masem. Vůdci triády vytvořili malou skupinu pověřenců, aby zamezili chaosu a negativním vnějším vlivům. To jim poskytlo volnou ruku nad použitím extrémních opatření. Vše ve jménu pořádku a poslušnosti. Pověřenců je šest mužů a žen se skrytou totožností. Jsou známí jako 6 moří." Příběh je zmatený a trochu klišé, nicméně nebojte se o příběh tu nejde. 90% filmu jsou drsné rvačky nebo střílení. Každá akční sekvence působí nově - takzvaně neokoukaně. "Hej, ty! Ty seš ten proslulej Ito. Máš ale koule sem přijít úplně sám. Chceš zhebnout?" - "Když víte, kdo jsem... Tak vězte, že zemřete rukou člena Šesti moří." Ranaři Iko Uwais a Joe Taslim byli výborní. "Mrtvé už zabít nejde." Celkově je tato Indonéská brutální podívaná T O P ve svém žánru. Jednoznačně nejlepší akční film roku 2 0 1 8. "Radši jsem měl na zabití tygra poslat štěně." - 100%. ()

loki3016

..reziser urcite vyrastal na starej skole porna. Do akcii sa mu stale plietol dej. Inak pekne vyuzite okolie pri odstranovani nesmrtelnosti akterov. Ale. Serbuan Mautu to akurat v poslednych krcoch kuka na clenky. ()

maxs

Příšerný nerealistický a krví nasáklý dějově strohý a provedením zoufalý režisérův počin.. Po dlouhé době jsem nebyl schopen dokoukat film. Už od první akční scény mi to haprovalo (všimněte si úhlu průstřelů u padající dívky - špatné načasování efektů..) Čeho je moc, toho je příliš. Když si hrdinové z těla tahají nože, střepy a do já vím, aby v další bitce zápasili jako znovuzrození, smysl pro realitu prostě řekl NE! Dvěma hvězdami jsem tenhle průser možná ještě přecenil.. ()

Pimburger

Konečně film, u kterého chápu děj - teda alespoň myslím. Je to skvělý a kam se na to hrabe nudnej Wick. To tenhle film ukáže, k čemu jsou v 21. století dobrý telefonní seznamy! Za mě akční bomba a díky tomu, že se tam mlátí mačetama (a další nepřebernou škálou kovodělného zboží), tolik se tam nestřílí a všechno je krásně osvětlený, bavilo mě to daleko víc než Raid. Je to fakt bomba a kdo v tom hledá děj, hloubší smysl nebo poselství, zaslouží ránu mačetou. Šest hvězd, tohle opravdu zvedne náladu o vánočních svátcích! ()

pistabaci

Hohohoho, tak toto teda je niečo. priznám sa nechcel som do toho ísť keď som zistil, že hrdina je Taslim a Iko tu bude záporák, ale do piče, to čo som dostal naservírované, kokos to som nečakal. Dobre, niektorý tu tvrdia, že to je až extra brutus, čož netvrdím, že nie je, ale mne to nejak brucho nedvíha. Bitky sú skvelé, často majú slušné a drsné zabitia, bitka tých sexíc je neskutočná, akurát ten záverečný fight už pripomínal súboj nejakých terminátorov, ale úplne na pohodu. ()

DavHav

Uf. Je to ta nejřezničtější řezničina, co jsem za hodně dlouhou dobu viděl - a to včetně předchozích Uwaisovek. Totálně přepálené souboje - každá z "hlavnějších" postav v sobě má alespoň 20 litrů krve a občasné proražení plíce, kosti, kloubu či kdejaké bezvýznamné cévy (krkavice) se příliš neřeší. A závěrečný souboj Taslim - Uwais je natolik krvavý, že vedle něj Mortal Kombat vypadá jen jako trochu drsnější  veze Teletubbies. ()