Vo štvorici po Slovensku

(relácia)
  • Slovensko Vo štvorici po Slovensku vlakom

Zábavný cestopis známych hercov z relácie Partička, ktorí objavujú krásy a tajomstvá Slovenska. (TV Markíza)

Frca

Říkejte si klidně každý co chcete , ale já musím souhlasit s uživatelem zablaga. Tahle show mě bavila už od začátku a ten kdo Vo štvorici po Slovensku posílá do filmového pekla se milí. Všechny čtyři "Partičkáře" zbožňuju. (Nejvíc ale Kemku) :D :D Prostě musím dát 5* ()

benny159

Nie je to až také zlé. Na Partičku to síce nemá, ani to až tak nepobaví, ale ukazuje nám to krásne slovenské zákutia, o ktorých som ani nevedel. Jediná veľká škoda je, že to herci nehrajú prirodzene, ale hrajú to, čo im povie réžia. Ale vcelku príjemný cestopis. 65% ()

stolista

Česká Partička mě prozatím míjí (nevím,jestli je to dobře, nebo to stojí za zkouknutí..), ale tohle je docela fajn cestopis po Slovensku. Jasný, je to dělaný televizí, takže to má ten nádech "reality show".. ale dá se to. Taková příjemná 40minutová oddychovka a člověk se něco přiučí o bratrech sousedech. ()

Eire

Čo by za takéto cestovanie v kovid ére dala dnešná mládež? Ale vážne v premiére sa to dalo pozerať, niečo ako partička na cestách.... 70% ()

RKBoy

Tešil som sa , sklamal som sa.Je vidieť ,že ked títo údajne "komici" nedostanú scenár stávajú sa partičkou trápnych chmulou ,ktorý nevedia čo so sebou.Radšej to už nesledujem lebo by to mohlo klesnúť do odpadu.Takto tomu možem dať aspoň 1* za mesto v ktorom som vyrastal a objavilo sa tam.NB Rulez. :) ()

mummie.spy

Názory sa rôznia, podľa toho môjho je to veľmi vydarená forma propagácie krás Slovenska štvoricou ľudí, ktorých ja osobne teda môžem. Vtipné hlášky vo vtipných situáciách a ... v neposlednom rade - na Slovensku sa ozaj nájdu pekné zákutia. ()

migl odpad!

Videl som jeden diel tohto rádoby vtipného cestopisu,sledovať ďalší diel by som už psychicky nezvládol. Zas sa mi potvrdilo,že všetko v čom má prsty TV Narkóza stojí za hovno! ()

Tominko12

Toto sa celkom podarilo! Cestopis po Slovensku podávaný zábavnou formou. Humor hercov je veľmi príjemný, akurát treba povedať, že je to miestami "umelé", keď z čista jasna rozlúštia indíciu a sú na mieste, kde chceli...ale opakujem - veľmi vydarené a určite sa oplatí vidieť. ()

miso1099

jedna z mala duchaplnych relacii, ktore bezia v telke, narozdiel od sraciek typu Farma, Farmar hlada zenu, Plaz, Bez servitky a podobne, ktore oblbuju cely narod. Aspon niekto poukazuje na to, ze sa cez prazdniny netreba hrabat do Chorvatska, Bulharska atd, ale stravit dovolenku aj vo svojej rodnej krajine. ()

Jard

Ako relácia o spoznávaní Slovenska je super, ale to šaškovanie a ohováranie medzi sebou tej účinkujúcej štvorice objaviteľov mi dosť kazí celkový dojem. 55% ()

zorrra

Slovensko milujem a som hrdá naň ako na krajinu, ktorá ponúka množstvo krásnych miest a milých ľudí ( nemyslím šašov sediacich v parlamente). Cestoseriál Vo štvorici po Slovensku je pre mňa zmesou nádhernej krajiny, skvelých chalanov, ktorých humor žeriem a nakoniec, ani mi nechýbajú Hudákove komentáre, znesiem aj Dangla, takže celkovo to zatiaľ hodnotím maximálne pozitívne. Mnohí spomínajú, že je to trápne, avšak nedá sa nevšimnúť si, že je to jediné pozerateľné v telke, keď to porovnáme s ostatnými pseudosračkami na čele s HP, Farmou a nápodobne. ()

gafai

Keď som tento seriál náhodou zbadal pri nudnom prepínaní kanálov, bolo to ako objaviť ihlu v kope sena :) Veľmi dobrý seriál, stojí za pozretie, ako Slovák sám "spoznávam" veľa zaujímavých miest, na ktorých som ešte nebol. Ruka v ruke so zábavným a neškodným humorom (aj keď možno niekedy nepodareným). Napriek tomu vo víre toľkého braku v TV, si tento seriál plným právom zaslúži 5 hviezdičiek! (Pre TV Markíza: škoda, že ho nedávate namiesto toho bordelu o osmej) ()

Eror351

Nepřipadá mi to zase až tak špatné! Krásné Slovensko okořeněné špetkou humoru. Samozřejmě některé scény mi přišli až trošku trapné. ()

Kemkacek

Tenhle pořad byl dobrej...jinak to říct nemůžu :) Já se teda výborně bavila i když nejsem slovenka...A chápu že Jurajda dělal blbosti ale musíte užnat že tam byl asi nejvtipnější ....:) Ale taky výborná Judith v podání Roba Jakaba :D Ale jeden takový protiklad to má....zaměřila jsem se na to proč se Robo bojí výšek...jednou se se koukla dolů a už se bojím taky :D ()

BratmMm odpad!

1 séria bola super, poukazovali na krásu Slovenska. Od 2 série sa to stalo ale trápnym hodinovým divadielkom. Všetko sa točí len okolo "známej štvorky", ktorí sú tak vtipní, že normálne odpadávam. Škoda, že to nepokračovalo štýlom ako 1 séria, nuž stal sa z toho odpad :)) ()

Basara

Jedná sa o výborný nápad ukázať Slovákom ako aj zahraničným občanom krásy nášho malého Slovenska v kombinácii s dobrým humorom a príjemnou atmosférou. Relácia nám dokazuje, že aj na Slovensku máme krásnu prírodu a veľa zaujímavých miest, ktoré môžeme navštíviť. Keďže je tu aj humor, tak to diváka neprestane baviť ako pri ostatných cestopisoch, ktoré len sucho rozprávajú fakty. ()