JohnCZ

Mnohem zajímavější jak Touch, na který Daybreak velmi volně navazuje. Vlastně mi tak trochu přišlo, že tohle byl směr, kterým se mohly a pravděpodobně i chtěly další série Touch či možná lépe případný spin-off vydat. Škoda, že zůstalo jen u kratičkého webseriálu. Vizuálně je to velmi dobré, hudba klasicky mccrearovsky dunivá (a vlastně docela geniální) a v závěru to oplývá slušnou mystery atmosférou. Je teda docela škoda, že se příběh nestihl pořádně rozvinout a co se provázání s Touch týče, tak zůstalo jen u náznaků. ()

M.a.t.t.

Sympatická záležitosť, ktorá dieru v svete webseriálov neurobí, ale poteší tým, že nejde v stopách tematicky spriazneného Touchu, naopak prináša úplne nové postavy a inak zameraný dej s väčším dôrazom na akčnú stránku. Síce to na logiku občas zjavne kašle, ale vďaka kvalitnému castingu a výbornej hudbe sa to dá prežiť bez problémov. 70% ()

nash.

Příjemná maličkost, která nadchne kringovskou atmosférou, dokonalými úvodními titulky s příjemně mrazivou hudbou a svižným tempem s vyváženým střídám akce a pátracího povídání. To vše bohužel vyvažuje příliš mnoho rušivých a do očí bijících lapsů v logice příběhu i v jednání všech postav. Plus a mínus se vzájemně vyruší, takže zůstane průměr, který v závěrečných dvou částech drží nad vodou hlavně atmosféra. ()

honajz

Slabé čtyři, a jen proto, že jde o webový seriál, i když vlastně z globálního pohledu je to spíše jakýsi 70minutový pilot rozsekaný do 5 pěti dílů po 10 - 15 minutách. Na druhou stranu by mne takový seriál zajímal, herci byli docela zajímaví (a to se jeden z nich prosadil nyní v seriálu The Blacklist), a podobné záhady a hrátky s metafyzičnem se mi líbí. To, co se mi na Touch nelíbilo, tady naštěstí není - tedy žádné geniální děti a až nesnesitelná a podivná provázanost jednotlivých kroků a prvků. ()

maseer2

seriálová jednohubka, která nemá s Touch krom dvanáctistěnu nic společného.. nenudil jsem se, ale ani jsem se nijak zvlášť nebavil, takže průměr.. ()

Helo

Po třech dílech hodnotím kladně, akční a povídací pasáže jsou dávkovány a kombinovány ve správném poměru, takže zatím žádný díl nenudil ani na chvíli. A co víc, Bear Mccreary odvedl opět skvělou práci při skládání hudby, takže jsou akční pasáže i řádně napínavé. Možno sledovat zde: http://www.bearmccreary.com/#blog/other/daybreak/ ()

klida

S Touch to má naštěstí společné jen to, že tam jde o dvanáctistěn. Jinak odpadly všechny věci, který mě na zmíněném seriálu vadily, ať už se jedná o náhody nebo protivné děti. Zůstala jen sympatická akce a trošku povídání. Navíc to má dohromady asi hodinu, takže vlastně není ani kdy zívat a akorát to zpříjemní třeba cestu z Pardubic do Prahy. Příjemná čtyřka. PS: Hovor o Teslovi připomněl jiný film, kde o něj dost jde.... ()

RADX1

Je to až k nevíře jak lze odfláknout (především po scenáristické stránce, ale vlastně i té režijní) něco s takovým potenciálem. Některé části jsou opravdu dobré, ale kazí to mnoho nesmyslných detailů, především chování hlavních postav v krizových nebo akčních částech které leckdy těžko pohledat i v těžce béčkových dílkách a to takovým způsobem, že jsem si musel říkat "Co to sakra je?" Hvězdička na víc pro koncepci celého projektu jako takového - více na http://www.daybreak.com ()