Chicago Fire

• USA Chicago Fire
USA, (2012–2024), 176 h 8 min (Minutáž: 40–43 min)

Jesse Spencer, Taylor Kinney, Yuriy Sardarov, Christian Stolte, Eamonn Walker, Monica Raymund, Joe Minoso, Randy Flagler, David Eigenberg, Anne Lockhart (viac)

Chicago Fire nás privádza na 51. hasičskú stanicu k elitnej požiarnej, záchrannej a zdravotníckej jednotke. Ukazuje prestížne povolanie, ktoré je neuveriteľne nebezpečné, vyčerpávajúce a stresujúce, ale tiež naplňujúce a vzrušujúce. Žiadny stereotyp tu nenájdete. Hrdinovia z 51-tky smerujú na miesta, z ktorých ostatní utekajú. Napriek všetkým rozdielom, rozporom či osobným antipatiám sa v profesionálnom živote tento tím snaží čeliť situáciám spojeným so životom a smrťou ako rodina. (TV Markíza)

Hilly

Perfektní nahlédnutí do zákulisí elitní sebranky z Chicaga. Seriál kopíruje, doplňuje a obohacuje představy o osudech hasičů, jejich rozmanitých situacích a životních zkušenostech a spolupráci v integrovaném záchranném systému, pokud jej takto v USA nazývají. A ke všemu - seriál neskutečně zabaví. ()

rodier

Skvelej serial. Normalne by si clovek rekl, ze dobrej serial s prostredi hasicu snad uz ani nejde udelat. Ale jde. Jen me vadi jak nektere ty hlubsi spory tak rychle vyresi.. viz treba ze zacatku Kelly a ta jeho nemoc.. smiknou x mesicu serialu pryc a je zdravej jak ripa.. edit: po 6 letech porad jeden z nejlepsich serialu ever. ()

vika.evil

No tak to jiný šálek kávy. Zajímavé prostředí. Zajímavý herci. Zajímavé dějové ,, příběhy" v každém díle. Povedené a super zpracované. Určitě stojí za shlédnutí. 95% ()

jjjerry

Vcelku realistický seriál. Líbí se mně ten spád a akce. Příjemní sympatičtí herci. (až na výjímky co dlouho nevydrží). Zápletky a náhody jsou s délkou seriálu občas trapné a přehnané. To co se opravdu stalo jako největší náhoda na celém světě za dekádu, se běžně stává na jedné stanici v jedné konkrétní směně "obden". Ale co, ono upřímně nejde vymýšlet nové "reálné" epizody aby to nebyla nuda. ()

Perat

Co scéna, to patos. To je prostě seriál pro úplné idioty, jejíchž emotivní receptory se zapínají už při při stisknuti tlačítka play. Scéna s amputaci muže zavaleného v sutinách (1x02) byla naprostým vrcholem neherectví, nescenáře a nerežie, zvlášť poté, co podobná scéna byla mistrovský zvládnutá v House MD. Taylor Kinney nepříjemně přehrává. Mě prostě už ty jednoduché postavy v seriálech vadí. Některé věci jsou strašně nelogické kde i nehasič vidí, že takhe to v reálu být nemůže. Jednoznačně ztracený čas. Jedna hvězda za Spencera a druhá za krásku jménem Monica Raymund. Škoda. ()

Cheyenee

Mám v rodině 3 hasiče, tak jsem možná vůči této profesi zaujatá, ale tenhle seriál je fakt boží. Druhá sezóna potvrzena. ;) ()

xenon96

Tohle je ten nejvetší nářez ze všech. Realističnost zásahů, osobní život hasičů, kolegiálnost. Prostě super. Můžu doporučit, nikdo nebude zklamaný. /100%/ ()

trojkolka

Konečně to není o policajtech nebo doktorech. Hasičská stanice a pro lidi z ní je to druhý domov. Seriál řeší zajímavé a neokoukané případy, které doplňují osobní příběhy všech seriálových hrdinů. Drama je to velice dobré a emočně to člověka nijak neždímá, což se mi líbí. ()

Septex

Miluju filmy, seriály a dokumenty, které se týkají záchranných složek a u hasičů to platí dvojnásob. Zatím jsem viděl všechny díly a nezklamal mě ani jeden. Snad to tak zůstane! ()

helena19

Nemůžu než souhlasit s některými komentáři, i já musím říct, že to je skvělý seriál v tom, že to je konečně něco jiného (nového) už mě nebaví koukat pořád na seriály s lékařskou tématikou či kriminálky, který nedokáží udělat jednotlivé díly ojedinělými. Tenhle seriál jak už je několikrát zmiňováno obsahuje opravdu jak napětí, akci, přátelství, lásku, víru, a především tvrdou práci, kterou tahle tzv. rodina musí denně podstupovat s rizikem, že to může být jejich poslední směna či den. Za mě rozhodně plných 100% a už se nemůžu dočkat jak bude další díl svým způsobem ojedinělý. ()

Serafina

Atraktivní prostředí, pěkní chlapi, akce, zachraňování životů, krásná americká hasičská auta, komu by se to nelíbilo? :) Jen ta dramata kolem mi občas lezou na nervy a patetických chvilek by mohlo být méně. Trochu mi to připomíná třeba starou dobrou Pohotovost, jenže to byla ještě 90. léta, dneska už se seriály točí jinak. Z důvodů uvedených na začátku ovšem sleduji dál. ()

PanIncognito

Chválihodný seriál! Dramatické a dobré zápletky jsou hlavním přínosem. Překvapivé je uvedení seriálu na TV Barrandov, něco takového tato stanice potřebuje (nechápu tedy předčasně ukončené vysílání a přesunutí na Kino Barrandov). Dílo je svěží a napínavé. Obsazení je sympatické. Jsem spokojen. ;-) (viděno s dabingem) ()

bowow

Ma to sympaticke postavy, ma to spad, ma to logiku, ma to invenci, ma to napeti, ma to patos... ma to zatim sest serii a ma to porad smysl. Mam to rada, je to dobra oddechovka pred usnutim, ktera zase neni az tak prvoplanova nebo nametove vycerpana (coz je vzdycky problem vsech ncis a ostatnich srand). Presah na CPD, Med, justice... ojedinele a nenasilne. Proste libi. ()

chemik11

Perfektní seriál. Jen se musíte občas na rozuzlení některých akcí podívat do jiných seriálů, ale tolik to neruší. Doktor Chase se proměnil v hasiče. Docela se tam mění postavy, ale aspoň to není pořád stejné, některé postavy zemřou, některé odejdou. Hodně love story, ale neruší, naopak to tam patří. Plno akce. Za mě super. Vidět 6 dílů denně není problém. ()

Zemřel Carl Weathers

Zemřel Carl Weathers

02.02.2024

Zemřel herec Treat Williams

Zemřel herec Treat Williams

13.06.2023

Ve věku jednasedmdesáti let zemřel americký herec Treat Williams, většině diváků známý zejména díky ztvárnění jedné z hlavních rolí v muzikálu Vlasy režiséra Miloše Formana. Smutnou zprávu médiím… (viac)