Chytrý právnik (Michael Fassbender), známy tým, že robí správne veci pre nesprávnych ľudí, sa pustí do nebezpečného obchodu s drogami, aby rýchlo zarobil... ale čoskoro zistí, že hoci chce mať všetko, možno bude musieť všetko stratiť. (Disney+)

JayJay5 odpad!

Tak na tenhle film sem se těšil. Proč? Pro moře filmových hvězd, pro super trailer... Začalo to porno-scénou, která podle mě byla úplně mimo mísu, zbytečná. Jasně, Penélope je kus, nejsem asexuál. Ale na porno sem prostě koukat v té době nechtěl. No a pak? Pak nepřišlo už vůbec, ale vůbec nic. ()

golf78

Tedy větší blbost jsem dlouho neviděl. Od začátku až do konce jsem vůbec nepochopil, kdo pro koho, kvůli čemu. Úplně nejméně pochopitelná mi připadala postava, co hrál Brad Pitt. Když si přečtu ten úvodník, tak mu ve filmu všichni říkají "advokáte" nikoli "konzultante" a navíce s ním nic nekonzultuje. Baví se jen o samých výkalech, které nedávají smysl. Někdo někoho zabije a nikdo nevysvětlí proč, postavy přicházejí a odcházejí bez zjevného zásahu. Film nepoloží žádné otázky a nedá žádné odpovědi. Film je jakoby vytržený z nějakého děje, o kterém nám režisér zapomněl říci a který si tedy asi jako máme všichni domyslet nebo co. Kdo to viděl v kině, tak vyhozený peníze, kdo si to půjčil na DVD, tak se spálil. Prostě známá jména herců a známé jméno režiséra už BOHUŽEL není zárukou kvalitního filmu. Můj závěr NEDOPORUČUJI!!!!! Ty dvě hvězdičky dávám jen za polonahou Cameron Diaz :-) ()

schuby252

No tak když jsem viděl herecké obsazení, tak jsem se těšil. Ovšem film byl jen dvouhodinová nudná ukázka všedního života kartelů v Mexiku. Jedno shlédnutí mi stačilo. Velké zklamání, takhle už jsem se dlouho nenudil. ()

cien

Film o kšeftu, který všechny semlel do mlýnku na klobásy, nic víc, ale nutno podotknout, že na Cameronku se dívalo moc pěkně a Penelopka za ní o moc nezaostávala :-) ()

bron

Shrnuto do pár slov - jedno moudro za druhým se špetkou prasárniček. Vyzdvihnout je nesporně potřeba herecké výkony, obsazení je vůbec docela vyvedené. Zvláště Fassebenderovi pak lze věřit každou emoci, kterých neprožívá zrovna málo: vzrušení, očekávání, chamtivost, strach i totální zoufalství poté, co svoji milovanou ženušku přivede do vskutku nezávidění hodného maléru. Až je člověku té křišťálově čisté a takřka ničím neposkvrněné postavy krásné Penélope líto, aneb nejpozitivnější postavě McCarthy vymyslel ten nejhorší konec. To skoro slza kane. 60 % ()

eexDon

Für mich - 55%, - /jakýsi děj, jenž se ztrácel v běhu filmu, takové nudné, táhlo se to, ty dlouhé dialogy o ničem mě vůbec nechytily, teda a ty 2 erotický scény byly pěkně trapný, hlavně ta na ferrari/, + /herecká partička Michael/Brad/Javier/Penélope/Cameron dobrá, ale to je asi tak všecko/, hodnocení - tohleto se teda moc nepovedlo, dosti průměrný film odnikud nikam s dějem, který se trochu ztrácí v tom filmu, souhrnně nic moc, prostě film made in Ridley "nudím, co to dá" Scott ()

Aresko123 odpad!

Nikdy by som si nemyslel ze filmu v ktorom hra Pitt, Diaz a Cruz mozem dat znamku ODPAD. A veru ano uz je to tu. Film ktory nema ani hlavu ani patu, nikde sa nezacina a dokonca ani nikde nekonci, mi nepride na chut ani po par deci rumu..... Preco to cele Diaz robila? Kde vlastne ostal "KARTEL" ? A mnoho dalsich cudnych otazok......... ()

babuca

Ridley Scott nesklame: vizualne dokonalý, krutý, akčný, nekompromisný.......a príliš sterilný. Tie básnické výlevy šéfa mexického kartelu boli zbytočné.....neverím, že by chlapa nechal a jeho ženu odstránil. ()

jirzy

Chtělo by se říci proč, proč tyhle slátaniny někdo točí a proč v tom vlastně hrají všichni ti herci první herecké ligy. Film nemá ani dvě hodiny, ale táhne se to jak smrad z toho fekálního vozu, kolem kterého se to vlastně celé točí. A ty bláboly co jsou jednotlivé postavy schopny vypustit z pusy - "Svět ve kterém jste chyboval je odlišný od světa ve kterém byly chyby udělány" a podobné perly v sáhodlouhých, nicneříkajících a hlavně k smrti nudných dialozích. Ty dvě hvězdičky opravdu jen za ty herce a možná taky za kameru a celkový vizuál, jinak čiré zoufalství a dvě hodiny úplně zbytečne stráveného času. ()

Fathyma

Jasná ukázka toho, že celek nemusí být zdaleka tak dobrý jako součet jeho částí. Jediné, co mě na tomto filmu upoutalo je výkon M. Fassbendera v závěru filmu. Citově vypjaté scény umí zahrát opravdu výtečně (viz Shame). ()

Cretinho

Ani na podruhé jsem nenašel patu. Hlavu jo, ale patu to zkrátka nemá. Co tím chtěl básník říct? Proč není žádná pointa,vysvětlení jak a proč,... no slabých 30% víc ani nic. ()

RonnieR

Neskutočne nudná zlátanina s dvoma dobrými scénami(jedna z nich je "sumeček":-)) a neuveriteľne mdlými hereckými výkonmi celého ansáblu! Ridley nám zrejme na staré kolená zdementieva...43%. ()

KT_2011

Byl tam zajímavý příslib, ale ten nebyl naplněn. Zajímavá akce a relativně zajímavé dialogy. Bohužel zajímavé akce je příliš málo a relativně zajímavého dialogu příliš, příliš mnoho. Jinak pěkná produkce a skvělé obsazení. ()

yrik

Utahaný film, kdy stále čekám, co z toho vzejde, ale ty kočičky byly krásný, scéna na skle auta dobrá, ináč nič...moč... ()

icewhite

Nepochopil jsem o co vlastně jde. Je to přes sebe splácaný příběh přes příběh hlavně ukázat všechny herce, když už si je zaplatili a ve finále z toho je puding s řízkem zalitej pivem. Všechno z toho mám rád, ale dohromady mě to nějak nesedí. ()

Gagin odpad!

Abych usnul u filmu 2x během dvou dní se mi opravdu ještě nepovedlo. Asi to ale ukazuje, jak zajímavý snímek tohle je :-/ ()

Zemřel oceňovaný autor Cormac McCarthy

Zemřel oceňovaný autor Cormac McCarthy

13.06.2023

Ridley Scott chystá drsný western

Ridley Scott chystá drsný western

12.05.2016

S. Craig Zahler proráží do Hollywoodu. Autor románu Bone Tomahawk napsal a natočil jeho loňskou adaptaci a očividně s ní zaujal Ridleyho Scotta. Legendární režisér Blade Runnera nebo Vetřelce totiž… (viac)

Ridley Scott chce točit Marťana a Blade Runnera 2

Ridley Scott chce točit Marťana a Blade Runnera 2

26.08.2014

Většina režisérů si mezi svými projekty nechává rozpětí alespoň dva roky. Ridleymu Scottovi ale dovolená očividně nic neříká, jelikož od přelomu tisíciletí natočil jedenáct filmů. Hodlá… (viac)