Posledných 12 mesiacov sú agent Národného úradu pre kontrolu obchodu s drogami Bobby Trench (Denzel Washington) a dôstojník námornej rozviedky Marcus Stigman (Mark Wahlberg) aj napriek vzájomnej antipatii odsúdení nepohnúť sa od seba ani na krok. Pracujú v utajení ako členovia drogového syndikátu a každý z nich svojmu partnerovi verí zhruba toľko ako zločincom, ktorých zadržaním boli obaja poverení. Keď ich pokus o preniknutie do mexického drogového kartelu a zabavenie miliónov dolárov zlyhá, sú Trench a Stigman svojimi nadriadenými ponechaní napospas osudu. Teraz, keď sa ich všetci snažia dostať za mreže alebo pochovať, sa môžu spoliehať iba jeden na druhého. Ich prenasledovatelia to ale nebudú mať jednoduché, pretože keď celé roky predstierate, že patríte medzi zločincov, nemôžete sa ubrániť tomu, aby ste sa od nich niečomu nepriučili. (TV Markíza)

tragikomik

Z počátku zábavná podívaná a po úvodním intru jsem se pomalu těšil na něco ve stylu Reservoir Dogs. Bohužel film brzy upadá do průměru. Herecké výkony hlavních hrdinů velmi slušné, ale příběh je předvídatelný, plný šablonovitých klišé, a závěrečná řežba vyloženě směšná. Jako by režisér nevěděl, zda chce udělat slušnou vážnou akci, nebo komedii. Ve výsledku je to rozpačité ani to, ani to. ()

Pe4Ce22

Z traileru a komentářů prvních diváků jsem se na film těšil. Nehledě na to že Denzel je jeden z mojich nejoblíbenějších herců. Bohužel nadějně se rozvíjející příběh postupně vyšednul uprostřed filmu a závěrečná nesmyslná přstřelka film uvrhla do poměrně nezajímavého šedého průměru. Velká škoda. 3 hvězdy ()

Novik

U Wahlberga mi připadá že tu má podobnou roli jako v "Pain and Gain". Ale proč ne, tyhle role mu docela sedí a s Washingtonem jsou sympatická dvojka, akorát by to chtělo vylepšit scénář. Párkrát jsem se zasmál, toť vše po 3 dnech ani nevím o čem ten film byl. ()

goodjan

Jako komedie dobrý,jako akční krimi nic velkého na koukání.Herecké obsazení,už dost láká,že to to bude super a jeto vidět i na jiných hodnocení.Kopie Kontrabandu o malinko lepší.Snad nikdo nečekal nějakou pecku a srovnání z R.Scottem je přehnané,jo kdyby to natočil Rydley...? ()

JerryPilsen

Humor zachraňuje zbytek.Scénky alá Tarantino nejsou moc propracované,ale působivé.Celková pointa mě nevzala,ale co očekávat od akční krimikomedie? ()

honyy

Skvělé osazení herců Washingtona a Wahlberga trochu dostává na lepší úroveň jinak docela normálně akční komedii, které neschází vtip. 70/100 ()

F_Sanchez

Nebolo to zlé, veru nie. Sympatická hláškovací, trochu oldschool komedie, kde kupodivu není ukecaný černoch, ale běloch. Mimo Wahlberga a Washingtona bych vyzdvihnul ještě E. J. Olmose, jehož padouch byl perfektní. Lehký nadprůměr - 3,5 hvězdy. ()

kazimirovic

je to koukatelný, akce lehce nadprůměrná, humor dobrej ale málo. Trochu uměle působící linie příběhu týkající Denzelovy nadřízené, WTF? motivace/odevzdanost/prachy... Jako dvojka jsou hlavní postavy ok, to funguje velmi dobře. 65% ()

zimi

U mě něco mezi 4 a 5*, ale film si jistě zaslouží víc jak 69%, tak je volba jednoduchá! Budu stručný, Hlavním hrdinům to šlape,pobavil jsem se, napětí a akce nechybí, já mohu jen doporučit! Sice něco krapet nedomyšlené, ale ani trochu neva a líbí se mi, jak hrdinové vyřešili výčitky svědomí, prostě je nemají:) ()

azazem11

No Washingtona moc nemusím, Wahlberga mám rád, ale po tomhle snímku se mi zalíbil i Denzel. Film mi připomněl ( možná jen barvou kůží nebo i názvem) sérii Smrtonosná zbraň. Dovolil bych si přirovnat dvojci W&W k Danymu Glaveru a Melu Gibsnu. Jasně, 2 zbraně nedosahují do takové úrovní jako série Smrtonosná zbraň, ale jí jsem rád viděl film který se této sérii byť jen málo přiblížil. Pro mě hodně příjemné překvapení. ()

krkman odpad!

Trápna blbosť, ktorú nezachránili ani Wahlberg s Washingtonom. Neviem ako sa títo dvaja herci mohli dať dokopy, ale druhýkrát nech to radšej nerobia. Posledná scéna, kde začnú po sebe strielať CIA a FBI a mexický drogový kartel a chlapci z námorníctva a neviem kto všetko zaklincuje túto debilinu , ktorá až uráža svojou blbosťou!!! ()

majorzeman13

"Lehce nadprůměrem díky skvělým hercům - Wahlberg,Washington,Paxton!!!" Pro zahnání,zabití nudy nebo času ideální volba... Prostě taková nenáročná,oddychová,relax,pohodová vcelku i zábavná filmová podívaná!!!!!!! Mé hodnocení zní: 60%. ()

Imyourmather

tož masakr! po dlouhé době sem se zas cítil jak 12 letej kluk poprvé na Rambovi! Denzel i Mark si sesdli a doplňovali se kde to jen šlo, nuda zde neexistuje! a to jsem nevěděl do čeho jdu, to bych jinak na stoprocetn vlezl do kina! ()

jujask

Dobré, dobré a este raz dobré. Neskutocne som sa bavil, nevedel som predvídať príbeh a to je základ dobrého filmu. Walberg a Denzel boli super ako vždy zohraný s parťákom. Mám rád ked je to o kamarátstve. ()

Zemřel herec Fred Ward

Zemřel herec Fred Ward

13.05.2022

Dnešní květnový pátek třináctého bohužel přináší jednu smutnou zprávu pro svět filmu, ve věku devětasedmdesáti let totiž odešel americký herec Fred Ward, známý z filmů jako Chvění, Sedm neohrožených… (viac)

Epický Warcraft našel své hrdiny

Epický Warcraft našel své hrdiny

06.12.2013

Chvíli se uvažovalo o Colinu Farrellovi (dokonce se vyjádřil, že četl scénář a moc se mu líbil), ale nakonec bude hlavní hvězdou podle všeho Ben Foster. Jeden z nejlepších a zároveň nejméně… (viac)

Bruce definitivně po záruce?

Bruce definitivně po záruce?

17.05.2013

Ale kdepak. I když už se frekvencí výskytu ve filmech různých kvalit snaží dohnat Nicolase Cage, daří se mu nesrovnatelně lépe. Jeho poslední tři filmy (Looper, dvojka G.I. Joe a pátá Past) byly… (viac)

Denzel opět akční, Equalizer našel režiséra

Denzel opět akční, Equalizer našel režiséra

22.02.2013

V Letu nám připomněl, že suverénně zvládá i ty nejnáročnější herecké polohy a zaslouženě získal nominaci na Oscara. Teď se ale vrátí k tomu, co mu jde v posledních letech nejlépe – drsné akci. Na… (viac)