Keď absolvent Princetonskej univerzity Richie Furst (Justin Timberlake) zistí, že ho pri falošnej hre on-line pokru okradli, vydá sa do Kostariky, aby si to vybavil s údajným vinníkom, kráľom hazardného priemyslu, Ivanom Blockom (Ben Affleck). Block ho od pomsty odradí a získa na svoju stranu pod prísľubom obrovského bohatstva. Súčasne sa však po Richieho stopách púšťa aj fanatický agent FBI (Anthony Mackie) a núti ho, aby mu Blocka pomohol dostať za mreže, udal ho a svedčil proti nemu. Richie tak musí hrať najväčšiu hazardnú hru svojho života, v ktorej sa snaží oklamať a obohrať dvoch silných protihráčov naraz. A ešte z toho vyjsť so zdravou kožou, alebo aspoň živý. Dokáže to? A za akú cenu? (TV JOJ)

Kub_ees

Ničím výnimočný film, bez extra nápaditého scenáru, ktorý ma aj napriek tomu zaujal a pobavil. Ani neviem čím ale skrátka tak to je. Koniec predvídateľný. ()

lobo87

Odfláknutý film po všetkých stránkach. Chabý scenár, slabá réžia, neexistujúca chémia medzi hercami, z ktorých žiadny nedokáže pozitívne zaujať svojim výkonom. Nedokázala to ani Gemma, ktorá prekvapujúco akoby v tomto priemernom filmovom bahne stratila svoj sexepíl... 50% ()

megajalec

Priemerné, tuctové, bez výraznejšieho nápadu a ničím výnimočné. Tradičné postupy (mládenec potrebuje peniaze, tak staví všetko na jednu kartu, samozrejme mu to vyjde, postupuje hore, ale... vždy je tu ale. Pekná baba musí byť, podraz, slabé miesto v podobe rodiny, pomsta, twist - nie príliš vydarený). ()

CAR0DEJ

"This is your job. You want a clear conscience, go start a charity. But if you want your own island and your boss says you gotta go out there and take a beating, you go out there, take it and come back to work and say, 'do you need me to do it again?'" Áno, hláškoval tam pán Affleck veľmi pekne, ale či to zachráni nemastné-neslané prevedenie to neviem. Neviem či to bolo scénarom alebo jednoducho režisérom, ale chýbala tomu filmu pečať (či už režisérska alebo scénaristická to naozaj neviem, ale tipol by som, že režisérska), vlastný štýl, lebo dej to má, pointu to má, hercov tiež, i keď Timberlake sa nepretrhne, alebo mu to proste nedovolí postava ? V každom prípade ako dobrý televízny film na dlhé zimné večery, inač neprekvapí. But... "What do you gonna do ?" ()

kelet

Dielo, na ktoré som sa po ukážke tešil, ma nesklamalo. Možno niekomu chýba kopa akcie, no tú film nahrádza dobre poprepletanou zápletkou, pri ktorej stále rozmýšľate ako to môže dopadnúť. Film, podľa mňa dosť realisticky ukazuje, ako ľahko sa možno dostať do top triedy. Avšak tá prináša aj svoje muchy, ktoré sú čoraz väčšie a pri snahe dostať sa z problémov Justin Timberlake stále viac zapadá ku dnu, pripravenom samotným Benom Affleckom. Vďaka svojej inteligencii sa však hlavný hrdina nevzdá a príjemne prekvapí. Prostredie Kostariky je realistické až dosť a okrem svojej krásy ponúka aj plno zločinu, podplácania, gamblovania a podobne. Do tohto skvelého prostredia je veľmi dobre zasadený príbeh a herci v ňom si užívajú svoje role. Hodnotenie: 80% ()

veverysiak

Trochu sa divím, že sa dali na toto Justin a Ben nahovoriť, prvý má so svojím herectvom rozhodne na onakvejšie kúsky, druhý síce bohvieaký herec nie je, ale má reputáciu v režisérskej branži, táto podvyživená napodobenina iných lepších filmov je pod ich úroveň, kukať sa na to dá, ale hlbší dojem to nezanechá, takže 40%. ()

SMilan

Najskôr americký sen a potom sám proti všetkým. Že som presne tento scenár očakával? Ďalšia prevarená polievka už tak nejak bez chuti. Aj Gemma mi prišla sexi v kostýme Marienky, tu vôbec. ()

Paserak

Film má moderní drive. Výtečnej nápad a problemaika. Affleck je hustej mafián. Kvůli Timberlakeovi na to ale nepůjdete a to je právě ten problém.... ()

ButchCB

zvažoval jsem i 3*, ale po tom co tam Gemma moc nehrála a po tom co jsem po shlédnutí filmu přemýšlel o místě kdy měl film gradovat a nic mě nenapadlo, tak dávám 2*. Bylo to takové nedovařené, takové ... no takový ten film, který už nemusíte vidět vícekrát ()

LencaN

Celkem zapomenutelná záležitost. Finále vyznělo trochu naprázdno. Asi jsem divná, ale Ben Affleck byl, je a asi pro mě vždycky bude kamenný. Nevidím na něm žádnou mimiku, OMG a tohle má hrát Batmana? Auvajs... s Justinem podávali totožné výkony, což je dost špatný, když jeden se filmařinou živí a druhý je spíš zpěvák a zkouší zabrousit do několika dalších profesí, mimo jiné i do herectví. Vlastně mě ten děj ani nijak nechytnul. Prostředí heren, sázení, pokeru přes internet, razení hesla "Kdo víc podplácí, ten dejchá", podrazy všeho druhu, honičky (které vypadaly jako by se kameramanovi kamera mrskala v rukách jako kapr před zabitím, šílený), ale jinak nic tak geniálního, co by film vyzvedlo do vyšších hodnotících sfér. Ani jedna vyloženě kladná postava, která by diváka víc upoutala, aby se do děje dal víc zatáhnout...jen jeden podvodník vedle druhého. ()

listo

Co se díky filmu dozvíte. Tak pravděpodobnost, že v texaském pokeru chytnete na poslední chvíli flash je stejně vysoká, jako že jste teplouš. Největší pochoutkou žraloků je drůbež. Kostarické uklízečky nemají rády cereálie. A s Justinem Timberlakem hned tak nevyjebete. Kvůli němu dávám tři hvězdy, protože se na něj moc hezky kouká. Jinak jde o průměrný snímek bez většího napětí. Konec je tak trochu cimrmanovský - letíte na Maltu a přistanete na Baltu, holt smůla. ()

Goumen

Nic výjimečného, ale nenudil jsem se. Téma nejvyšší ligy online hazardu je docela zajímavé a ve filmech ne tak běžné. Afflecka jsem viděl snad poprvé jako záporáka, ale společně s Justinem hrají opravdu dobře. ()